הכירו את הפיתוח החדש בתחום הטיפולים האסתטיים של חברת מד-אופ – MED OP, כחול לבן.

התצוגה החדש של מד אופ - הכירו את הפיתוח החדש בתחום הטיפולים האסתטיים של חברת מד-אופ - MED OP, כחול לבן.

החברה הישראלית מד אופ – אסתטיק, טכנולוגיה המתמחה מעל 35 שנה בפיתוח ויישום של טכנולוגיות מתקדמות בתחום הטיפולים האסתטיים ומובילה במכשור מקצועי ואיכותי בקנה מידה בינלאומי, לטיפולי אנטי אייג'ינג וטיפולים אסתטיים הנוחים ובטוחים המספקים תוצאות מעולות בזמני טיפול קצרים, לא נחה על שמריה וכל הזמן מפתחת ומייצרת מכשור אנטי אייג'ינג עם פתרונות טכנולוגיים מתקדמים וייחודיים בתחום ה-SLOW AGE.

מכשור חברת מד-אופ בתחום ה-SLOW AGE כולל, הסרת שיער, טיפולי פנים, טיפולי אנטי אייג’ינג, טיפולי קופרוז (נימי דם) ונגעים בעור, עיבוי שפתיים ועוד באמצעות מכשירי RF ,לייזר, IPL, מכשירים להסרת שיער עם כיסוי גוף שלם תוך 10 דקות בלבד בנוסף פיתחה החברה בלעדית את שיטת: NCPL הסרת שיער IPL , שיטה אפקטיבית וזריזה יותר ללא כאב, ללא מגע וללא ג’ל. את המכשור חברת מד-אופ מספקת למכוני יופי ,קוסמטיקאיות מקצועיות ורופאי עור.

פוקוס של חברת מד אופ צילום מד אופ 1 - הכירו את הפיתוח החדש בתחום הטיפולים האסתטיים של חברת מד-אופ - MED OP, כחול לבן.

בעשור האחרון שמה החברה דגש רב על פיתוח מגוון רחב של ידיות עבודה בכל מכשיר – לביצוע מגוון טיפולים ביניהם: הרמת עפעפיים, טיפולי התפחת שפתיים, טיפול בקמטים – טשטוש והעלמת  קמטים (קמטים/חריצים/סדקים בפנים), מיצוק וחיטוב אזור הדקולטה (פנים וצוואר), חיזוק תאי רקמה ותאי שריר, הידוק קו הלסת, טיפול אפילציה במחט – הסרת שיער במחט, הסרת שיער בלייזר, מחיקת/העלמת קופרוז (נימי דם), הסרה של יבלות ויראליות, טיפול אנטי אייג'ינג להצערת כפות הידיים,  הרמת טונוס, מיצוק, הרזיה והצרת היקפים, האצת מערכת הלימפה בגוף וסילוק רעלים, חידוש ייצור הקולגן וחידוש תאי רקמה ושריר. 

ושלמה שרון בעלי מד אופ. צילום ראובן שרון 1 - הכירו את הפיתוח החדש בתחום הטיפולים האסתטיים של חברת מד-אופ - MED OP, כחול לבן.
שלמה ושרון אשתו, הבעלים של מד אופ .

בנוסף השקיעה החברה בפיתוח ידיות היעילות במיוחד על גבי שטחי טיפול רחבים וגדולים, כולל שטח פנים גדול במיוחד לעבודה אולטרא מהירה, במהלך טיפול של הסרת שיער בשטחים רחבים. כל אחד מסוגי המכשור של מד-אופ, עומד בתקני משרד הבריאות הישראלי, תקן ה-FDA האמריקאי והתקן האירופאי CE.

ביונג של חברת מד אופ צילום מד אופ - הכירו את הפיתוח החדש בתחום הטיפולים האסתטיים של חברת מד-אופ - MED OP, כחול לבן.

בימים אלו משיקה החברה אולם תצוגה ומשרדים חדשים בהרצליה פיתוח, רחוב מדינת היהודים 60. שם היא חושפת את כל סוגי המכשירים, הידיות השונות והשימושים השונים על אזור הפנים והגוף, לגברים ונשים כאחד. לדברי שלמה שרון וחיים דובובסקי, מפתחי טכנולוגיות מד אופ אסתטיק טכנולוגיה ישראלית " העברנו את החברה למשכנה החדש בהרצליה פיתוח,  במטרה להצעיד קדימה את המפעל שלנו ולהציג לראווה את הפיתוחים הטכנולוגיים שאנו מייצרים  תוצרת כחול לבן , בקדמת החדשנות".    

 אתר הבית https://med-op.com/ טלפון 09-7493161, כתובת אינסטגרם  med_op.

יופי באזז

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    [recaptcha]