"ביופור – BIOFOR" חברת הקוסמטיקה והטיפוח, משיקה מוצרים חדשים.

2969 - "ביופור - BIOFOR" חברת הקוסמטיקה והטיפוח, משיקה מוצרים חדשים.

חברת הקוסמטיקה "ביופור – BIOFOR", שהוקמה ע"י הביולוגית וחוקרת העור רונית שגב, ואשר עיקר התמחותה בפתרונות לבעיות  העור כמו אקנה, פיגמנטציה, סימני גיל, ובעיות אסתטיות חושפת את מוצרייה ובנוסף משיקה מוצרים חדשים.

"חברת ביופור", הוקמה בשנת 2006, כשהקו המנחה אותה מושתת על פשטות, דיוק, עוצמה וכנות, בא לידי ביטוי בפתרונות שחברה נותנת לבעיות ריפוי העור, סימני הגיל, פיגמנטציה, אקנה ולבעיות אסתטיות שונות וכל זאת באמצעות  טיפולי קוסמטיקה ומוצרים איכותיים המתאימים לכל כיס.

במשך השנה  עורכת חברת ״ביופר״ כנסים מקצועיים שבהם רונית שגב מנפצת מיתוסים מעולם הקוסמטיקה מלמדת ומעדכנת את הקוסמטיקאיות החדשות והן הותיקות על החידושים האחרונים בטיפול העור, במרכיבי המוצרים ואף ובאשליות הקשורות לטיפולים ולטיפוח בכלל.

"ביופור" חברת הקוסמטיקה והטיפוח, משיקה מוצרים חדשים.

רונית שגב חוקרת עור, מתמחה באבחון ובהתאמת פתרונות מדויקים ומבוססי מדע, עוסקת מעל עשור במחקר ופיתוח פתרונות לעור ובפיתוח תכשירים קוסמטיים טיפוליים לעור וידועה בניפוץ מיתוסים רבים בתחום הקוסמטיקה.

רונית שגב אף פיתחה את הקורס "קוסמטיקה מדעית", המנגיש את הבסיס המדעי לקוסמטיקאית הלומדות את מקצוע הטיפוח והקוסמטיקה לראשונה ומלמד צעד אחר צעד נושאים כמו הפרמקולוגיה של חומרים פעילים,את הביולוגיה של העור, את מנגנוני פעולה של המרכיבים ואת ריכוזים וטווח ההשפעות שלהם, את הטכנולוגיות בקוסמטיקה ובעיקר פיתוח חשיבה קלינית הדומה לזו של רופא.

רונית שגב מייסדת חברת הקוסמטיקה והטיפוח ביופור BIOFOR.

 רונית שגב מייסדת חברת הקוסמטיקה והטיפוח "ביופור BIOFOR".

רונית שגב אף כתבה את הספר "דרמו קוסמטיקה" הספר המקצועי היחיד הקיים בענף ואחראית  גם על הוצאת כתב העת לדרמטולוגיה קוסמטית, עם מאמרים מקצועיים  הנכתבים על ידי רונית המעדכנים בידע חדשני ואשר מנתחים נושאים מקצועיים בטיפול בעור ברמה אקדמית.

מוצרי ביופור:

סקין אקטיב: תכשיר לחות עשיר ומשקם, מכיל פפטידים פעילים לצמצום ומניעת קמטים, מכיל ריכוז גבוה של לחותנים בפורמולה השומרת על ההידרציה בעור לאורך שעות בעל מרקם קטיפתי ונעים, נספג מהר ומרכך את העור.

"ביופור" - "BIOFOR" חברת הקוסמטיקה והטיפוח, משיקה מוצרים חדשים.

מרכיבים פעילים: סנטלה צמח מרפא המעודד ייצור קולגן, דונליאלה, אצה כתומה המכילה ריכוז גבוה של בטא קרוטן, מרכיב משקם עור, פפטיד פעיל למיצוק העור.

