שיפור במראה הצלוליט באמצעות שימוש, בטכנולוגיית חברת סופווייב (Sofwave).

במכשיר סופוויב צילום יחצ 6 - שיפור במראה הצלוליט באמצעות שימוש, בטכנולוגיית חברת סופווייב (Sofwave).

חברת האסתטיקה הרפואית סופווייב (Sofwave), מעדכנת על אבן דרך משמעותית בהרחבת פעילותה. סופווייב מדווחת היום כי קיבלה את אישור ה-FDA בארה"ב, להרחבת השימוש בטכנולוגיית החברה גם עבור שיפור במראה הצלוליט, לטווח הקצר. היקף שוק הטיפול בצלוליט בעולם הוערך בשנת 2021 בכ-1.2 מיליארד דולר, וצפוי לגדול בקצב צמיחה שנתי מורכב של 11% עד 2030.

האישור שקיבלה החברה כעת לשיפור במראה הצלוליט, מתווסף לאישור ה-FDA שניתן לחברה לטיפול לא פולשני  לשיפור קמטי הפנים והצוואר וכן לאישור ה-FDA לטיפול לא פולשני להרמה של הגבות והרמה של רקמות רפויות מתחת לסנטר. כל זאת, באמצעות טכנולוגיית ה-SUPERB הייחודית של החברה.

הפיתוח של סופווייב מבוסס על גלי אולטרסאונד ומכיוון שאין כל פציעה חיצונית של העור, המטופלת או המטופל יכולים להמשיך "כרגיל" בחייהם ללא צורך בתהליך החלמה ארוך בבית. הטיפול כבר בוצע בהצלחה על עשרות אלפי מטופלים ברחבי העולם, ובהם ידוענים, מלכות יופי, מאפרות מקצועיות, מעצבי שיער לכוכבים, וגם על משפיעניות ומשפיענים בחו"ל.

ד"ר שמעון אקהויז, יו"ר ומייסד משותף מסר: "אנו שמחים על קבלת אישור לשימוש בטכנולוגיית SUPERB של החברה לשיפור במראה צלוליט לטווח קצר. טיפול לא חודרני בצלוליט הוא אחד מטיפולי הגוף החשובים ביותר בעולם האסטטי בגלל התפוצה הרחבה של התופעה אצל נשים בכל הגילאים ובגלל המחסור בפתרונות יעילים ובטוחים וללא השבתת המטופלת בסוף הטיפול. סופווייב מוכיחה שוב כי ההשקעה שלה בפיתוח טכנולוגיית ה-SUPERB לטיפול בבעיות אסטטיות עם תפוצה רחבה נושאת פירות משמעותיים ותתמוך בהמשך הצמיחה המהירה של החברה בשוק הטכנולוגיה האסטטית. טכנולוגיית ה-SUPERB של סופווייב תוכננה להיות יעילה וקלה לשימוש,  והחברה משקיעה  ומתכננת להמשיך ולהשקיע בהבאת פתרונות חדשניים לשוק הטכנולוגיה האסטטית שמאופיינים בטיפולים יעילים ובטוחים למטופל/ת ובהחזר מהיר על ההשקעה למשתמשים בטכנולוגיה".

אולטרסאונד סופוויב צילום יחצ 3 1 - שיפור במראה הצלוליט באמצעות שימוש, בטכנולוגיית חברת סופווייב (Sofwave).

לואיס סקאפורי, מנכ"ל סופוויב: "האישור של ה-FDA לצלוליט לא יכול היה להגיע בזמן טוב יותר עבורנו. כוח המכירות הישירות שלנו בארה"ב ממוצב היטב להרחבת הנוכחות הגוברת שלנו ונתח השוק של סופווייב בארה"ב בתחום הרפואה האסתטית. בנוסף, האישור הרגולטורי האחרון שלנו בברזיל מרחיב עוד יותר את טביעת הרגל הגלובלית שלנו, ומאפשר לנו להשיק מיד מכירות בשוק חשוב וגדול זה. יתר על כן, השותפות עליה הודענו לאחרונה בסין עם HTDK, אחת מספקיות פתרונות הבריאות החזקות באסיה, צפוי לייצר עבורנו נוכחות בטריטוריה זו. המיקוד שלנו בשווקים גדולים אלו, יתמוך במיתוג טכנולוגיית החברה והאצת המכירות".

