"שפם" – הפיגמנטציה והדרך לטפל בו.

פריז טיפול בפצעונים צילום אסף לוי 4 - "שפם" - הפיגמנטציה והדרך לטפל בו.

יום יפה, יצאנו עם השמש בערוב יום זהוב ואז חזרנו הביתה, הבטנו במראה – ואבוי! שפמפם לא חינני בכלל מעל השפה העליונה, והפעם – גם שעווה לא תעזור. הוא על העור – פיגמנטציה, זוהי תוצאתם של חוסר זהירות בחשיפה לשמש, יציאה החוצה ללא מקדם הגנה, ולפתע פתאום, בבת אחת שנים של התעלמות מאזהרות מופיעות בצורת כתם מעל השפה.

איך ומהיכן נוצרת הפיגמנטציה הלא רצויה של "שפם שמש"דבר ראשון, לנשום, התופעה מוכרת ביותר, ונפוצה מאוד במחוזותינו.

פיגמנטציה לפני טיפול ליראק פריז צילום הדוכסית אפרת זכריה 1 2 - "שפם" - הפיגמנטציה והדרך לטפל בו.
פיגמנטציית "שפם שמש"- לפני הטיפול.

קיימים שלושה סוגים של כתמי עור בהתאם לשלב התפתחות הכתם כאשר השלב האחרון הוא כתם כהה ועקשן יותר. כתם על העור המכונה "שפם שמש". ובשפה מקצועית: "קלאוזמה". מצב זה נגרם מסיבות שונות, בין היתר חשיפה לשמש – קרני UV אולטרה סגולות יוצרות קרינה אשר מעודדת ייצור עודף של מלנין בעור. מלנין הוא הפיגמנט שנותן צבע לעור ומגן על העור מכוויות שמש. ייצור המלנין העודף עולה לשטח העור ונראה בצורת כתם צבע, גורם הורמונלי – עודף של הורמון האסטרוגן (כמו בזמן הריון למשל) גם הוא גורם לייצור תאי מלנוציטים שבהם נוצר מלנין שעולה לשטח העור ויוצר כתם נראה לעין.

הפתרון לקלאוזמה – שפם השמש:

 ד"ר סילבי פואניונק, מומחית לרפואה אסתטית ופלסטיקה ויועצת רפואית בכירה למותג ליראק פריז: "טיפול בכתם השפם מתבצע  בשני שלבים, תכשירים לטיפול בפיגמנטציה חייבים לעבוד במקביל בשני ערוצים אלו: הראשונה- דיכוי ייצור המלנין. המלנין חייב להפסיק לעבוד כדי למנוע את חיזוק הכתם. הפעולה השנייה – פילינג עדין אך אינטנסיבי ומתמשך באזור הכתם – מומלץ פילינג לשימוש בשעות הלילה, בהן לא נחשף העור לשמש בזמן הפעולה.

רצוי ומומלץ לנצל את השבועות הקרובים של תחילת הסתיו לטיפול בפיגמנטציה היות ושעות השמש מועטות וכך גם החשיפה שלנו לשמש. חשוב לנקוט תמיד אמצעי זהירות ומניעה, בראשם מקדם הגנה 30 SPF לפחות. הימנעות מחשיפה לשמש, נוחה וקלה יותר בסתיו ובחורף ומונעת ייצור המלנין העודף מקרינת ה UV  כך שהטיפול בפיגמנטציה קל ואפקטיבי בהרבה".

פיגמנטציה אחרי טיפול ליראק פריז צילום הדוכסית אפרת זכריה 2 - "שפם" - הפיגמנטציה והדרך לטפל בו.
פיגמנטציית "שפם שמש"- לאחר הטיפול.

לדברי פואניונק: " חשיפה בלתי מוגנת לשמש הינה פעולה מיידית שאולי מזכה אותך בצבע יפה לכמה שעות, אך הנזק המצטבר הוא אדיר, בריאותית ואסתטית, יש לזכור שגם בימי הסתיו והחורף חובה להשתמש  במקדמי הגנה, אחרי הכל – אנחנו במזרח התיכון, השמש נעימה אך גם מסוכנת."

סרום היום והלילה מסדרת לומילוג'י של ליראק קוסמטיקס, המאיר ומבהיר את כתמי עור ופיגמנטציה ויצירת גוון עור אחיד נותן מענה לבעית הפיגמנטציה בשפם

פריז סדרת לומילוגי לטיפול בפיגמנטציה צילום אסף לוי 1 - "שפם" - הפיגמנטציה והדרך לטפל בו.
סרום היום והלילה מסדרת לומילוג'י של ליראק קוסמטיקס .

סרום לומילוג'י מהווה פריצת דרך ביולוגית ומעניק טיפול אינטנסיבי מתקדם הנמשך 24 שעות ביממה להבהרת כתמי עור ופיגמנטציה לכל סוג כתם בכל שלב של התהוותו. הסרום הכולל שתי פורמולות ליום וללילה מתבסס על טכנולוגיית LED וטכניקות פילינג ובעל תוצאות קליניות מוכחות באופן מיידי.

פורמולת היום מתמקדת בפעולה נוגדת חמצון וכוללת אנטיאוקסידנטים המבהירים ומשפרים את מראה העור ופורמולת הלילה מתמקדת בפעולת פילינג סופר-פעיל וכוללת ג'ל פילינג עדין בעל אפקט החלקה מיידי.  

 בלב פורמולות היום והלילה טמונה שלישיית מרכיבים פעילים, מבהירים ובונים מחדש, האחראים לפעולה על שלושת סוגי הכתמים הכהים.

מרכיבים: קומפלקס 7 חומצות הידרוקסיות – מטפל בקילוף כתמים קיימים ויוצר אפקט פילינג שני השחקנים הנוספים מתערבים בתהליך ייצור המלנין, אקסיל רזולצינול – אקסיל R פועל בשתי חזיתות: מעכב סינתזה של מלנין ומונע שליחת פיגמנט מלנין שכבר נוצר אל שטח פני העור ( מונע את יצירת הכתם), ניאצינמיד – ויטמין B3 – אפקט חידוש העור, העלאת רמת הלחות, אפקט דיכוי מלנין בשלב מעבר המלנין אל פני העור.

להשיג באתר ליראק ישראל ואצל הקוסמטיקאיות והרופאים מורשי ליראק באתר: https://www.lierac.co.il

יופי באזז

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    [recaptcha]