רניו: תכשיר פעיל ואינטנסיבי לחידוש העור, טיפול בסימני הגיל,החלקת מרקם העור והשבת הברק,  מסייע במצבים של צלקות קלות ומצמצם נקבוביות פעורות. התכשיר מכיל ריכוז פעיל של חומצות אלפא ובתא הידרוקסי, רטינול, חומרי שיקום והרגעה. תורם לעור חלק ואחיד, שיפור בקמטוטים, מיצוק העור ומראה חיוני ובריא. משקם את תפקודי העור באופן מהיר ומסייע לשיפור ברמת הלחות לאורך זמן.

2978 - "ביופור - BIOFOR" חברת הקוסמטיקה והטיפוח, משיקה מוצרים חדשים.

 מרכיבים פעילים: רטינול, חומצה גליקולית, חומצה לקטית, חומצה סליצילית, מרכיבי הרגעה ושיקום העור

סרום ויטה +סרום על בסיס שמנים, ויטמיים ומרכיבי הרגעה, מעולה לעור יבש, מרכך ומזין. מתאים לתמיכה בעור העובר תהליכי קילוף וחידוש. משמש כמגביר לחות ורכות לעור, בעל ריח נפלא שמותיר חוויית שימוש נעימה ומפנקת.

מרכיבים פעילים: חומצות שומן חיוניות, ויטמין C, ויטמין E, שמנים צמחיים, תמצית גרניום ותמצית לבנדר.

סלקטו-פיל: קרם פעיל לחידוש העור העדין. מכיל 10% חומצה לקטית, לחידוש העור באופן עדין וללא גירוי  ומרכיבים משקמים להחלקת מרקם העור, הקניית ברק בריא לעור ושיפור בלחות לאורך זמן.

"ביופור" - "BIOFOR" חברת הקוסמטיקה והטיפוח, משיקה מוצרים חדשים.

מרכיבים פעילים: חומצה לקטית, חומצה סליצילית.

אל-סבון: משמש לניקוי אינטנסיבי ויסודי של. מתאים לכל סוגי העור ומעולה לעור עם איפור כבד, עור מזיע או מפריש הרבה חלב וגם לעור בוגר ומיובש. מותיר את העור לח, נעים ורווי, ללא תחושת יובש.

"ביופור" - "BIOFOR" חברת הקוסמטיקה והטיפוח, משיקה מוצרים חדשים.

מרכיבים פעילים: חומצות אלפא ובתא הידרוקסי, גליקולית, לקטית, סליצילית, ושמן עץ התה.

סרום ויטמין C: ויטמין C ידוע ביכולתו לעוד ייצור קולגן בעור ובכך לתרום למיצוק, להעלות את רמת הלחות, להגן מפני רדיקלים חופשיים וכן לפעול כנוגד דלקת. מכיל נגזרת ויטמין C מסיסת מים ואחת מסיסת שומן, על מנת לספק לעור הגה מקיפה בכל רובדי ואיזורי העור.

מרכיבים פעילים: שתי נגזרות פעילות של ויטמין C.

סקין טון: תכשיר ייחודי המווסת את ייצור הפיגמנט בעור ובכך מסייע במניעת הופעת כתמי עור נוספים וכן מסייע בטשטוש כתמים קיימים. מתאים לשימוש לפני ביצוע טיפולים פולשניים המגרים את העור או בקיץ במהלך החשיפה לשמש. לתוצאות מירביות, מומלץ לשימוש בשילוב תכשיר מקלף, עפ"י הנחיות אשת מקצוע.

מרכיבים: מדכאי ייצור פיגמנט: חומצה קוג'ית, ארבוטין.

מסיכת קאלמינג: מסיכת הרגעה אוניברסלית, שמתאימה לכל סוגי גירויי העור. מסייעת בשיקום העור לאחר פילינג, טיפולים אסתטיים מגרים, מריטת שיער ולכל פעילות המותירה את העור אדמומי ומגורה. פועלת לשיקום העור והחלמה ממצבי דלקת מסוגים שונים.

