מוצרי הגנה מומלצים לקיץ הישראלי.

יחצ חול קרם הגנה משמש לפנים ליראק פריז 170 שח 7 1 - מוצרי הגנה מומלצים לקיץ הישראלי.

מותג טיפוח הפרימיום ליראק פריז מציע את: סדרת SUNISSIME להגנה מהשמש המעניקה טיפול אנטי אייג'ינג לפנים,לגוף ולעיניים וT, הסדרה הכחולה המיועדת לאחר החשיפה לשמש לשיקום העור לאחר חשיפה לשמש לנשים, גברים וילדים.

שני המוצרים מוצעים בצורת תרסיס לנוחות מרבית, מצמצמים את נזקי השמש ומעניקים גם טיפול אנטיאייג'ינג לעור : מטפלים בכתמים, פיגמנטציה, קמטים וסימני הזדקנות מוקדמת של העור, מגנים על העור מכל  סוגי קרני השמש uva ,uvb, infra red והאור הבלתי נראה, הגנה מלאה ומתאימים גם לנשים בהריון.

תחליבי הגנה מהשמש לגוף:

ההבטחה: 30SPF ו- 50 SPF- משלב בין הגנה מלאה ואופטימלית לטיפול אנטיאייגינג, הכולל זריקת לחות ואנרגיה, מניעת פיגמנטציה, מניעת קמטים והענקת מראה עור חלק ורענן. מוצע כ BB עם גוון מוזהב לאפקט גלואו וכן ללא גוון. בעל מרקם קליל, אינו דביק, אינו  לבן ואינו שומני, בעל ריח נעים, מעניק לעור מראה מאט, מעניק מראה זוהר בריא ומיידי ועוזר להסתיר פגמי עור.

אסף לוי ליראק פריז מוצרי הגנה מהשמש ואפטר סאן 1 - מוצרי הגנה מומלצים לקיץ הישראלי.

מרכיבים: פעילים אורגניים הפועלים בסינרגיה לחסום את כל ספקטרום השמש: קרינת infra red light  +Invisible light+ UVA + UVB , חומצה היאלורונית Hyalu-3 (פטנט רשום) להחלקת העור ושיפור מאגרי המים בכל שכבות העור למראה חלק מקמטוטים, רכיבים המחזקים את העור בזמן חשיפה לשמש ואף מעודדים את התחדשותו.  ופפטיד ייחודי המגביר את ייצור המלנין בעור לשיזוף אחיד ובריא. מחיר: 199.00 ש"ח.

הסדרה הכחולה (AFTER SUN ) לאחר חשיפה לשמש: סדרה חדשנית לשיקום עור הפנים והגוף לאחר חשיפה לשמש מתאימה לנשים, גברים וילדים. 

פריז הסדרה הכחולה לשיקום העור תחליב אנטי אייגינג משקם לגוף 165שח צילום אסף לוי - מוצרי הגנה מומלצים לקיץ הישראלי.
הסדרה הכחולה לאחר החשיפה לשמש של "ליראק".

ההבטחה: מבוססת על טכנולוגיית "קריו", פטנט חדשני של ליראק פריז המקרר את העור ב- עד 3.3 מעלות ובכך יוצר אפקט מרענן ומקרר ושיקום מיידי לעור. המוצרים מעניקים לעור גוון אחיד, זוהר, מלא ברק וחיוניות. כמו כן, מונעים את קילוף העור לאחר חשיפה לשמש, מורידים משמעותית את הסיכוי לסיבוכים עתידיים בעקבות חשיפה לשמש ומזינים את העור ברכיבים חיוניים.

הסדרה הכחולה כוללת 3 מוצרים:  

תחליב משקם לגוף: מתאים גם לילדים, מחיר: 165 ₪

סרום אנטי-אייג'ינג משקם  לפנים ולאזור מחשוף, אפקט מקרר ומרענן, תורם לשיזוף אחיד ללא פיגמנטציה.  מחיר: 239 ₪

באלם אנטי-אייג'ינג לשיקום ולהרגעת העור –מונע קילוף,  תורם לשיזוף אחיד ללא פיגמנטציה. מחיר: 165 ₪

ניתן להשיג באתר ליראק ישראל www.lierac.co.il ואצל הקוסמטיקאיות והרופאים מורשי ליראק פריז.

יופי באזז

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    [recaptcha]