מימי לוזון מומחית הטיפוח, משיקה את GLOW TO GO טיפוח מהיר וחדשני לפנים זוהרות.

מימי לוזון, מומחית הטיפוח ובריאות העור, משיקה במיוחד לרגל עונת האירועים שבפתח: Glow To Go

מימי לוזון, המומחית לבריאות העור, משיקה במיוחד לרגל עונת האירועים שבפתח: Glow To Go טיפול חדשני ומהיר לפנים זוהרות ומטופחות, המבוסס על הטכנולוגית המובילות בעולם.

אחרי ניסיון של שנים רבות בטיפולי היופי מאחורי הקלעים של כל התצוגות הגדולות בעולם, מימי לוזון, ראתה צורך במתן מענה לטיפול שייתן זוהר מרבי במינימום זמן לכל אותם נשים, נערות וגברים שרוצים להיראות טוב לקראת אירוע חגיגי/ מסיבה  ומביאה את מראה "השטיח האדום" לישראל.
Glow To Go טיפול חדשני ומהיר המבוסס על הטכנולוגיות המתקדמות בעולם המושק בישראל מיועד להילחם ברפיון העור דרך עידוד בניית קולגן בשכבות התחתונות של העור ולהעניק זוהר מיידי ע"י חימום הרקמה בשכבות העמוקות באופן המהיר והיעיל ביותר.

מימי לוזון, נחשבת לאחת המובילות העולמיות בתחום טיפוח העור והאחראית לפנים הזוהרות של דוגמניות-העל בתצוגות שבועות האופנה ועל השטיח האדום, כוכבות בינלאומיות כמו אירינה שייק, קיארה פראני ואדריאינה לימה, דוגמניות ויקטוריה סיקרט ורבות אחרות לא יגיעו לטקס האוסקר, פסטיבל קאן או ל- Met Gala בלי הטיפול של מימי לוזון, לצד יעל גולדמן, יעל שלביה, ניבר מדר, נטע אלחמיסטר, בר זומר ונשים נוספות הנמצאות באור הזרקורים וחשופות לעין המצלמות כל העת, מדי יום ומדי שעה.

טיפול Glow To Go משלב טכנולוגית גלי רדיו מקצועית מבית Alma Lasers עם מסכת הזהב של מימי לוזון, למראה עור צעיר, בריא וזוהר מתמיד, עלות – 349 ₪ משך הטיפול: 25 דקות.

יופי באזז

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    [recaptcha]