חברת סלע מדיקל מציגה את סייפה SAYPHA – סדרת חומצות היאלורוניות.

3724 - חברת סלע מדיקל מציגה את סייפה SAYPHA - סדרת חומצות היאלורוניות.

חברת סלע מדיקל מציגה את סייפה SAYPHA – סדרת חומצות היאלורוניות המתקדמות בעולם למראה טבעי, צעיר ורענן בסדרה ארבע סוגי חומצות בדרגות פעולה שונות לטיפול אסתטי המעניק אפקט מיידי ותוצאה טבעית ורעננה המעניקה לחות וזוהר.

מי צריך חומצה היאלורונית?

חומצה היאלורונית חיונית לשמירה על לחות, יציבות וגמישות העור.https://yofi.co.il/category/cosmetics/aesthetics עם השנים, גורמים סביבתיים כמו חשיפה לשמש, זיהום ורדיקלים חופשיים וכמובן תהליך ההזדקנות הטבעי, גורמים להתדלדלות של רמות החומצה ההיאלורונית הטבעית של העור, כך עורנו נעשה דק יותר, יבש יותר ומאבד מגמישותו. קווים וקמטים מתחילים להופיע וכל ההרמוניה של הפנים משתנה.

סייפה – saypha (גרסא משודרגת של החומצה ההיאלורונית PRINCESS): היא סדרת חומצות היאלורוניות המוזרקות על ידי רופא מוסמך מטעם סלע מדיקל לשכבות עור ספציפיות לתיקון קמטים וקפלים עדינים בעור, לשחזור אובדן נפח, להגברת נפח השפתיים והעצמת הגדרתן הטבעית, לפיסול ועיצוב קווי המתאר הטבעיים של הפנים, לשיפור גוון העור, מרקמו וגמישותו והצערת המראה הכללי. https://yofi.co.il/cosmetics/item/11833-hyaluronic-acid-in-men-aesthetic-treatments.html

טיפולים עם חומרי המילוי של סייפה מאזנים מחדש את רמת החומצה ההיאלורונית הטבעית בפנים. הם אינם טיפולים כירורגיים, ובזמן התאוששות מינימלי, מסייעים להשגת תוצאה מיידית של מראה טבעי, צעיר, רענן וקורן יותר.

3725 - חברת סלע מדיקל מציגה את סייפה SAYPHA - סדרת חומצות היאלורוניות.
סדרת חומצות ההיאלורוניות, סייפה SAYPHA

בסדרה ישנן ארבעה סוגי חומצות הנבדלות ביניהן בריכוז החומצה ומותאמות לאזור הטיפול ולאיכות העור של המטופלת. saypha RICH – לרקמות עור שטחיות. מכיל חומצה לא מצולבת וגליצרול.

saypha Filler: מילוי לדרמיס בינוני עד עמוק.

saypha VOLUME: מילוי לדרמיס עמוק או תת עור.

saypha VOLUME PLUS: מילוי לדרמיס עמוק או תת עור .

 כל הסדרה למעט RICH בתוספת לידוקאין להפחתת כאב.

איך עובד טיפול?

ההליך מהיר וקל. ההזרקה עצמה עשויה לארוך כ- 15 עד 30 דקות בלבד. ניתן לחזור לפעילויות היומיומיות מיד לאחר מכן.

האם הטיפול כואב?

ההזרקות נעשות עם מחטים עדינות מאוד. תוספת של לידוקאין לחומצה מנטרלת את הכאב. בנוסף, בהתאם לאזור המטופל ולרגישות האישית, ניתן להוסיף קרם הרדמה או זריקת הרדמה .

כמה זמן התוצאה תימשך?

תוצאות הטיפול האסתטי עם סייפה הן לאורך זמן, אך לא קבוע. אורך ההשפעה תלוי בסוג החומצה, אזור ההזרקה , אורח החיים של המטופל ועוד. התוצאות יכולות להימשך בין מספר חודשים עד שנה.

סייפה מבית Croma:

הניסיון הרב מאז 2002 והמחקר והפיתוח האינטנסיבי הופכים את חברת כרומה האוסטרית לחלוצה בתחום החומצות ההיאלורוניות. בנוסף, כרומה מקפידה באדיקות על בטיחות המוצרים. מערכת בטיחות ייחודית של "3 חגורות בטיחות" מופעלת לאורך כל תהליך הייצור. כל מכונה יחידה ופעילות אנושית המעורבת בתהליך הייצור נבדקת בקפדנות לפחות בשלושה אמצעי בטיחות מחמירים שונים. הרבה מעבר למה שהחוק מחייב, תוך התמקדות בטוהר ובמהימנות הבטיחות של המוצרים. לא בכדי היא אוחזת בתקן הבטיחות העולמי המחמיר ביותר – GMP .

על מה חשוב להקפיד? יש להיצמד להוראות הרופא לאחר הטיפול.

סייפה משווקת בבלעדיות ע"י חברת סלע מדיקל. ניתן להשיג בקליניקות המתמחות בכירורגיה פלסטית, רפואת עור, ואסתטיקה רפואית .

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]