טיפוח גברי ובמה שונה העור הגברי מהעור הנשי.

פריז טיפוח לגבר צילום יחצ 1 2 - טיפוח גברי ובמה שונה העור הגברי מהעור הנשי.

האם ידעתם/ן שלהבדיל מעור הפנים של הנשים הנשים, עור הפנים של הגברים, עבה ב כ-  30% ולכן לתהליך הזדקנות של הגברים איטי יותר? אולם לא לעולם חוסן והחל מגילאי 60-65 עור הפנים הגברי מתחיל בהאצה ונראה כי בבת אחת "קופצת" עליהם זקנה, הבאה לידי ביטוי בשקיות מתחת לעיניים, החריצים הופכים לקמטים עם תלמים בולטים בעור ומתרחשת נפילה משמעותית של העור המאבד אלסטיות כמעט בן לילה.

זו הסיבה שטיפוח העור שמזמן אינו נחלתם הבלעדית של השנים הפך להיות חלק משגרת יומם של הגברים שהבינו שעלייהם לדאוג לעור הפנים, לפחות כמו הנשים שלהבדיל מהגברים, מתרגלות טיפולים באופן קבוע, ובעידן של רשתות החברתיות בהן כל קמטוט ונפילה קל של העור נראים על מסכי ה-HD, הגבר גם צריך לקבל כלים פשוטים יותר לקיים שגרת טיפוח קבועה.

פריז טיפוח לגבר צילום יחצ 3 - טיפוח גברי ובמה שונה העור הגברי מהעור הנשי.

במה שונה העור הגברי מהעור הנשי, ולמה הוא דורש טיפוח קבוע?

לדברי ד"ר סילבי פואניונק, מומחית ברפואת עור ואסתטיקה ויועצת למותג ליראק פריז:

"עור הפנים הנשי מתחיל את תהליך ההזדקנות סביב גיל 25-30. ייצור הקולגן מאט, האלסטיות עם הזמן נחלשת וככל שעוברות השנים – הן נראות בבירור על פני האישה – אלא אם היא מתחזקת את הפנים באופן רצוף מגיל צעיר בשגרה הכוללת החדרת לחוויות, טיפולים קוסמטיים ולעיתים גם טיפולים אסתטיים פולשניים יותר כמו הזרקות, מילויים וניתוחים.

על כך נוסיף את הרגישות הטבעית של עור הגבר, שהיותו עבה יותר גורם לרגישויות עוריות רבות – כמו פצעונים, שומניות יתר, ועקב גילוח מרובה גם חתכים, זיהומים, שערות הפוכות הגורמות לדורות ועוד.

פריז טיפוח לגבר צילום יחצ 2 - טיפוח גברי ובמה שונה העור הגברי מהעור הנשי.

מה הפתרון?

ראשית –  התמדה בשגרת טיפוח העור. שימוש במוצרים שפותחו במיוחד לגברים ומותאמים הן לעור הגברי הרגיש והן לאופי השגרה שלהם. כדאי להעדיף מוצרים מולטי פונקציונליים שאינם מעמיסים על שגרת היום, כך ששימוש במעט מוצרים יביא לתוצאות מרביות וייצור שגרת טיפוח קלילה ומסודרת שקל להתמיד בה.   

שנית – יש להקפיד על קרם הגנה עם כל יציאה לשמש כדי להאט תהליכי הזדקנות ולמנוע פיגמנטציה. כמו כן רצוי לסגל שגרת טיפוח הכוללת קרם לחות וסרום עיניים על מנת לשמר את אלסטיות העור ולתגבר אותו בקולגן וחומצה היאלורונית שמיוצרים באופן טבעי בעור ועם הגיל יצורם מדלדל.

גברים צילום יחצ חול 2 - טיפוח גברי ובמה שונה העור הגברי מהעור הנשי.
סדרת הטיפוח לגברים של מותג הטיפוח "ליראק פריז."

זיכרו: לגבר מטופח תהיה תדמית של משקיען ומצליחן. ניכר עליו שהוא דואג לעצמו, מפנה זמן לדברים חשובים כמו גופו ובריאותו- זהו הגבר החדש. "

מותג טיפוח הפרימיום ליראק פריז משיק את הפיתוח האחרון של מעבדות ליראק פריז: סדרת מוצרי טיפוח לגבר. הסדרה מבוססת על חומרים מן הטבע , פטנט ייחודי של שימוש בתמצית טוליפ שחור, פיתוח ייחודי שעבר מבדקים קליניים והוכיח שביעות רצון לקוחות ומבדקי מרקם וריח ללא פשרות.

מרכיבים: שימוש בתמצית טוליפ שחור הכוללת שיטת מיצוי ייחודית ששומרת על מלוא היתרונות הבריאותיים המצויים בו ואשר יוצר פעולה משולשת מוכחת על העור: חיזוק, הגנה וחידוש, התמצית מצויה בכלל מוצרי הסדרה לגבר ותוצאותיה הם מוצרים עם יתרונות ברורים לעור מוגן יותר, חזק יותר מפאת פגעי הזמן, והתחדשות יעילה מדי לילה. הסדרה מתאימה לכל סוגי העור וגם לעור רגיש במיוחד

פריז לגבר צילום אסף לוי 1 4 - טיפוח גברי ובמה שונה העור הגברי מהעור הנשי.

