מוצרי הגנה לקייץ 2020: מהסגר הבייתי אל השמש!

4052 - מוצרי הגנה לקייץ 2020: מהסגר הבייתי אל השמש!

אחרי חודשים רבים בהם היו נתונים אזרחי ישראל סגורים בבתים, היציאה מהסגר אל הימים האביביים שטופי השמש, בהם נוכל לספוג מעט ויטמין D נראית קרובה מתמיד. עם זאת, חשוב לזכור שחשיפה לא מבוקרת לשמש הישראלית לה חיכינו עלולה להיות מסוכנת לעור הפנים ולהאיץ את תהליך הזדקנותו.

השנה אנו רגישים במיוחד: בעוד שבדרך כלל אנו עוברים מהחורף אל הקיץ בהדרגה, חווים את השמש האביבית הנעימה בחופשת פסח, בשבתות וביום העצמאות, השנה בעקבות השהייה הממושכת בבתים, אנו נחשפים ישירות אל הקרניים החזקות של השמש הקיצית מבלי שהגוף שלנו הספיק להסתגל בהדרגה לשינוי.

הנה כמה תכשירי מקדמי הגנה לשימוש יומיומי, המשלבים לחות ומספקים הגנה מקסימאלית מהשמש.

מותג הקוסמטיקה HL, המתמחה בתכשירי קוסמטיקה מקצועיים המכילים חומרים פעילים ופורמולות המבוססות על מחקרים מדעיים וקליניים.

4044 - מוצרי הגנה לקייץ 2020: מהסגר הבייתי אל השמש!
תכשיר הגנה סנברלה של המותג HL עם גוון מייק אפ.

סדרת סנברלה מבית המותג HL כוללת תכשירי הגנה מהשמש המשלבים לחות ומתאימה לשימוש יומיומי להגנה על העור מפני קרינתUVA  ו- UVB. שני התכשירים בסדרה בעלי הגנה SPF 30, כאשר ניתן לבחור בין תכשיר המעניק הגנה ולחות, לבין כזה הכולל גם דמי מייק- אפ, המיועד בנוסף לכיסוי כתמי עור והענקת גוון אחיד. להגנה מקסימאלית יש להימרח מריחה ראשונה לפני היציאה לשמש בכל חלקי העור החשופים ולאחר מכן לחזור על הפעולה במרווחים של שעתיים.

4043 - מוצרי הגנה לקייץ 2020: מהסגר הבייתי אל השמש!
תכשיר הגנה סנברלה של המותג HL, ללא גוון.

המחיר: 90 שקלים לתכשיר הגנה ו- 100 שקלים לתכשיר הגנה משולב דמי מייקאפ.

מותג הדרמו קוסמטיקה לה רוש פוזה מרחיב את סדרת מוצרי אנתליוס להגנה מפני השמש משיק: 2 תחליבי הגנה לפנים מהשמש, אנתליוס פלואיד לבן ואנתליוס פלואיד עם גוון קל, המשלבים חדשנות טכנולוגית מתקדמת המאפשרת מריחת קרם הגנה לפנים במרקם קליל ועם הגנה גבוהה ביותר כנגד קרני SPF50+.

4046 - מוצרי הגנה לקייץ 2020: מהסגר הבייתי אל השמש!
קרם הגנה אנתליוס פלואיד לבן של לה רוש פוזה.

תחליבי ההגנה במרקם שאינו דביק, אינו שומני ולא משאיר סימנים לבנים . תחליב ההגנה לפנים מתאים גם לעור רגיש ולעור מגורה. היפואלרגני.  

4045 - מוצרי הגנה לקייץ 2020: מהסגר הבייתי אל השמש!
אנתליוס פלואיד עם גוון קל של לה רוש פוזה.

הוראות שימוש: לנער היטב לפני השימוש. יש להימרח מריחה ראשונה לפני היציאה לשמש. מומלץ למרוח פעמיים ברציפות, כדי ליצור שכבה אחידה ונדיבה של מקדם ההגנה אשר תכסה את כל חלקי העור החשופים לשמש. יש להימרח כל שעתיים ומומלץ במקרים של כניסה למים, כניסה למים ו\או ניגוב העור במגבת להימרח שוב.

מחיר מומלץ לצרכן: 99 ₪ 

קוסמטיקה וישי מרחיב את סדרת מוצרי השמש אידיאל סוליי ומשיקה: סדרת מים סולאריים הכוללת 3 מוצרים חדשים המעניקים הגנה מהשמש באמצעות ספריי במרקם קליל ומרענן לפנים ולגוף.

4053 - מוצרי הגנה לקייץ 2020: מהסגר הבייתי אל השמש!

סדרת המים הסולאריים כוללת: ספריי מים סולאריים להגנה מהשמש SPF30 עם בטא-קרוטן לגוון עור זהוב ומראה עור זוהר. ספריי מים סולאריים להגנה מהשמש SPF30 עם חומצה היאלורונית להענקת לחות לעור. ספריי מים סולאריים להגנה מהשמש SPF30 עם פוליפנולים מפרי האוכמניות   עם נוגדי חימצון.

ההבטחה: מקדמי ההגנה משמש- SPF30, מעניק  הגנה נגד קרני  UVA& UVB במרקם קליל ומרענן. מתאים לכל סוגי העור וגם לעור רגיש. היפואלרגני. מתאים לשימוש על עור הפנים והגוף.

