עולם האסתטיקה הרפואית לא נח לרגע: "אלנסה" – ELLANSE" הטיפול שיעשה פלאות לעור הפנים שלכם.

3254 - עולם האסתטיקה הרפואית לא נח לרגע: "אלנסה" - ELLANSE" הטיפול שיעשה פלאות לעור הפנים שלכם.

לקראת סוף שנות העשרים שלנו אנחנו נפרדים  אט אט ממראה העור החלק והיפה ומתחילים לשים לב לשינויים הרבים הפוגעים בכל שכבות העור ובכל הרקמות שלנו, כתוצאה מהפסקת ייצור הקולגן והאלסטין, העור מתחיל לאבד את האלסטיות והנפח התת עורי, סיבה נוספת להתבלות העור והופעת כתמי העור נגרמים גם בגלל גורמים חיצוניים כמו קרינת השמש, העישון, הזיהום הסביבתי, הגנטיקה והרגלי תזונה לא נכונים.

בשנים האחרונות אנחנו עדים להתפתחות רבה בתחום טיפולי האסתטיקה, בעיקר בעור הפנים ואופן הטיפול בו. בניגוד לטיפולים שנעשו בעבר לדרמיס וייעודם היה טיפול נקודתי, מילוי קמט או הענקת נפח, הטכנולוגיה הייחודית והמרכיבים החדשניים מביאים אותנו ליהנות מטיפול שמביא לתוצאה מקיפה. לא עוד מילוי נקודתי של קמט אלא  טיפול אפקטיבי  שפועל מתחת לשכבת הדרמיס ומעודד את העור לייצר ולחדש את הקולגן הנכסף אותם סיבי קולגן , המהווים כ 75% מהמשקל היבש של העור והאחראים לחוזקו של העור.

עולם האסתטיקה הרפואית לא נח לרגע: "אלנסה" - ELLANSE" הטיפול שיעשה פלאות לעור הפנים שלכם.

 ניסיון שימור הנעורים דרך עולם הקוסמטיקה:  

תעשיית הקוסמטיקה נמצאת במרדף בלתי פוסק לספק לנו פתרונות הוליסטיים, אבל חשוב לדעת כי מוצר שמונח על העור, גם אם יחולל בו שינוי כלשהו, יישאר תמיד מוצר קוסמטי ולא ירשם כתרופה. לפיכך  לא קיים מוצר קוסמטי שביכולתו לחולל בעור שלנו  שינוי מהותי. אז כדאי לזכור, קרמים ומסכות זה טוב לכמה שעות. אבל לא אלה יעלימו לנו את הקמטים ופגעי הטבע, וודאי שלא יחזירו לנו את העור החלק והגמיש.

זה בדיוק הזמן הנכון, להתקדם ולנקוט אמצעים רציניים וחדשניים. ולא, לא מדובר בניתוח למתיחת פנים וגם לא בהתערבות אגרסיבית קיצונית אחרת. מדובר בפלאי המדע והטכנולוגיה שמביאים לנו חידושים ותוצאות מקסימליות ומפתיעות.

אחת מהן היא טיפול באמצעות "אלנסה" שזכה לכינוי "זריקת הנעורים":

מהו האלנסה? ג'ל פעיל אורגני לחלוטין ויחודו הניכר של האלנסה שהוא אינו חומצה הילרואנית, תרכובת ה בתוכה 30% פוליקפרון – אותם חלקיקים בעור שמעודדים את זרימת הדם לייצור וחידוש רקמות העור והאלסטין שבו.

אזורי הטיפול העיקריים הם באזור הרקות והגבות, עצמות הלחיים, קו הלסת, עיצוב האף הסנטר ועוד. משך הטיפול כ– 30 דקות, ואין צורך להסתגר לצורך החלמה, הטיפול  מאפשר לחזור באופן מידי לשגרה, התוצאות נראות מידית והן מחזיקות בין שנה ל- 4 שנים, תלוי בסוג זריקת האלנסה שהמליץ הרופא. תוצאה הסופית אפשר לראות כבר לאחר 3 חודשים. כל זאת הודות לתכונות הייחודיות של  ELLANSE  שייחודו בכך שהוא משפר את מראה הקמטים והקמטוטים ומעורר את יצירת הקולגן העצמית בעור הפנים.

עולם האסתטיקה הרפואית לא נח לרגע: "אלנסה" - ELLANSE" הטיפול שיעשה פלאות לעור הפנים שלכם.

התוצאה מעבר למראה טבעי היא תעניק שיפור במרקם העור, קווי המתאר ורשת תמיכה לעור להתמודד עם תהליך צניחת העור בהיקף של 360 מעלות.

האלנסה מגיע ב- 4 גרסאות שונות: אלנסה M, אלנסה E ואלנסה L.

משך ההשפעה על עור הפנים משתנה לפי הגרסה. החל משנה אחת – ועד 4 שנים.

הטיפול באלנסה מתבצע רק על ידי רופאים שעברו הסמכה לטיפול בו, ניתן להשיג קליניקות  רופאים לכירורגיה פלסטית , מומחים לרפואת עור, קליניקות לאסתטיקה רפואית  ובמרפאות פרטיות.

טווח מחירים: 3000- 4500 ₪ {תלוי באופיו של המזרק שיבחר בייעוץ מול הרופא המטפל}.

חברת סלע מדיקל, מייבאת ומשווקת מגוון מכשור בתחום הרפואה, אחראית על הפצתו הבלעדית של ELLANSE בארץ,

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]