לירז צ'רני מובילה את הקמפיין החדש של חברת הקוסמטיקה "ביופור" -"קוסמטיקה און ליין".

4206 - לירז צ'רני מובילה את הקמפיין החדש של חברת הקוסמטיקה "ביופור" -"קוסמטיקה און ליין".

בעקבות הסגר השני, שיערך כ 3 שבועות, יוצאת  חברת הקוסמטיקה המדעית ביופור בקמפיין חדש בכיכובה של הפרזנטורית  לירז צ'רכי  תחת הסלוגן: "לטיפול אמיתי בעור- ביופור. עכשיו גם באונליין." 

לדברי רונית שגב, ביולוגית, חוקרת עור, בעלת חברת הקוסמטיקה ביופור: "חברת ביופור, כמובילה את תחום הקוסמטיקה המקצועית בארץ, שמה לעצמה מטרה לתמוך במכוני הקוסמטיקה ובקוסמטיקאיות בכלל ובתקופה זו של אי ודאות בפרט, הקוסמטיקה המודרנית, מאפשרת כיום, בדיוק כמו ברפואה, לאבחן את העור מרחוק ולספק פתרונות אמיתיים לטיפול, גם בהעדר מכוני הקוסמטיקה. קוסמטיקה אונליין  מנגישה את הטיפול בעור, באמצעים טכנולגיים ומאפשרת לקבל אבחון והתאמת מוצרים מבלי לצאת מהבית . אבחון העור נעשה על ידי קוסמטיקאית מוסמכת של ביופור, באמצעות וידאו צ'ט בווטס אפ, וכולל התאמת מוצרים אישית ושליחתם באמצעות שליח עד לבית".

4207 - לירז צ'רני מובילה את הקמפיין החדש של חברת הקוסמטיקה "ביופור" -"קוסמטיקה און ליין".
לירז צ'רני מובילה את הקמפיין החדש של חברת הקוסמטיקה "ביופור" -"קוסמטיקה און ליין".

הקמפיין יעלה השבוע בהשקעה של כ- 2  מיליון ₪, ע"י משרד הפרסום זרמון הכולל תשדיר טלויזיה בערוצי  12 ו 13, מודעות במגאזינים מובילים, עיתונות יומית, דיגיטל  ופעילות רחבה ברשתות החברתיות ובקרב הקוסמטיקאיות.  

חברת ביופור, הוקמה לפני כ 14 שנים ע“י המדענית, חוקרת עור רונית שגב (MA,Bsc), מפתחת תכשירים לעור ולקוסמטיקה מקצועית, מייסדת ומנכ“ל ביופור. החברה מונה כ40  עובדים. המוצרים מיוצרים ב-3 מפעלים בארץ, על פי נוסחאות בלעדיות של רונית שגב. ביופור משווקת את מוצריה באמצעות כ 4,000 קוסמטיקאיות מוסמכות שעברו הכשרה.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]