לקראת ראש השנה, מותג הטיפוח "ביופור": על הרגלי הטיפוח שנרצה להשליך.

ספיישלס צילום יחצ - לקראת ראש השנה, מותג הטיפוח "ביופור": על הרגלי הטיפוח שנרצה להשליך.

למה להשליך? כי איפור סותם נקבוביות ומפריע לתהליכי הריפוי והצמיחה הבריאה של תאי עור חדשים. בלילה, כשאת ישנה, העור שלך עובד. מתחדש, מתקן נזקים, נערך להגנה מפני הזיהום ונזקי הסביבה ביום שלמחרת. לשם כך הוא צריך להיות נקי.

עם מה לפתוח?

עם אבחון עור מקצועי, אצל הקוסמטיקאית. האבחון ניתן חינם, וכיום אפילו מבלי להגיע אליה למכון, בצורה דיגיטלית. הקוסמטיקאית תתאים לך במדויק את הקרם שלך ותוכלי לקבל דוגמיות ככל שיהיה צורך. עם שטיפה יסודית של העור באל-סבון, מדי ערב. רצוי אל-סבון עם חומצות הידרוקסי, כיוון שהחומצות משפרות את הניקוי.

3 1 - לקראת ראש השנה, מותג הטיפוח "ביופור": על הרגלי הטיפוח שנרצה להשליך.
אל סבון המכיל חומצות אלפא ובתא הידרוקסי ושמן עץ התה.
מנקה ביסודיות את כל אזורי העור, מבלי להותיר גירוי/יובש.
מתאים לכל סוגי העור.לא נכון להסתמך על העצות וההמלצות של החברות שלנו לגבי מוצרי טיפוח שונים, כי העור שלך אינו דומה לעור של אף אחת. ומה שטוב עבור החברה, לא חייב להיות מדויק עבורך.

active light s - לקראת ראש השנה, מותג הטיפוח "ביופור": על הרגלי הטיפוח שנרצה להשליך.
סקין אקטיב, תכשיר לחות פעיל, משקם וממצק.
מכיל פפטיד ביומימטי, סנטלה ודונליאלה.

לא נכון לטפח רק את אזור הפנים, ו"לדלג" על אזור הצוואר והמחשוף: היות ועור הצוואר והמחשוף חשוף גם הוא לשמש ועובר את אותם תהליכי הזדקנות ושהפנים-צוואר-מחשוף הם יחידת טיפוח אחת ואת כל הקרמים המחדשים, כולל מקדם ההגנה, מורחים באופן אחיד ושווה על כל האזורים הללו. אם נטפח רק את הפנים ונזניח את הצוואר והמחשוף, בגילאי 40 ואילך נגלה סימני גיל לא-נעימים לעין… וגם הבדל בין מראה הפנים המטופח למראה-עור מוזנח ופחות "מזמין" החל מקו הלסת ומטה.

lacto feel s - לקראת ראש השנה, מותג הטיפוח "ביופור": על הרגלי הטיפוח שנרצה להשליך.
לקטו פיל (מצריך אבחון) תכשיר לחידוש וריענון העור הכהה/העדין/הרגיש על בסיס חומצה לקטית.

לא נכון לחפש קרם לחות עם מקדם הגנה. היות ומקדם הגנה אפקטיבי עשוי שונה מקרם לחות או מסרום. יש לו יכולת "אחיזה" בעור, כדי להגן עליו לזמן רב. קרם לחות עם מרכיבי הגנה הוא פחות יעיל בהגנה על העור מתכשיר שהנו מקדם הגנה ייעודי. לכן מומלץ למרוח על עור הפנים תכשיר הגנה בעל SPF30 (אין צורך ביותר!), שיימרח לאחר ספיגת קרם הלחות. בארצנו החמה, אל תסתפקו ב- SPF15.

glow s - לקראת ראש השנה, מותג הטיפוח "ביופור": על הרגלי הטיפוח שנרצה להשליך.
"גלואו", קרם לחות עם חלקיקים מחזירי אור, למראה זוהר וקורן כל היום.

לא נכון לבנות את שגרת טיפוח שלך בעצמך. כמו שאת לא בוחרת תרופות לבד, כי אין לך את הידע לאבחן מחלות ולהתאים תרופות… כך עם קוסמטיקה פעילה. אם את רוצה שינוי בעור, שיפור, כדאי להבין שהעור הוא רקמה חיה. תאים חיים, שמשתנים כל הזמן ומגיבים לחומרים פעילים. במקביל לרופא, המבין בתאי הגוף ובתרופות, ישנה הקוסמטיקאית שמבינה בתאי העור ובמרכיבי טיפוח פעילים. היא היחידה שיכולה לבנות עבורך שגרת טיפוח שתשנה לטובה את מראה עורך. לכן יש לקבוע ביקור ראשוני למטרת אבחון עור אצל הקוסמטיקאית. כיום ניתן לעשות זאת גם מרחוק, באמצעות תמונות. הייעוץ ניתן חינם. כולל מעקב וזמינות כל הזמן, כדי שעורך תמיד ייראה הכי יפה שניתן.

firming s - לקראת ראש השנה, מותג הטיפוח "ביופור": על הרגלי הטיפוח שנרצה להשליך.
קרם לשיפור המראה באזור העיניים משקם וממצק את אזור העיניים, מסייע בטיפול בקמטוטים.
מבוסס על פפטידים ביומימטים, חומצות שומן חיוניות, גלוקוזאמין.

ביופור משיקה את המוצרים המובילים, מוצרי ספיישלס באריזה מוקטנת ונוחה שתעזור לך לשמור על שגרת הטיפוח שלך בכל מקום ואף תקנה לך התנסות במוצרים והתאמתם לעור הפנים שלך גם בלי לקנות את האריזה הגדולה. להשיג אצל הקוסמטיקאיות לאיתור קוסמטיקאית: www.getbeauty.co.il

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]