חברת הקוסמטיקה והטיפוח "ביופור" משיקה את סדרת ביו לוג'יק – "לא עוד קרם אחיד לכולם".

יחצ 1 - חברת הקוסמטיקה והטיפוח "ביופור" משיקה את סדרת ביו לוג'יק  - "לא עוד קרם אחיד לכולם".

חברת "ביופור" משנה את חוקי הקוסמטיקה ומשיקה את סדרת "ביו לוג'יק" תחת הסלוגן "לא עוד קרם אחיד לכולם", עם קרם הלחות הראשון בסדרה "אמפולייט", AMPULITE, המבוסס על התאמה בדיוק המושלם של קרם הפנים.

על מה מבוססת השיטה: לאחר 15 שנות מחקר ולימוד מהשטח, רונית שגב, ביולוגית וחוקרת עור, הבעלים של חברת "ביופור" פיתחה שיטת אבחון GSE לחקר מעמיק של מצב העור והתאמה פרסונלית של מרכיבים טיפוליים. שיטה הזאת, הקוסמטיקאית מתשאלת לעומק את המועמד/ת לקבלת תכשיר טיפולי, ואוספת עשרות נתונים השייכים ל-3 קטגוריות שיובילו להתאמת הקרם הפרסונלי.

רונית שגב בעלת חברת "ביופור" ומפתחת השיטה והסדרה אומרת: בחירת קרם פנים אינה טרנד אופנתי. יתרה מכך: סוגי העור אינם מתחלקים באופן סכמתי ל-3 סוגים ולגיל. העור שלנו הוא האיבר הגדול ומהחשובים בגופנו. מחויב בעיני שהמודעות של הטיפול בו תעלה מדרגה ותקבל את הדיוק המתבקש.  העור הוא איבר דינמי: מה שנכון עבורו היום, לא בהכרח יענה על הדרישות בעוד מספר חודשים. מבדיקות שנעשו בארץ ובעולם עולה שנשים נוטות  "להיצמד" לקרם אחד לאורך שנים מתוך אמונה שהוא מתאים להן. אבל, אין ויכוח שהשינויים שכל אחד עובר לאורך השנים ואפילו חודשים בעור הם עצומים וניכרים לעין: התבגרות, פגמים, שינויים הורמונליים ועוד. וכמובן שיש גורמים חיצוניים משתנים שאי אפשר להתווכח איתם: עונות השנה, זיהום אויר, תעסוקה, אפילו חופש או נסיעה ארוכה. כל אחד מהשינויים האלה משפיע באופן ישיר על העור ומעורר צורך לשינויים בשגרת הטיפוח. האחריות שלנו כמטפלים בעור, היא לעקוב מקרוב אחרי השינויים שחלים בעור ולהתאים את הטיפול המדויק.

חברת ביופור משיקה את סדרת ביו לוג'יק - "לא עוד קרם אחיד לכולם".

גם כשאנו מדברים על הטיפול בעור, באמצעות מריחת מרכיבים המצויים בתרופה או בקרם, הייחודיות של כל אחד מאיתנו באה לביטוי. לאורך השנים, תיעד המדע את התגובות הייחודיות הללו של אנשים שונים. למשל, מריחת ויטמין C על העור מובילה אצל רוב האנשים להגברה בייצור קולגן. אבל חלק מהם לא יגיבו בייצור קולגן חדש, חלקם יגיב למרכיב ברגישות וחלק קטן יפתח קומדונים. ויטמין C גורם לאנשים מסוימים לתופעה של האפרה בעור. מה עושה את ההבדל? שוני בנתונים גנטיים מסוימים, שאת חלקם המדע מכיר וחלק אחר הוא עדיין חוקר. מניסיון רב בשטח, אנו גם חווים שוני רב בתגובות של אנשים שונים לחשיפה לשמש (חלק מהם יותר נוטה לפיגמנטציה), לסטרס ולשימוש במרכיבים מסוימים כמו חומצות הידרוקסי, רטינול ועוד. ישנם מטופלים שבהם יבחרו הרופא או הקוסמטיקאית לתת מרכיבים מסוימים לפני ביצוע טיפולים פולשניים – מרכיבים המונעים הצפה של פיגמנטציה. מיהם המטופלים הללו? אנו יודעים לזהות אותם על פי בדיקה פיזית וסדרה של שאלות. נשים תחת השפעות הורמונליות כמו היריון או טיפולי פוריות, מגיבות שונה לחומרים קוסמטיים. הייחודיות בתגובות נובעת לא רק מהתכונות הגנטיות אלא ממצבים חולפים יותר או מעונות השנה: בחורף העור זקוק להזנה ולחות ברמות גבוהות יותר מאשר בקיץ. מצב זמני של סטרס יגרור גם הוא תגובה שונה לחומרים קוסמטיים – עובדה שהודגמה היטב במחקרים. אורח החיים יכתיב גם הוא את הצרכים: אנשים החשופים רבות לשמש או לזיהום סביבתי יפיקו יותר תועלת ממרכיבים נוגדי חמצון או נוגדי דלקת. שלא לדבר על מקדם הגנה. לאורך השנים, עולם הקוסמטיקה המקצועי הלך והתמקצע בהתאמה האישית של הטיפול בעור. בהבנת מכלול הנתונים של כל מטופל והקשר שלו למרכיבים הנכונים ביותר לעור.