מרכיבים פעילים: אבץ, קאלמין, שמן נים, שמן קלנדולה, שמן קנביס, אלנטואין ביסבולול.

אנריץ' קרם: קרם לחות עדין ואיכותי, נטול צבע וריח, המתאים לעור מגורה, עור לאחר פילינג או עור רגיש. מגיע ב-3 מרקמים: קל לעור שמן, בינוני לעור רגיל וכבד לעור יבש.

מרכיבים פעילים: אלוורה, תמצית מלפפונים, חומצה היאלרונית ומרכיבי לחות.

סקין בראש: תכשיר פילינג מכאני לשיוף, החלקת מרקם העור והסרת תאים מתים. מכיל קריסטלים זעירים להסרה אינטנסיבית ויעילה יותר של תאים מאשר פילינג גרגרים. מותיר את העור חלק ורך ומשפר את מראה האיפור לאחר השימוש בתכשיר.

"ביופור" - "BIOFOR" חברת הקוסמטיקה והטיפוח, משיקה מוצרים חדשים.

מרכיבים: קריסטלים זעירים.

קרם עיניים פירמינג: קרם עיניים פעיל לטיפול באיזור העפעף התחתון, לשיפור במראה של קמטוטים, אפרוריות ומראה עייף. מכיל שילוב של פפטידים ביומימטיים, מרכיב חדשני שנועד למצק ולשפר את תפקוד העור. עשיר המרכיבי לחות ושיקום שהותאמו במיוחד למאפייני הרקמה שבאזור העפעפיים התחתונות ומשפר בהדרגה, ולא גירוי העור, את הטונוס והמרקם.

מרכיבים פעילים: 3 סוגי פפטידים ביומימטיים ממצקים, אומגותן, לחותן בשם אצטיל גלוקוזמין.

מקדם הגנה סייף סאן: מקדם הגנה בטכנולוגיה מתקדמת (קיפסול – להגנה בטוחה על העור תוך שמירה על בריאותו. מכיל נוגדי חמצון להגנא על הדנ"א מנזקי רדיקלים חופשיים ומניעת הזדקנות העור עשיר במרקמו קל ונספג מהר, מותיר את העור במראה "מאט" ללא הברק השומני האופייני, מתאים גם לבעלי עור שמן, לעור רגיש ולעור הסובל מאקנה. מגיע בצבע לבן או עם גוון.

2977 - "ביופור - BIOFOR" חברת הקוסמטיקה והטיפוח, משיקה מוצרים חדשים.

המרכיבים הפעילים: בקפסולות פנינה ויטמין C, E, תה ירוק ועוד ומכיל מרכיבי הרגעה כגון אלוורה, קלנדולה, קמומיל, הממליס ורוטין – למניעת גירוי בחשיפה ממושכת לשמש.

גלואו: קרם לחות המעניקים אפקט דמוי שימר על כל העור. התוצאה המתקבלת היא עור עשיר בברק טבעי, כשל עור צעיר. המראה הבוהק נראה גם מבעד למייק אפ, מתאים לשימוש באירועים מיוחדים או למראה צעיר וקורן בכל יום.

"ביופור" - "BIOFOR" חברת הקוסמטיקה והטיפוח, משיקה מוצרים חדשים.

מרכיבים פעילים: חלקיקי פיגמנט זוהר.

פרו ליפט: סרום יוקרתי בעל רכיבים מתקדמים ופעילים לחידוש העור, הגברת הלחות ולטיפול בעור מיובש. מתאים לכל סוגי העור, מעניק ללחות לזמן רב, בעל אפקט פריימר המהווה בסיס טוב להכנת העור בצורה מיטבית להנחת האיפור. בעל מרקם קטיפתי העים ומלטף. נספג בעור במהירות ומותיר את העור רך, רווי ועם ניחוח מענג.