להוראות שימוש: יש לנער היטב את הבקבוק, להתיז ולמרוח בנדיבות בעזרת תנועות מעגליות על כל הגוף בשכבה אחידה. אין להתיז בצורה ישירה על הפנים. יש להתיז קודם על כפות הידיים לפני המריחה של התכשיר בפנים. יש להימנע ממגע באזור העיניים.

מחיר: 109 ₪

ד"ר פישר הרחיבה את מגוון מוצריה ומציעה את הסדרות: אולטרסול SPECTRUM עם מקדם הגנה של SPF50+, אולטרסול Free לעור רגיש גם לילדים ואולטרסול בייבינטורל עם ההגנה הגבוהה ביותר לתינוקות בשילוב 100% מסנני קרינה טבעיים.

4049 - מוצרי הגנה לקייץ 2020: מהסגר הבייתי אל השמש!

אולטרסול SPECTRUM הסדרה היחידה המסייעת בהגנה גם מפני קרינת HEV בשילוב הגנה מוגברת במיוחד של SPF50+ המבוססת על טכנולוגיה ייחודית ומסייעת לראשונה גם בהגנה מפני קרינת קרינת האור הנראה באנרגיה גבוהה. הטכנולוגיה מסייעת להגנה מספקטרום רחב במיוחד של קרני השמש המזיקות UVA+UVB+IR+HEV. השנה מציעה ד"ר פישר את תכשירי הסדרה בהגנה מוגברת במיוחד של SPF50+. הסדרה כוללת ספריי שקוף ספריי תחליבי תחליב הגנה קרם פנים .

אולטרסול Free Kids הגנה משמש לעור רגיש גם לילדים

4047 - מוצרי הגנה לקייץ 2020: מהסגר הבייתי אל השמש!

ד"ר פישר מרחיבה את סדרת אולטרסול Free ומשיקה את אולטרסול Free Kids -סדרת תכשירי הגנה המיועדת לילדים בעלי עור רגיש. המוצרים בסדרה הינם ללא פראבנים, ללא שמנים, ללא בושם וצבע וללא רכיבים מן החי. תכשירי הסדרה מכילים קומפלקס אנטי אוקסידנטים, המותאם במיוחד לילדים, המשלב ויטמין E ותמצית תה ירוק, לסיוע בהגנה מפני רדיקלים חופשיים ובשמירה על מראה עור בריא גם בטווח הארוך. תכשירי הסדרה במרקם קליל, נספגים במהירות, אינם שמנוניים, היפואלרגניים ועברו בהצלחה את מבדק סנסיטיב המעיד על התאמתם לבעלי עור רגיש. הסדרה כוללת ספריי שקוף, תחליב הגנה וקרם פנים.

אולטרסול בייבינטורל – הגנה משמש לתינוקות בעלת 100% מסנני קרינה טבעיים.

4048 - מוצרי הגנה לקייץ 2020: מהסגר הבייתי אל השמש!

סדרת הגנה משמש לתינוקות, היחידה בישראל, המעניקה הגנה מוגברת במיוחד (SPF50+) ומבוססת על 100% מסנני קרינה טבעיים. מנגנון ההגנה של מסנני קרינה אלו מתבסס על עיקרון "אפקט המראה": קרני שמש פוגעות בעור וחוזרות ומתפזרות חזרה באוויר. הפורמולות הייחודיות של אולטרסול בייבינטורל מכילות קומפלקס אנטי אוקסידנטים המשלב ויטמין E ותמצית תה ירוק לסיוע בהגנה מפני רדיקלים חופשיים. המוצרים בסדרה היפואלרגנים, עמידים מאוד במים, ללא פראבנים ועברו את מבדק הרגישות המעיד על היותם מתאימים לעור עדין ורגיש כעורו של תינוק. קרם הפנים נבדק אופטלמולוגית ע"י רופא עיניים מוסמך, מתאים לשימוש באזור העיניים. המוצרים בסדרה מועשרים בשמנים מסוג קמומילה, קלנדולה ופשתן להענקת לחות וריכוך העור. הסדרה כוללת תחליב הגנה, קרם הגנה לפנים.

סטיק הגנה לפנים מסדרת אולטרסול של ד"ר פישר: בעל הגנה גבוהה במיוחד של SPF50+ המיועד לשימוש על עור הפנים, הצוואר והמחשוף. התכשיר בעל הגנה גבוהה מאד, נוח לשימוש וקל לנשיאה בתיקים קטנים ואפילו בכיס – כך שניתן לעשות בו שימוש לעיתים תכופות ולאורך כל שעות היום, בהתאם להמלצת משרד הבריאות לחדש מריחה בכל שעתיים. בנוסף, מעוצב התכשיר כך שניתן יהיה למרוח אותו בקלות על גבי כל אזורי הפנים, האף, מאחורי האוזניים והצוואר.

4050 - מוצרי הגנה לקייץ 2020: מהסגר הבייתי אל השמש!
4051 - מוצרי הגנה לקייץ 2020: מהסגר הבייתי אל השמש!

אולטרסול סטיק הגנה לפנים מושק בשתי גרסאות: סטיק שקוף למבוגרים וסטיק שקוף בגרסה מיוחדת לילדים בניחוח מלון. שני המוצרים ללא פראבנים, עמידים מאוד במים, שקופים ואינם משאירים סימנים. הסטיק מעניק לעור לחות ל-24 שעות למראה בריא וחיוני. הסטיק עבר את מבדק סנסטיב המעיד על התאמה לבעלי עור רגיש, היפואלרגני, ונבדק דרמטולוגית. חשוב לציין, כי ילדים רגישים לקרינת השמש פי כמה מאדם מבוגר.

יופי באזז

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    [recaptcha]