היקף השוק העולמי של תחום השיפור במראה הצלוליט הוא גדול והוערך בשנת 2021 בכ-1.2 מיליארד דולר (כ-35% מהכנסות התחום מקורן בארה"ב), עם צפי לצמיחה בקצב שנתי של מעל 11% עד 2030.

אולטרסאונד סופוויב צילום יחצ 1 1 - שיפור במראה הצלוליט באמצעות שימוש, בטכנולוגיית חברת סופווייב (Sofwave).

על מנת לתמוך בבקשה שהוגשה לFDA- לצורך קבלת האישור לשיפור במראה הצלוליט, ערכה החברה ניסוי קליני רב מרכזי, ב-4 אתרי מחקר בארה"ב על 68 מטופלות, שהעריך את הבטיחות והיעילות של מכשיר Sofwwave לשיפור אסתטי, דרמטולוגי ולא פולשני במראה הצללוליט.

סופווייב סבורה כי קבלת האישור לשיפור במראה הצלוליט וכן ממצאי הניסוי הקליני, הינם משמעתיים עבור החברה ומרחיבים באופן משמעותי את  הפוטנציאל העיסקי של החברה.

בחודש שעבר עדכנה סופווייב  קיבלה אישור שיווק למכשיר ה-SUPERB בברזיל, אשר מהווה את השוק השני בגודלו בעולם, אחרי ארה"ב, בהליכים אסתטיים לא פולשניים. בחודש אוגוסט עדכנה סופווייב כי חתמה על הסכם לשיתוף פעולה אסטרטגי עם קבוצת HTDK, חברה סינית גדולה בתחום פתרונות הרפואה, במסגרתו HTDK וסופווייב יפעלו לקבלת אישור NMPA (המקבילה הסינית לאישור FDA) למכירה והפצה של מוצרי סופווייב בשוק הסיני, הנחשב לאחד משווקי האסתטיקה הרפואית הנהנים משיעורי צמיחה מהגבוהים בעולם, ומוערך בכ-29 מיליארד דולר בשנה.

הכנסות סופווייב ברבעון השלישי של 2022 צמחו בכ-193% לכ-8.2 מיליון דולר, לצד הכנסות שיא של כ-21.9 מיליון דולר שהחברה הציגה בתשעת החודשים הראשונים של 2022; יותר מסך ההכנסות של סופווייב בשנת 2021. בנוסף, לפי מידע וולונטרי שפרסמה החברה, הרווחיות הגולמית שלה ממשיכה להיות גבוהה ועמדה על כ-74.6% בתשעת החודשים הראשונים של 2022.

חברת Sofwave (סופווייב), שהוקמה בשנת 2015 בחממת אלון ונצ'רס, עוסקת בתחום האסתטיקה הרפואית ומתבססת על טכנולוגיית קרני אולטרסאונד מקבילות, המאושרת על ידי ה- FDA וע"י CE ורשויות רגולטוריות רבות במדינות מפתח בעולם. הטכנולוגיה הוכחה ומוכחת קלינית בניסויים קליניים עם רופאים מובילים בתחום הטכנולוגיה האסתטית ובשימוש יומיומי אינטנסיבי. המוצר והטכנולוגיה היחודיים שפיתחה החברה ממצקים ומחליקים את עור המטופלים, מורידים את רמת הקמטים, מאפשרים שינוי במראה הפנים והצוואר ע"י הרמת גבות, ומדגישים את מראה הסנטר. כל התוצאות האסתטיות האלה מושגות בטיפול לא פולשני שאינו פוגע בשכבה החיצונית של עור המטופל. נוסף לטיפולי הפנים והצוואר עוסקת החברה

בהרחבת השימושים הקליניים של הטכנולוגיה שלה לאיזורים אחרים בגוף, ואישור ה-FDA לשיפור מראה הצלוליט לטווח קצר הוא דוגמא חשובה לפעילות החברה בתחום בעל פוטנציאל עיסקי משמעותי שמחפש פתרונות יעילים ולא חודרניים . החברה פעילה כיום בארה"ב ובישראל, ובשנת 2021 הנפיקה החברה את מניותיה בבורסה לניירות ערך בת"א. מנכ"ל החברה הוא מר לואיס סקאפורי ויו"ר דירקטוריון החברה ומייסד שותף שלה הוא ד"ר שמעון אקהויז.

יופי באזז

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    [recaptcha]