"ביופור" - "BIOFOR" חברת הקוסמטיקה והטיפוח, משיקה מוצרים חדשים.

מרכיבים פעילים: פפטיד ממצק, SYNCOLL  ECTION מרכיב חדשני המשקם את יכולת העור לשמור על לחות ומשקם עור שעבר נזקי שמש), אקווקסיל לחותן חדש ויעיל, פרופנדיאול – לחותן, אלנטואין (מרגיע ומשקם, ביסבלול מרגיע, טוקופרולים ונגזרת ויטמין C, נוגדי חמצון), גליצריזין, אנטי דלקתי ונוגד חמצון.

אזלייט/אזוקייר: קרם פעיל המעניק טיפול אינטנסיבי מתקדם לעור בעייתי הסובל מאקנה. מכיל חומצה אזלאית בשילוב עם מרכיבי הרגעה ומרכיבים מחטאים. מצמצם הפרשת שומן, מסייע בקילוף וניקוז יעיל של הסבום ומצמצם את הזיהום החיידקי. מתאים גם לטיפול באקנה בגיל צעיר (מגילאי 9-10 ומעלה).

מרכיבים פעילים: חומצה אזלאית, ויטמין B3, אבץ.

דאבל פיל קרם הבהרה פעיל ביותר ומותאם לכל סוגי העור. תכשיר טיפולי משולב לפיגמנטציה, הכולל רכיבים לקילוף ולוויסות/דיכוי ייצור מלנין, לצד חידוש והחלקת מרקם העור.

מרכיבים פעילים: חומצה גליקולית, לקטית, סליצילית, ארבוטין וחומצה קוג'ית (מרכיבי דיכוי ייצור מלנין.

ברייט: תכשיר רב-שימושי – למגוון של מטרות: חידוש העור הצעיר יחסית (סביב 30), טיפול בחטטים וצלקות, טיפול בנקבוביות פעורות, הבהרה – כחלק מהטיפול, טיפול בקומדוניקה.

מרכיבים פעילים: חומצה גליקולית, חומצה לקטית, חומצה סליצילית, אוריאה, רזורצינול.

קיור: תכשיר טיפולי לאקנה, עם מרכיבים אנטי חיידקיים ואנטי דלקתיים. מתאים במיוחד למצבי הפצעונים כאשר העור מגורה ואדמומי, או להתפרצויות עקשניות.

מרכיבים פעילים: ויטמין B3, חומצה סליצילית, אבץ, שמן עץ התה, מרכיבי חיטוי.

הידרו: קרם לחות ייחודי המכיל ריכוזים עדינים של מרכיבי הטיפול באקנה, ומיועד לשמור על העור לאחר השגת התוצאות – שלא יחזרו התפרצויות של פצעונים. משתמשים בו גם תוך כדי הטיפול באקנה, כלחות תומכת.

מרכיבים פעילים: חומצה אזלאית, אוריאה, חומצה סליצילית

דרמפיל – מי פנים: לטיפול באקנה קל וחיטוי העור. בנוסף, יש נשים המשתמשות בו לריענון וחידוש קל של העור, בגלל החומצות. הוא ידידותי לעור בקיץ וניתן לשימוש גם כאשר נחשפים לשמש. השימוש יהיה בשעות הערב.

מרכיבים פעילים: חומצה גליקולית, חומצה לקטית, חומצה סליצילית, סולפור, שמן עץ התה.

תכשירי חברת תכשירי ביופור מכילים מרכיבים פעילים במיוחד ומצריכים אבחון עור בטרם התאמת התכשיר לאחר האבחון, מותאמים המוצרים וכן הנחיות שימוש ייחודיות לכל מטופל, תוך מעקב צמוד עד לקבלת התוצאות, פתרונות עוצמתיים ומהירים מינימום מוצרים ושלבי שימוש להשגת מקסימום תוצאות באופן מהיר.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]