וולוקס, (VOLUX) – ג'ובידרם – Juvederm, לטיפול אסתטי באזורי הסנטר והלסת.

3713 - וולוקס, (VOLUX) - ג'ובידרם - Juvederm, לטיפול אסתטי באזורי הסנטר והלסת.

חברת אלרגן משיקה את VOLUX – ג'ובידרם (Juvederm), מוצר פורץ דרך, בתחום הזרקות החומצה הילוראנית, המיועד לשחזור נפח הפנים ואשר המפסל את אזורי הסנטר והלסת במטרה לקבל מראה פנים מחודד ומוגדר יותר.

3718 - וולוקס, (VOLUX) - ג'ובידרם - Juvederm, לטיפול אסתטי באזורי הסנטר והלסת.

וולוקס של ג'ובידרם, ( Juvéderm VOLUX), הוא ג'ל מבני חדש המתווסף למגוום רחב של מוצרי חומצה היאלורונית למילוי הפנים המכיל חומצה הילארונית ומבוסס על טכנולוגיית VYCROSS המוגנת בפטנט. המוצר פותח לצורך יצירה ושיקום שחזור נפח באזורי הסנטר וקווי הלסת למשך תקופה של 18-24 חודשים.

3715 - וולוקס, (VOLUX) - ג'ובידרם - Juvederm, לטיפול אסתטי באזורי הסנטר והלסת.

חשיבותם של קווי פנים מוגדרים:

בקרב נשים רבות יופי מתואר באמצעות שלושה מאפיינים עיקריים: סימטריה, איזון והרמוניה הכולל קו לסת מוגדר וסנטר מהודק ומתוח. מחקר שבוצע בקרב צרכנים מראה כי 7 מתוך 10 אנשים מייחסים חשיבות למראה הפנים שלהם ולדעת מומחים רבים, המראה של האזור התחתון של הפנים משחק תפקיד חשוב בנראות הכללית וההרמונית של מראה הפנים שלהן.

3716 - וולוקס, (VOLUX) - ג'ובידרם - Juvederm, לטיפול אסתטי באזורי הסנטר והלסת.
VOLUX Juvederm לאזורי הסנטר וקו לסת מחודד יותר.

תוצאות הטיפול ב- VOLUX Juvederm:

תוצאות הניסוי עם  Juvéderm VOLUX הראו שביעות רצון גבוהה בקרב 95% מהמטופלים שדיווחו כי היו שבעי רצון מהתוצאות בחלוף שלושה חודשים מהטיפול. המטרה העיקרית בניסוי הייתה להעריך את השינוי הממוצע בזווית הפנים ביחס למצב הבסיסי, בהשוואה לקבוצת ביקורת. לאחר 18 חודשים, 62% מהמטופלים עדיין הרגישו כי התוצאות היו חיוביות ("שיפור" או "שיפור ניכר"'), על סמך שיפור בסנטר ובאזור הלסת.

ד"ר פטרישיה אוגילבי דרמטולוגית בכירה מגרמניה : "העור הופך לדק יותר ומאבד את נפחו, וצניחת הרקמה הרכה יכולה להוביל להופעת עצמות לסת בולטות, עד כה החלופות הטיפוליות הלא פולשניות לחלק התחתון של הפנים היו מוגבלות, ה- Juvéderm VOLUX נותן את המענה לקו הלסת מחודד ומוגדר יותר."

3717 - וולוקס, (VOLUX) - ג'ובידרם - Juvederm, לטיפול אסתטי באזורי הסנטר והלסת.
ד"ר נמרוד פרבר מטפל, ב- Juvederm VOLUX.

ד"ר נמרוד פרבר מנהל כירורגיה פלסטית באסותא אשדוד: "מספר גורמים תורמים לסימני הגיל חלקם גנטיים ופיזיולוגיים וחלקם חיצוניים כגון חשיפה לשמש, עישון ותזונה, השינויים בקווי המתאר בשליש התחתון של הפנים, בעיקר בסנטר ובקו הלסת הם מסימני הגיל המאתגרים ביותר לטיפול באמצעים לא ניתוחיים".

מירי אנגלמן, מנכ"לית אלרגן ישראל: "נותן מענה לצורכי מטופלות ומטופלים במשך למעלה מעשור, ומסייע להם להשיג את המראה אותו הם רוצים. כחברה בינ"ל מובילה בתחום האסתטיקה הרפואית, אנו תמיד שואפים להמשיך ולפתח את סדרות המוצרים והטכנולוגיות שלנו, וכעת, עם Juvéderm VOLUX, גברים ונשים יכולים להשיג מבנה מוגדר ומעוצב של אזור הפנים התחתון. 


יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]