כיצד תגני על עורך מיובש בעונת החורף?

בעור יבש בחורף צילום יחצ חול 2 - כיצד תגני על עורך מיובש בעונת החורף?

עורנו הוא האיבר  אולי הרגיש ביותר לשינויים חיצוניים ומי שרגיש במיוחד – מרגיש את חילופי העונות על העור. העור יבש יותר, מחוספס ודורש תשומת לב, היובש נוצר בשל אחוזי הלחות נמוכים ובנוסף, המעבר בין החוץ הקר לחדרים מחוממים וממוזגים, יובש עלול ליצור בעיות רפואיות, לעיתים אף זיהום ממשי מחתכים בעור.

שאלנו את ד"ר סילבי פואניונק המומחית לרפואה אסתטית ויועצת למותג ליראק פאריז, מה הם הגורמים לעור יבש?

"עור יבש נגרם כתוצאה מרמת שומן נמוכה בשכבת העור החיצונית – האפידרמיס, בשילוב עם הירידה בלחות נוצר יובש. עם העלייה בגיל, תופעת היובש בעור מחמירה, כיוון שהגוף בעצמו מייצר פחות לחות ושומן, ולכן מבוגרים סובלים מכך יותר מילדים. בנוסף, יש לציין כי רחצה ממושכת ושימוש בסבונים ללא תוספת לחות הם גורם משמעותי ליובש הגורר גרד ואי נעימות, לכן חשוב בעיקר לחובבי האמבטיות הארוכות בחורף, להשתמש בחומרים עתירי לחות בזמן האמבטיה ואחריה."

בעור יבש בחורף ליראק פריז צילום יחצ חול - כיצד תגני על עורך מיובש בעונת החורף?

ביקשנו מד"ר פואניונק טיפים שעוזרים להמנע מעור יבש בחורף שאמרה: "האזורים ה"מועדים לפורענות" בנוגע ליובש וקילופים בעור הם האזורים החשופים – פנים, ידיים ובעיקר כפות ידיים ואצל חלק מהאנשים גם הרגליים. אצל מי שרגיש במיוחד, עלול להופיע גרד ופציעה. לכן בימים קרים במיוחד כדי להמנע מיובש רצוי להתעטף בביגוד מתאים ולכסות אזורים חשופים, כולל כפפות וצעיף, שימו לב שרוח עלולה לייבש עוד יותר את העור. 

מומלץ לעשות פילינג גוף על מנת להפטר מתאים מתים וקילופי עור וכן להגביר את הספיגה של מוצרי הלחות בהם נשתמש מיד אחרי. בחרו בתחליב גוף לעור רגיש ויבש במיוחד ומרחו ביום ובלילה. ההזנה של הגוף בלילה חשובה מאוד כי אז מתרחש חידוש העור. חשוב לוודא שהקרם מועשר בשמנים וחמאות טבעיים על מנת להוסיף לחות ממקור טבעי.

בעור יבש בחורף צילום יחצ חול - כיצד תגני על עורך מיובש בעונת החורף?

הפנים דורשים תשומת לב מיוחדת, ראשית אסור לוותר על מקדמי הגנה על אף שנדמה שאין שמש – היא עדיין בשמיים והקרינה קיימת, בנוסף, מקדמי הגנה מגנים גם מפני קרינה כחולה ממסכים. את קרם לחות לפנים חשוב להתאים לפי סוג העור ולעור יבש או יבש במיוחד, להתאים קרם ייעודי – כמו קרם לחות מועשר בחמצן בשיטת ביומימטיקה."

מותג הטיפוח הבינלאומי ליראק פריז משיק את "בודי נוטרי פלוס" – קרם גוף עשיר ומזין לעור יבש ועדין.

ההבטחה: מחליק את העור ומעניק לו מגע קטיפתי ולחות מרבית לאורך זמן, מעניק לחות ומגע קטיפתי למשך 48 שעות נספג בקלות ובמהירות ואיננו דביק, מתאים לעור יבש ורגיש במיוחד בעל ניחוח ממכר ומרקם קליל ונעים. בודי נוטרי פלוס מתאים לנשים בהריון ומונע יובש וגרד בעור.

פריז קרם גוף מזין בודי נוטרי פלוס מחיר 199 שח צילום אסף לוי 4 - כיצד תגני על עורך מיובש בעונת החורף?
"בודי נוטרי פלוס" – קרם גוף עשיר ומזין לעור יבש ועדין.

רכיבים: בודי נוטרי פלוס מועשר בשמנים צמחיים וחמאת שיאה להזנת העור, אוראה למניעת יובש, שמן חריע לאמולסיה אפקטיבית. 

להשיג באתר ליראק ישראל ואצל הקוסמטיקאיות והרופאים מורשי ליראק באתר: https://www.lierac.co.il

יופי באזז

  השם שלך (חובה)

  האימייל שלך: (חובה)

  נושא

  ההודעה שלך

  [recaptcha]