שיטת ה- V-lift, הפיתוח החדש של ד"ר צחי וידר, הבעלים של מרפאת האסתטיקה, VIV קליניק.

צחי וידר צילום דניאלה אלטר - שיטת ה- V-lift, הפיתוח החדש של ד''ר צחי וידר, הבעלים של מרפאת האסתטיקה, VIV קליניק.

תחום ההזרקות האסתטיות מתקדם מאוד והופך לפופולארי יותר משנה לשנה, כל מי שרוצה להשוות לעצמו מראה עדכני, צעיר ורלוונטי מוסיף הזרקות לסל הטיפוח שלו ואת המענה לכך נותנת שיטת  V-lift אשר פותחה לאחר שנות מחקר רבות ונסיון ע"י ד"ר צחי וידר המתמקדת בסימטריה והצערת הפנים באמצעות הזרקות שנועדו להרים את הפנים ללא ניתוח.

העיקרון המנחה בשיטת V-lift, מבוססת על גישת ה- Optimizer Medicine להשגת אופטימיזציה של המערכות הגופניות, המנטליות והרגשיות לאורך החיים ולא דווקא למלא קמט או נפילה נקודתית ובנוסף לא מזריקים למקום שהלקוחה חושבת שצריך אלא למקום הנכון וכל זאת משולב בהרמוניה של מראה הפנים.

לפיתוח שיטת V – lift יש כמה סיבות מסביר ד"ר וידר: "ההבנה של נשים וגברים כי שימוש בהזרקות הופך לחלק בלתי נפרד משגרת הטיפוח" כאשר לצד הפופולאריות בשימוש בהזרקות אנו עדים ללא מעט "תאונות עבודה" אסתטיות ש"זוכות" להד תקשורתי רחב – שמהן כולם רוצים להימנע ועל מנת להשיג מראה פנים הרמוני, סימטרי ומורם בעזרת הזרקות בלבד – הדורש ידע נרחב, ניסיון ויכולת ולצורך הזה פותחה שיטת V-lift הדוגלת בתפיסה הוליסטית שמתייחסת לפנים כמכלול ולא לקמט זה או אחר". הפרופיל הבטיחותי של המוצרים השונים מתקדם מאוד. הרופאים עוברים הכשרות מקצועיות וצוברים עוד ועוד ניסיון בתחום ההזרקות.

צחי וידר צילום דניאלה אלטר 3 - שיטת ה- V-lift, הפיתוח החדש של ד''ר צחי וידר, הבעלים של מרפאת האסתטיקה, VIV קליניק.
ד"ר צחי וידר בעלים של מרפאת האסתטיקה VIV קליניק.

אחרי שהבנו שתחום ההזרקות נפוץ מאוד מגיעות השאלות איך נכון להזריק? איך מזריקים נכון? מה שיטת ההזרקות שתספק את הפתרון המתאים, הבטוח וההוליסטי ביותר?

לא מספיק להגיע לרופא ולהזריק נקודתית היכן שמפריע ללקוחה, אלא חשובה מאוד הראייה הבוחנת בצורה הוליסטית של הרופא שיחליט  איך לטפל בצורה נכונה  והרמונית ביותר במראה כלל הפנים.

פיתוח שיטת ההזרקה V-lift על פי ד"ר צחי וידר:

וקטורים טיפוליים בשיטת V-Lift ההזרקה היא לא נקודתית אלא נעשית לאורך מסלולי הנפה של שרירי הפנים. 
בעזרת הזרקה עדינה ומדויקת של חומרי מילוי איכותיים ומובילים של ג'ובידרם בזוויות מדויקות ובמינון מותאם אישית לכל מטופל/ת. השיטה מסייעת למתיחת העור והטיפול הסימטרי באזורים מקבילים בפנים וממקסמת את אפקט ההרמה והמתיחה. כתוצאה מהמתיחה עומק הקמטים מצטמצם ומראה הפנים  נראה צעיר ורענן יותר. שיטת הווקטורים מונעת את העומס הנקודתי באזור מסוים שנראה לפעמים לא טבעי מהסיבה שחומרי המילוי  מתפזרים באופן סימטרי יותר.
התוצאה המושגת – המטופל/ת נראים ומרגישים טבעי יותר.
יתרונות נוספים: ללא כאב, ללא כירורגיה פולשנית בבטיחות מרבית ושימוש בחומרי המילוי הטובים בעולם.

אחרי דר צחי וידר שיטת v lift - שיטת ה- V-lift, הפיתוח החדש של ד''ר צחי וידר, הבעלים של מרפאת האסתטיקה, VIV קליניק.
לפני ואחרי הטיפול בשיטת ה-V-lift.

מפתח השיטה ד"ר צחי וידר בעלים של VIV Clinic, המרכז המתקדם בישראל לרפואה אסתטית ולרפואת איכות חיים הינו כירורג מומחה בכיר, בעבר מנהל המיון כירורגי של בית החולים מאיר בכפר סבא שעוסק במשך עשרות שנים ברפואה אסתטית וברפואת איכות חיים. ד"ר וידר פיתח את גישת Optimizer Medicine להשגת אופטימיזציה של המערכות הגופנית, המנטלית והרגשית לאורך כל החיים. צוות מטפלי הפנים של VIV Clinic מורכב מרופאים שנבחרו והוכשרו אישית על ידי ד"ר צחי וידר בשיטת V-lift.

רקע / כללי: מרפאת Viv clinic שהינו המרכז הרפואי הגדול והמוביל בישראל לרפואה אסתטית ושיפור איכות החיים, הוקמה לפני 25 שנה על ידי ד"ר צחי וידר שבין היתר הוא גם מדריך מוסמך של אלרגן מזה שנים רבות, מתמחה בטיפולים רפואיים וטכנולוגיים מתקדמים בטוחים ולא פולשניים. הקליניקה מציעה  מגוון טיפולים אסתטיים ובריאותיים לשיפור איכות החיים בגישה רחבה ופורצת דרך תחת פיקוח רפואי הדוק. הצוות הרפואי מורכב ממומחים  בעלי ותק של שנים רבות, כל אחד ואחת בתחומי התמחותם השואפים למקצוענות ומצוינות בכל רובד של פעילות.

צחי וידר צילום דניאלה אלטר 2 - שיטת ה- V-lift, הפיתוח החדש של ד''ר צחי וידר, הבעלים של מרפאת האסתטיקה, VIV קליניק.

רשימת הטיפולים  המוצעים על  ידי המומחים ב- viv clinic:
טיפולי פיגמנטציה
טיפולים למיצוק העור
טיפול לחידוש הקולגן
טיפול לשיפור מרקם העור
טיפול הייפו להרמת פנים
טיפול ברקוד (לקמטים שמעל השפתיים) – red touch
טיפול בפגמי הדקולטה
טיפול בצלוליט (אונדה) onda
טיפול לחיטוב הגוף (אמסלקפט) emsculpt
טיפול לחיזוק רצפת האגן (אמסלה) emsella
טיפולי חמצן (איירספייס) air space
מגוון טיפולים בהזעת יתר PalmaDry  Miradry ו-בוטוקס
לאתר: https://www.viv.co.il/ לעמוד האינסטגרם:
https://www.instagram.com/viv.clinic/

יופי באזז

  השם שלך (חובה)

  האימייל שלך: (חובה)

  נושא

  ההודעה שלך

  [recaptcha]