חומצה הילרואנית וטיפולים אסתטיים – גם לגברים.

3448 - חומצה הילרואנית וטיפולים אסתטיים – גם לגברים.

בשנים האחרונות הסטיגמה שהייתה קשורה בטיפוח הגברי נעלמה לחלוטין ובעקבותיה המודעות לטיפוח והמראה החיצוני בקרב הגברים מתבטאים בכך שבשנת 2019, רוב הגברים הם מטרוסקסואלים ויותר ויותר גברים משקיעים כסף בטיפולי אנטי אייג'נג , שימוש בקרמים מטפחים לצד טיפולי פנים וניתוחים אסתטיים מאשר בחדר הכושר. מפתיע? לא כל כך…

עברו שנים רבות מאז שהפסקנו להרים גבה ולהתפלא כאשר אנו פוגשים בגברים מטופחים המשקיעים במראה החיצוני והטיפוח הוא חלק בלתי נפרד מהשגרה היום יומית שלהם, כאשר, הם לא משקיעים רק במכוני הכושר אלא גם בטיפולי פנים, ניתוחים וטיפולים אסתטיים, טיפולי גבות, הסרת שיער טיפולי פרפ לעור הקרקפת, היות ובעולם הגברי בימינו הנראות החיצונית המשודרגת, חשובה גם בגלל הבטחון עצמי והרגשה טובה שהיא נותנת.

אם בעבר אחד הטיפולים המובילים בקרב הגברים היו טיפול להסרת שיער הרי שכיום הדרישה מצד הגברים היא חיפוש אחרי חידושים ופיתוחים לטיפולים אסתטיים בעור הפנים, כמו הזרקת בוטלניום טוקסין, המחלישים את המראה הכעוס או העצבות באזור שבין הגבות, או את קמטי המצח.

3449 - חומצה הילרואנית וטיפולים אסתטיים – גם לגברים.

לאחרונה נרשמה עלייה בקרב הגברים, גם בהזרקת חומצה הילרואנית למילוי נפחים באזורים שהתרופפו בפנים לצד חידוד קו לסת למראה גברי ומודגש. היות ובמשך השנים רובנו כולל הגברים מאבדים חלק ממסת השרירים והעצמות אשר בעבר היו מהודקים ומוצקים יותר וכתוצאה מכך יסודות הפנים החל מגיל 25 מתרופפים עשור מאוחר יותר ועורנו, הופך לרפוי ומקומט.

אז, מי את חומצה הילרואנית? נחזור אחורה בזמן לשנת 1935 בקירוב שני מדענים מאוניברסיטת  קולומביה ,הצליחו לבודד חומר דמוי ג'ל סמיך לחלוטין המיוצר בקרומי התאים ברקמות הגוף, אותו חומר העשיר בחומצה גלוקורונית והשם שהוענק לה היה "הילרואנית". לחומצה ההילרואנית ישנה משמעות גדולה ומכרעת ביכולת העור לשמר מים ,ולספוח אליה מים ופועלת לתיקון רקמות העור שלנו ולזירוז תהליכי החלמה מזיהומים ואפילו פציעות.

אחת מהחומצות החדשות שמעניקות מענה לאותם גברים שמחפשים הזרקות של חומצה הילרואנית שיעניקו מראה טבעי ובטוח "סייפה" וכשמה כן היא "בטוחה" מבית CROMA האוסטרית.

3450 - חומצה הילרואנית וטיפולים אסתטיים – גם לגברים.

סייפה היא למעשה חומצה המכילה  100% חומצה הילרואנית שהינה טבעית וטהורה וללא כל רכיבים מעולם החי .החומצה מיועדת למילוי ולטיפול בקמטי האף והפה  , נפלאה לחידוד והדגשת קו לסת ומעניקה תוצאות שנשמרות לאורך זמן במראה טבעי צעיר ויפה יותר.

הטיפול  עצמו לא כואב כלל וניתן לשוב לעבודה מיד בסיום התהליך התוצאות נשמרות בין 6-12 חודשים .

והעלות? לא זולה, תלויה במצב העור וברפיון העור ומשתנה מרופא לרופא. פגישת ייעוץ מול רופא /דרמטולוג תעזור לכם להתאים את הטיפול המתאים ביותר לצרכי העור. אין ספק של לאחר הטיפול בחומצה ההילרואנית "סייפה" תבחינו בחיוניות עורכם.   

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]