מותג הקוסמטיקה, חוה זינגבוים משיקה את הסרום המהפכני, ANTI POLLUTION SERUM.

חוה זינגבוים משיקה פיתוח מהפכני המבוסס על הכוכב העולה והפופולרי בתחום צמחי המרפא: צמח הצ'יקורי Anti-Pollution Serum

מותג הקוסמטיקה פורץ הדרך של חוה זינגבוים משיק את תרסיס הסרום המהפכני: Anti-Pollution Serum. "השנה החולפת העמידה בפנינו שלל אתגרים חדשים. לחץ, חוסר ודאות וישיבה ממושכת מול מסכים הצטרפו לתנאים הסביבתיים המאתגרים שהיו כאן עוד קודם, וההשפעות ניכרות על כולנו, בנפש, בגוף וכמובן גם בעור. העולם החדש אליו נקלענו מחייב אותנו להגן על עצמנו ולקיים שגרה חדשה, שלא רק מטפחת את הקיים, אלא גם כזו שתגן עלינו ותחנך את העור שלנו להגן על עצמו", מסבירה חוה זינגבוים.

Anti-Pollution Serum הוא המוצר הראשון אותו חושפת זינגבוים מתוך סדרת המוצרים החדשה, New Essential, החדשה אשר פותחה בהתאם לשינויים, ההרגלים והאתגרים המאפיינים את העידן החדש בו אנו חיים.

ההבטחה: מעניק לעור את תועלות וויטמין ה- D ללא צורך בחשיפה לשמש, מסייע בעידוד יצירת קולגן חדש וחיזוק של הקולגן הקיים|מגן מפני אוקסידנטים וקרינת האור הכחול הנפלטת מן המסכים מכיל חומצה היאלרונית המעשירה את העור בלחות. הסרום החדשני הוא המוצר הראשון אותו חושפת זינגבוים מתוך סדרת הסרום החדש מבוסס על מספר רכיבים ממקורות צמחיים, ימיים ופרוביוטיים, השמים דגש על יחסי הגומלין העדינים שבין האלמנטים הפיזיולוגיים המשפיעים על תפקוד מחסום העור. כך, העור מצליח לחזק את עצמו החל מהשכבות העמוקות ועד לשכבה העל-עורית.

רכיבים: רכיב המופק מתמצית צמח הצ'יקורי מדמה את פעולתו הטבעית של ויטמין D, אשר השנה עלתה המודעות לחשיבותו בזכות השפעתו הרבה והחיובית על מערכת החיסון, Anti-pollution serum מעודד ייצור של קולגן, מגן על העור מפני השפעות זיהום האוויר וקרינת האור הכחול הבוקע מן המסכים ומעשיר את העור בלחות, Lactobacillus Pentosus,  תמצית תא של חיידק ידידותי המסייע לשמור על הפלורה, אוכלוסיית החיידקים של העור תקינה ומאוזנת, בטאין נגזרת של חומצת אמינו המרגיעה את העור ומעלה את רמת הלחות Pseudoalteromonas Ferment Extract, תמצית שמקורה בחיידק המגיע מהאוקיינוס הצפוני ומסייעת במניעת נזקי הקרינה הכחולה הבוקעת ממסכי המחשבים והטלפונים, חומצה היאלרונית המשמשת כאנטיאוקסידנט (נוגד חמצון) ומאזנת את רמת הלחות בעור.

הסרום החדש מגיע בעיצוב שקוף ונקי באריזת תרסיס המאפשרת ליצור שכבת מגן אפקטיבית על העור ללא מגע יד. ניתן להשתמש בתכשיר כבסיס לפני מריחת קרם לחות. הוא אינו מכיל שמנים ממקור פטרוכימי, נטול SLS ולא נוסה על בעלי חיים.

מחיר: 399.00 ש"ח. ניתן לרכוש דרך קוסמטיקאיות מורשות בשיטת חוה זינגבוים לרשימת הקוסמטיקאיות המלאה: havazingboim.co.il

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]