סדרת ליראק פריז לגבר כוללת :

 ג'ל לגילוח לשמירה והגנה על לחות העור 3 ב 1- מונע גירוי, מעניק לחות ורעננות, יוצר שכבת הגנה על העור לגילוח צמוד ומדויק ללא גירוי או צריבה. נוסחה עם לחות מוגברת, אינו מכיל אלכוהול ומותיר את העור נעים ורך למגע. מתאים לכל סוגי העור, גם לעור רגיש מאוד. הג'ל המרענן הופך ממרקם ג'ל למרקם מוס אוורירי, חלק ונעים מיד במגע עם העור. רכיבים פעילים: מנטה, חוחובה, חריע, גליצרין,  ויטמין E , חומרים פעילים מהדור החדש ומינרלים: סידן, מגנזיום, אבץ, נחושת.   

פריז גברים סרום נגד קמטים 149שח 50 מל צילום אסף לוי 2 - טיפוח גברי ובמה שונה העור הגברי מהעור הנשי.
 

 סרום לתיקון פגעי הזמן ומונע קמטים:

 מעניק לחות, מחליק קמטוטים באזור הפנים והעיניים, מרוכז במיוחד ומכיל חומר פעיל לחידוש העור, מכיל ויטמינים ומעודד ייצור קולגן,  מסייע בתיקון שכבת האפידרמיס להפחתת סימני הגיל , מחזיר לעור אלסטיות ומוצקות. מרקם נוח, לא שומני ואינו דביק. שומר על העור מפני פצעונים וראשים שחורים.

מכיל חומרים פעילים להזנת העור ומינרלים בינהם: סידן, מגנזיום, אבץ, נחושת שמגדילים את יעילותו ,רטינול טהור מיקרו מקופסל, ויטמין C ופרו ויטמין D בריכוז של 5%.  

פריז גברים גל קרם לסימני עייפות 89שח 50מל צילום אסף לוי - טיפוח גברי ובמה שונה העור הגברי מהעור הנשי.

ג'ל קרם למחיקת סימני עייפות-  בוסט מיידי של אנרגיה וחיוניות בזכות שילוב החומרים הפעילים הממריצים, נותני אנרגיה ומעניקים חיוניות מיידית לעור. משפרים את עמידות העור למקרי עייפות וסטרס. מוחק סימני עייפות באופן מיידי, ומשפר את המראה לצעיר ורענן, מעניק לחות ומיצוק לעור, העור מלא חיות וזוהר. מרקם נוח, לא שומני ואינו דביק.שומר על העור מפני פצעונים וראשים שחורים.

רכיבים פעילים: מיקרו אצות 3%, ג'ינסנג וקפאין 1% לאפקט עירנות ודינמיות מוגבר, פיגמנט בטכנולוגיה חדשנית המעניק זוהר לפנים. מוחק סימני עייפות.  

פריז גברים גל רחצה 59שח 200מל צילום אסף לוי - טיפוח גברי ובמה שונה העור הגברי מהעור הנשי.

 ג'ל תחליב רחצה: תחליב רחצה רב תכליתי לשיער, לפנים כולל זקן ולגוף, עם  הפעולה המשולשת: ניקוי, רעננות וחיוניות. מנקה בעדינות וביסודיות ומעניק תחושת חיוניות ורעננות מיידית מתאים לעור   הגוף, הקרקפת והפנים. ממצק ומרענן.  השיער נקי יותר, זוהר יותר, מבריק ועור הפנים נקי ומלא לחות. נוסחה ללא סבון וללא גליצרין , אינו מייבש את העור ומתאים  גם לעור רגיש במיוחד.

רכיבים פעילים: ג'ינסנג, גווארנה, ויטמין B5 – להמרצת העור, לרענון, מוצקות וחיזוק שורשי השיער. לימון ונענע – לרעננות. מספק רעננות וחיוניות, חומרים פעילים להזנת העור מהדור החדש מועשר בחמישה מינרלים כולל סידן, מגנזיום, אבץ, נחושת אשר מגדילים את יעילות הג'ל – מוס.

פריז גברים דאודורנט רול 59שח 50 מל צילום אסף לוי - טיפוח גברי ובמה שונה העור הגברי מהעור הנשי.

דאודורנט רול-און ל 24 שעות –אנטי-פרספירנט עם פעולה מתמשכת, העור נותר יבש ורענן ל-  24 שעות ללא הפסקה.  מונע הזעה ללא חסימת נקבוביות, פועל לניטרול הבקטריות מחוללות ריחות לא נעימים לתחושת רעננות ויובש. נוסחה חדשנית ללא אלכוהול, לא משאיר סימנים על הבגדים, אינו דביק, ואינו משאיר עקבות על הגוף.  מעלים תחושת רטיבות, הזעה וריחות לא נעימים.

פריז גברים באלם אנטיאייגינג אחרי גילוח 89ש צילום אסף לוי ח 75מל - טיפוח גברי ובמה שונה העור הגברי מהעור הנשי.

באלם אנטיאייג'ינג לאחר הגילוח – עשוי מ 96% חומרים טבעיים ואינו מיכל בושם. מרגיע את העור, מספק לחות מוגברת ומותאם במיוחד לעור רגיש, למריחה לאחר הגילוח לסייע לשיקום העור המגורה. חומרים פעיליםפרח הטוליפ השחור – נוגד חמצון המסייע בחיזוק ושיקום העור ,חומצה גליקוליק בפולימר להחדרת לחות .

ניתן להשיג באתר ליראק ישראל ואצל הקוסמטיקאיות והרופאים מורשי ליראק פריז: www.lierac.co.il

יופי באזז

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    [recaptcha]