המעבדות לטיפול באקנה ופוסט אקנה, בשיטת רבקה זיידה.

זיידה צילום עופר חגיוב מאושר לשימוש - המעבדות לטיפול באקנה ופוסט אקנה, בשיטת רבקה זיידה.

המרכז לטיפול באקנה בשיטת רבקה זיידה המתמחה בטיפול באקנה ובפוסט אקנה בשיטה בלעדית, מטפלים בהצלחה בסוגים רבים ובדרגות חומרה שונות של אקנה ופוסט אקנה, כולל חטטים, צלקות אקנה, כתמים וסימנים אדומים. כמו כן, מתמחים בטיפול ברוזציאה, סבוריאה ואקנה מבוגרים.

"מעבדות רבקה זיידה" נוסדו לפני 22 שנים בהן היא פיתחה השיטה הייחודית סייעה למעל 60,000 מטופלים להיפטר מאקנה ופוסט אקנה בשיטה טבעית לחלוטין, ללא תרופות או כאבים אשר מבוססת על מדע וטכנולוגיה מתקדמת.

רבקה זיידה צילום שיר אור מאושר לשימוש 1 - המעבדות לטיפול באקנה ופוסט אקנה, בשיטת רבקה זיידה.
תכשירי טיפול באקנה ופוסט אקנה.

השיטה של מעבדות רבקה זיידה עומדת על למעלה מ-92% הצלחה, בזכות שילוב של מכשור פוטותרפיה בלעדי,  היחיד בישראל בעל 5 אורכי גל שונים שהוכחו מחקרית כגורם שקוטל את חיידקי האקנה, ובין היתר יוצרים  תהליכים של חידוש בעור וטשטוש כתמי פוסט אקנה. התכשירים הטבעיים לעור אקנתי המיוצרים ב”מעבדות רבקה זיידה” מבוססים על צמחי מרפא ומכילים רכיבים פעילים שממשיכים את הטיפול גם בבית. התאמת התכשירים נעשית באופן אישי לאחר פגישת ייעוץ ואבחון מול יועצת רפואית ורכישתם אפשרית אך ורק למטופלים ולמטופלות במרכז. לאחר האבחון, מתאימים תוכנית טיפול רלוונטית הכוללת טיפולים בקליניקה ושימוש בתכשירים בבית לפי הנחיות אישיות.

רבקה זיידה:"בזכות השילוב העוצמתי של מדע וטכנולוגיה, אנחנו מטפלים בהצלחה בסוגים רבים ובדרגות חומרה שונות של אקנה ופוסט אקנה, כולל חטטים, צלקות אקנה וכתמים וסימנים אדומים. כמו כן, אנו מתמחים בטיפול ברוזציאה, סבוריאה ובפיגמנטציה. כדי לטפל באקנה מהשורש, מבלי לשלם מחיר של הצטלקויות כתוצאה מהדלקת, אנחנו מעניקים טיפול עקבי בשכבות העמוקות ביותר של העור. הפעילות של בלוטות החלב מתאזנת, הדלקת יורדת, הכתמים מתבהרים והכי חשוב, בשונה משיטות טיפול שטחיות, בסיום הטיפול העור נראה נקי וחדש".

מעבדות רבקה זיידה משיקים 3 תכשירים לשגרת טיפוח איכותית המיוצרים במעבדות החברה בישראל, המכילים רכיבים טבעיים ייחודיים מיפן, קנדה, צרפת וגרמניה, כמו ויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו, תמציות בוטניות, צמחי מרפא ופפטידים,שהוכחו כאפקטיביים לטיפול באקנה, כל תכשיר פותח במשך מספר שנים תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, כמו מזעור מולקולות, ננו טכנולוגיה ואנקפסולציה, כולם עברו תהליך קפדני של בקרת איכות ואושרו ע"י משרד הבריאות.

סרום מולטי מולקולר הילורוניק בוסטר – Smooth Filter.

בוסטר ריבקה זיידה צילום שיר אוק מאושר - המעבדות לטיפול באקנה ופוסט אקנה, בשיטת רבקה זיידה.

ההבטחה: תכשיר ייחודי שנועד לתת לעור בוסט של לחות מיידית וגם לחות מתמשכת, העובדה שהתכשיר מכיל מרכיבים שגורמים לייצור מוגבר של קולגן, מאפשרת טיפול מיטבי בעור אקנתי כך שישתקם בצורה בריאה וטובה מהדלקת, עד כדי מחיקת ההיסטוריה של האקנה מהפנים.

רכיבים: הסרום מכיל רכיבים עוצמתיים וביניהם תמציות בוטניות, ויטמינים, חומצות אמינו, אצת ספירולינה ובנוסף מכיל חומצה היאלורונית טהורה עם משקל מולקולרי נמוך, דבר המאפשר חדירה טובה לשכבות העמוקות של העור, פפטידים ביומימטיים שמוכחים מחקרית כבעלי יכולת להכפיל כמעט פי 2 את כמות הקולגן בעור ויעילים בהגברת ייצור של חומצה היאלורונית טבעית בגופנו. 

לשימוש בוקר וערב ובנוסף לפי הצורך, בכמות קטנה של מספר טיפות בודדות. לפזר בטפיחות עדינות על כל הפנים. אין צורך להספיג עם הידיים החומר נספג מעצמו. 
מחיר: 440 שקלים.

סבון פנים אקנה קלריפיינג – ניקוי ללא ייבוש העור –  Clarifying Cleanser.

ניקוי פנים רבקה זיידה צילום שיר אור מאושר - המעבדות לטיפול באקנה ופוסט אקנה, בשיטת רבקה זיידה.

ההבטחה: סבון פנים אנטי בקטריאלי לעור בעייתי. הסבון מטהר את העור מבלי לייבש אותו.

רכיבים: מכיל שילוב סינרגטי של תמציות בוטניות רבות עוצמה, בין היתר: הממליס, קמומיל, אלנטואין וגם את הרכיב הטבעי דבש שמסייע לשקם את העור האקנתי. 

לשימוש יום וערב- כמות קטנה (חצי לחיצה), על פנים רטובות לפני התחלת שגרת הטיפוח. לשטוף היטב

מחיר: 180 שקלים

 קרם לחות מנטרל – By By red skin:

לחות לטיפול בעור אדמומי רבקה זיידה צילום אור שיר מאושר - המעבדות לטיפול באקנה ופוסט אקנה, בשיטת רבקה זיידה.

ההבטחה: קרם לחות נטול שומן וסיליקונים אשר מעניק אפקט הרגעה ונוחות לעור הסובל מאי נוחות, אדמומיות וקילופים. מעניק לחות טיפולית ומתמשכת בזכות טכנולוגיות של שחרור מושהה, שמשחררות את הלחות בצורה הדרגתית לאורך היום מבלי להכביד עליו. לשימוש יום- מומלץ להניח כמות קטנה (עד לחיצה אחת מלאה) אחרי סרומים ולפני מקדם הגנה.

רכיבים: מכיל מרכיבים טבעיים, ויטמינים, תמציות בוטניות, פרו ויטמין B5 וחומצה היאלורונית אשר מסייעים לשיקום המחסום האפידרמלי.
לאתר: https://rivkazaide.co.il/ לעמוד האינסטגרם: https://www.instagram.com/rivka_zaide/

יופי באזז

  השם שלך (חובה)

  האימייל שלך: (חובה)

  נושא

  ההודעה שלך

  [recaptcha]