אמפולייט AMPULITE קרם לחות האמפולייט מכיל חמאת שיאה, סקוולאן ולחותנים, וכן דיפלמיטואיל הידרוקסי פרולין – מרכיב אנטי אייג'ינג השומר על תפקוד בריא של הקרנית ותחלופת תאים תקינה ומבוסס על אמפולות המותאמות אישית לצרכי הלקוחה מטפח עם מרכיבי אנטי אייג'ינג בעל מרקם נעים המותאם לרוב סוגי העור, שלוש האמפולות מותאמות בהתאמה אישית: שמתביית על המטרה כמו טיל מונחה, שמכיל בתוכו את שילוב המרכיבים הכי מדויק ומותאם לצרכיה. לגנטיקה, למצב עורה הנוכחי ולאורח החיים שלה. באמצעות חמש אמפולות המכילות חמישה הרכבים שונים, יכולה הקוסמטיקאית ליצור מגוון קרמי לחות טיפוליים ופעילים, שכל אחד מהם תפור על פי מידותיה של המשתמשת כגון נתונים גנטיים כמו גוון העור ויעילות יצור הפיגמנט בהשפעת השמש, רגישויות, מחלות, אופן ההצטלקות שלו, תגובת למזון המעורר אקנה ונטייה כללית לאקנה, מצב העור הנוכחי: קיומם של פגמי עור, האם העור לח ברמה מספקת, הגיל הנראה של העור, האם העור שזוף? עד כמה הוא מטופל, מצבי סטרס עורי ובעיות אסתטיות שהעין רואה. השפעות הסביבה: רמת החשיפה לשמש, לסטרס סביבתי, לזיהום, גורמים חיצוניים שנכנסים לגוף ומשפיעים על העור כגון: עישון, תרופות וטיפולים.  

סוגי האמפולות המותאמות לצרכי הלקוחה:

אייג'לס Ageless פורמולה המסייעת לחידוש מראה העור וטיפול בסימני הגיל. מסייעת למראה עור צעיר וחיוני יותר. מרכיבים: פפטידים למיצוק העור.

דפנס Defence אנטי אוקסידנטים: מגוון נוגדי חמצון המסייעים בלוחמה ברדיקלים חופשיים בכל אזורי העור. מונע נזקי חמצון.מסייע בהאטה בהופעת סימני הגיל. האמפולה מתאימה לעור בוגר וכן לאנשים בתנאי סטרס, עישון וחשיפה רבה לשמש. מרכיבים: ויטמין C, ויטמין E, דונליאלה, אובליפיכה, סקוולאן.

סופט Soft: תרכובת להעשרת קרם הלחות במרכיבים מזינים ומשקמים. הקרם יהפוך לעשיר יותר במרקמו ויתרום לרכות העור, בריאות וחיוניות. האמפולה מתאימה לעור בוגר או לא מטופח, עם נטייה ליובש. או לעונות היבשות בשנה ולאזורי הארץ היבשים. מרכיבים: סקוולאן, שמן שיקונין, חוחובה, ויטמין .E

מויסט Moist קומפלקס לחות יחודי: לשמירה על רמת לחות גבוהה. מגביר הידרציה ושומר על תפקוד בריא של העור ומחסום אפידרמלי תקין. האמפולה מתאימה לעור המיובש וכן לשימוש במזג האוויר היבש או אזורי הארץ היבשים. מרכיבים: תרכובת לחותנים

פרש  Fresh: תרכובת מקררת, מרגיעה ומכווצת לעור. הפורמולה מתאימה לעור המגורה, או עם הנטייה לאדמומיות מכל סיבה שהיא. מתאימה גם לתמיכה במצבי רוזציאה. מרכיבים: אזולן, שמן מנטה, ביסבולול, ויטמין E.

לאחר תשאול מעמיק, הקוסמטיקאית, בוחרת 1 עד 3 אמפולות, שתשולבנה בקרם הלחות ליצירת תכשיר טיפולי. כל אמפולה מכילה את הריכוז המדויק עבור 50 מ"ל . קרם אמפולייט החדש מבית ביופור, מהווה את התשתית לשילוב המרכיבים. להשיג אצל הקוסמטיקאיות לאיתור קוסמטיקאית:  www.getbeauty.co.il

מחיר: קרם אמפולייט 260 ₪.

מחיר האמפולות: 28.00 ש"ח – 51.00 ש"ח.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]