ד"ר לריסה ברק משיקה קליניקה חדשה לטיפולים אסתטיים בתל אביב.

PHOTO 2021 06 21 11 37 18 2 e1625040839608 - ד"ר לריסה ברק משיקה קליניקה חדשה לטיפולים אסתטיים בתל אביב.

הקליניקה החדשה של ד"ר לריסה ברק, במגדלי חג'ג היוקרתיים בתל-אביב, מצטרפת לקליניקות האסתטיקה היוקרתיות שלה בזכרון יעקב, ירושלים וגם במילנו שאותו מנהלת מאיה, ביתה, מציבה רף חדש וגבוה של עיצוב ורמה מקצועית שטרם נראתה כמוה בישראל ומעוצבת על פי קודים של יוקרה גבוהה אלגנטיות המשתלבים עם הנוף הייחודי המקיף אותה מכל צדדיה וקובעת סטנדרטים חדשים בעיצוב ובנראות של הקליניקות לרפואה האסתטית בארץ.

ד"ר לריסה ברק, החלה את קריירת הרפואה שלה כמומחית ברפואת משפחה, הרחיבה את הידע שלה גם לתחום רפואה אסתטית שאותה למדה אצל הטובים ביותר בעולם, וכיום היא מובילה ואחת המומחיות בארץ בתחום פיסול ועיצוב פנים וגוף.

PHOTO 2021 06 30 11 47 48 1 1 1024x682 - ד"ר לריסה ברק משיקה קליניקה חדשה לטיפולים אסתטיים בתל אביב.
הנוף הנשקף מהקליניקה החדשה של ד"ר לריסה ברק בתל-אביב.

בקליניקה של ד"ר לריסה ברק תמצאו את המכשור לטיפולים האסתטיים, המתקדם ביותר עם הטכנולוגיות פורצות הדרך פרי פיתוחים עולמיים, ועם התכשירים האיכותיים ביותר. זאת, בשילוב הידע והניסיון הרב של ד"ר ברק, מובטחת לכם חוויית טיפול שונה, מקצועית ועם התוצאות הטובות ביותר.

כשבתה מאיה סיימה את לימודי הרפואה באיטליה, היא הצטרפה לאימה, וביחד הן פתחו עוד 2 קליניקות מצליחות במילנו שאיטליה. גם הקליניקות במילנו ידועות בעיצוב המתקדם והמיוחד שלהם ואת הטיפול החדש תוכלו לעבור גם במילנו כשאתן משקיפות על רחבת הקתדרלה ומשלבות שופינג בעיר או טיול קצר ל"לאגו מאגורה".

PHOTO 2021 06 21 11 37 18 1 - ד"ר לריסה ברק משיקה קליניקה חדשה לטיפולים אסתטיים בתל אביב.
ד"ר לריסה ברק עם ביתה מאיה בערב השקת הקליניקה.

תוך כדי השקת הקליניקה החדשה ד"ר לריסה ברק משיקה ומציגה את ה"סקולפטרה" חומר ההזרקה המדובר והחדשני ביותר והדבר הבא בעולם הרפואה האסתטי והאנטי אייג'ינג שהינו "הדבר הבא" החדשני ביותר בעולם הרפואה האסתטית. חומר ה"סקולפטרה" חומר מאושר מארה"ב שעוצר את תהליך ההזדקנות ומייצר מחדש את הקולגן בעור. חומר ה" סקולפטרה" אינו מוסיף נפח באזורים המוזרקים, ולכן אינו משנה את המראה והתוצאה היא של מרקם עור צעיר, רענן וטבעי, זאת בעקבות הייצור מחדש של הקולגן בעור. הטיפול דורש בין 3-4 מפגשים עם חודש מרווח בין טיפול לטיפול, אולם שווה לחכות כי  התוצאה היא ארוכת טווח והמראה הרענן שלכם יישאר לתקופה של כשנתיים. ד"ר ברק ממליצה לקהל לקוחותיה, להתחיל את הטיפולים כבר בסביבות גיל 35-40, לא לחכות לנפילת הפנים ועייפות העור ולשמור על מראה צעיר ומטופח לאורך זמן.

PHOTO 2021 06 30 11 47 48 2 - ד"ר לריסה ברק משיקה קליניקה חדשה לטיפולים אסתטיים בתל אביב.
אחד מחדרי הטיפולים שבקליניקה החדשה של ד"ר לריסה ברק.

מזה 20 שנה שד"ר לריסה ברק מנהלת את הקליניקות שלה באופן מקצועי, ברמת בטיחות גבוהה, תוך שמירה על שביעות רצון הלקוחות, ותוצאות גבוהות וטבעיות. בקליניקה שלה תוכלו לעבור את מנעד הטיפולים שיעשו גם אתכן לצעירות, רעננות וזוהרות.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]