ד"ר מוניקה אלמן רופאת העור והאסתטיקה הבכירה, על עיצוב שפתיים ומה שליד.

ד"ר מוניקה אלמן רופאת עור ואסתטיקה בכירה, על עיצוב שפתיים ומה שליד.

עיצוב שפתיים הוא בין טיפולי היופי עם אחוזי שביעות הרצון הגבוהים ביותר. השפתיים הן מרכז הפנים והן בעלות תרומה משמעותית ליופי, רכות ולחושניות ההופעה. השפתיים  יכולות להיות דקות, אחת או שתיהן, מילדות או בהשפעת הזמן  הן מאבדות מנפחן,המסגרת היפה של ורדרדות  מתייבשות, עקב גורמי סביבה שונים  חשיפה לשמש ,עישון ,זיהום אוויר בעיות של שיניים חניכיים, ושינוי של מבנה העצמות והזדקנות.

חיוך חניכיים GUMMY SMILE: אחד מהמפגעים האסתטיים הראשונים שאנחנו פוגשים כבר בגיל צעיר, הן חניכיים עליונות בולטות שנחשפות בזמן חיוך. הבעיה קשורה למבנה האנטומי והיא  ניתנת לטיפול ברוב המקרים. הטיפול הנפוץ הינו הזרקת בוטוקס מעל השפה העליונה, מרפה את השריר והשפה "צונחת" מעט במרכזה מה שמכסה את החניכיים בחיוך הבא. הטיפול קל, התוצאות טובות והן משפרות את מראה החיוך ואת תחושת הבטחון העצמי, השפעת הבוטוקס הינה זמנית ויש צורך לחזור על הטיפול 1-3 לשנה.

עיצוב שפתיים: מדובר בטיפול קצר ופשוט והתוצאות מיידיות. מילוי ועיצוב השפתיים ברשת ד"ר אלמן מבוצע באמצעות מחט עדינה והזרקת חומצה היאלרונית הדומה בהרכבה לחומצה ההיאלרונית הטבעית הנמצאת בגופנו. הליך ההזרקה מבוצע בעזרת אילחוש מקומי עדין. תוספת הנפח העיקרית הינה מספיחת נוזלים הנקשרים לחומצה והן בשל בניית קולגן המסייעת לשקם תשתית רקמה.

4405 - ד"ר מוניקה אלמן רופאת העור והאסתטיקה הבכירה, על עיצוב שפתיים ומה שליד.
ד"ר מוניקה אלמן רופאת עור ואסתטיקה בכירה, על עיצוב שפתיים ומה שליד.

טיפול בשפתיים דקות, תיקון חוסר סימטריה: חומצה היאלורונית המוזרקת לשפה  מאפשרת לעצב את השפתיים לפי המבנה שמתאים למטופלת ולרופא. מומלץ לטפל לאחר התייצבות מראה הפנים הבוגר בד"כ אחרי גיל 16 ואין הגבלה לגבי הגיל המבוגר. תופעות הלוואי הכרוכות בהזרקת חומצה היאלרונית קלות. הטיפול מקנה בטחון ומראה נשי לכל מטופלת. הטיפול מחזיק מספר חודשים וניתן לחדש מפעם לפעם, ואפילו  לשנות את מבנה השפתיים, מטיפול לטיפול. במידה וקיים הרפס פעיל או פצעבשפתיים יש לדחות את הטיפול עד להחלמה מלאה.

שפתיים עייפות: הפנים שלנו הן מראה של התחושה הפנימית וההתמודדות הגופנית. השפתיים הן האבר השני אחרי העיניים שמסגיר גיל, מתח, דאגות וחולשה גופנית. שפתיים שמוטות, דקות, קפוצות, הן סימן ברור לאי נחת נפשית וגופנית וביטוי  של גיל מתקדם.  טיפול בעזרת חומצה היאלורונית מעניק נפח לשפתיים ותחושת החיוניות והחושניות מידיים זהו תמריץ משמעותי למצב רוח ושמחת החיים של המטופלת. שינוי בשפתיים ניכר מיד לעין וכך גם מגיעות המחמאות והברכות. מעל שפתיים עייפות יש קמטוטים, בהם ניתן לטפל בהזרקות וגם בטיפולים טכנולוגיים. האותו אופן ניתן לטפל באזור שקוע ושמוט בשפה התחתונה. הטיפול מורכב ממספר סוגי חומרי הזרקה, לכן יש צורך במיומנות וניסיון לקבלת תוצאות מעולות.

4403 - ד"ר מוניקה אלמן רופאת העור והאסתטיקה הבכירה, על עיצוב שפתיים ומה שליד.
ד"ר מוניקה אלמן רופאת עור ואסתטיקה בכירה, על עיצוב שפתיים ומה שליד.

טיפולי שיניים ומראה השפתיים: נסיגת חניכיים הנובעת מגיל או מטראומה נסוג הפה לאחור והשפתיים הן הראשונות שניתן לראות בהן את השינוי. עקירת שיניים, השתלת שיניים, טיפולים מורכבים כמו השתלת סינוס או ניתוחי חניכיים משנים באופן מהותי את מבנה הפה והשפתיים. היום כחלק בלתי נפרד  משיקום הפה יש לדאוג גם לאסתטיקה של השפתיים. היום יותר מתמיד יש לרפואה המודרנית פתרונות להקנות מראה של שפתיים שתמיד חלמנו. שילוב בשימוש בין חומרי הזרקה וטכנולוגיות הם לרוב הטיפול המתאים לרוב הבעיות והתרומה למראה השפתיים והפה משמעותית.

זוויות פה נפולות: זוויות פה משוכות למטה מקנות מראה עצוב, מדובר במפגע אנטומי מולד או נרכש שמפריע ופוגם בתחושת איכות החיים ובבטחון בהופעה החיצונית. מומחה לעיצוב שפתיים ידע לתקן ולעצב זוויות  נכונות לצדיי הפה ולהקנות מראה שמח לאותן פנים. הטיפול נעשה בעזרת הזרקת חומצה היאלרונית שהינה בטוחה לשימוש והיא כלי מרכזי בעיצוב ופיסול הפנים.

קמטים וקימטוטים מעל השפתיים: קמטים וקימטוטים נובעים בדרך כלל לגיל, אולם גם לעישון ולעיסת מסטיקים לאורך שנים תורמים לכך. היום ניתן ליהנות מטיפולים המסייעים  מאד להשטיח את הקמטוטים. הטיפולים כוללים שימוש בפילינג הנעשה בעזרת לייזר מסוגים שונים ובעזרת י הזרקת חומצה היאלורונית לשפה ולאזור שמעליה.  התוצאות יפות מאד, מקנות מראה צעיר ומושך לשפתיים.   

קרדיט הכתבה: ד"ר מוניקה אלמן, רופאת עור ובכירה ובעלת רשת מרפאות עור ואסתטיקה.

   

יופי באזז

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    [recaptcha]