כיצד משתמשים בחורף בסרום המכיל רטינול?

רטינול לוריאל פריז רויטליפט 79.90שח לחודש אוקטובר 2021 במקום 110שח צילום יחצ חול 4 - כיצד משתמשים בחורף בסרום המכיל רטינול?

נזקי הגיל, השמש וזיהום האוויר, עישון, החרדות והדאגות, נותנים את אותותיהם בעור הפנים, שמאבד מגמישותו כך שמתקבל מראה עור עייף, יבש, גוון עור עמום ולא אחיד. הרטינול הטהור – מרכיב הנמצא בתצורתו הפעילה ביותר ומומלץ על-ידי דרמטולוגים, מסייע בחידוש העור, נלחם בסימני הזדקנות עיקשים של העור כמו קמטים עמוקים ומרקם עור לא אחיד.

ד"ר גילה איזמן נלקנבאום, היועצת המדעית והדרמטולוגית של לוריאל פריז מסבירה: "רטינול הוא נגזרת של ויטמין A  ויכול לסייע בהבהרת פיגמנטציה ובשיפור איכות העור, הוא  הוכח כגורם לייצור מוגבר של קולגן ועל ידי  כך למיצוק והעלמת קמטוטים.  הרטינול מסייע גם בהחדרת חומרים אחרים  הנמצאים בתכשיר ולכן הוא מגביר את יעילות הסרום בהחדרת לחות". לדבריה: "שימוש ברטינול  מומלץ להתחיל טיפול בעונת החורף, כאשר נחשפים פחות לשמש.  ולסובלים מפצעונים, הרטינול יכול לסייע בהורדת השמנוניות  המופרשת מבלוטות החלב. 

רטינול לוריאל פריז רויטליפט 79.90שח לחודש אוקטובר 2021 במקום 110שח צילום יחצ חול 1 1 - כיצד משתמשים בחורף בסרום המכיל רטינול?

ד"ר נלקנבאום מנדבת מספר טיפים: כיצד משתמשים בסרום המכיל רטינול?

מומלץ להתחיל בטיפול רטינול לכל מי שהגיעה לגיל 30 רצוי להתחיל את השימוש ברטינול פעמיים בשבוע לפני השינה ולעלות את קצב הטיפול בהדרגה.

מורחים את הסרום על עור פנים נקי, בערב לפני השינה, לפני  קרם לילה.  סרום רטינול נספג בקלות ולכן מיד לאחר מכן ניתן למרוח את קרם הלחות.

בתחילת השימוש יש למרוח שכבה דקה , לא בקרבת  העיניים. בעלי עור רגיש במיוחד, יש למרוח   אזור קטן לא כל לילה ובמידה ואין  צריבה או אודם לעבור  לכלל הפנים, כל ערב.

גילה איזמן קלנבאום צילום גבע טלמור 1 1 - כיצד משתמשים בחורף בסרום המכיל רטינול?
ד"ר גילה איזמן נלקנבאום , היועצת המדעית של לוריאל פריז .

בבוקר לאחר שטיפת הפנים חשוב להקפיד על מריחת מסנן קרינה עם מקדם הגנה  SPF 30. 

תוצאות צפויות להיות מורגשות לאחר שימוש של כשלושה חודשים. 

חשובה התמדה בטיפול.

מותג הטיפוח לוריאל פריז: מציע מסדרת רויטליפט לייזר סרום רטינול המכיל 0.2% רטינול טהור, מסייע בתיקון כל הקמטים, אפילו העמוקים ומחדש את מראה העור. הרטינול ידוע כרכיב המתכלה לאורך זמן. הפורמולה הייחודית של סרום רטינול פותחה במיוחד כדי שהרטינול יישאר פעיל ובעל ספיגה יעילה במיוחד.

הסרום רטינול מסייע ביעילות הספיגה של הרטינול הטהור לתוך העור ללא תחושה דביקה. המרקם נעים, מועשר בחומצה היאלורונית ושמנים לטיפוח העור שלך.

יופי באזז

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    [recaptcha]