רוצים לדעת על הטרנדים שיובילו את שנת 2020 במרפאות אסתטיקה? פנינו בשבילכם, לד"ר אירנה סנדלר, האמנית בתחום.

3709 - רוצים לדעת על הטרנדים שיובילו את שנת 2020 במרפאות אסתטיקה? פנינו בשבילכם, לד"ר אירנה סנדלר, האמנית בתחום.

לאחרונה ערכה האגודה האמריקאית לטיפולים וניתוחים אסתטיים סקר למול מרפאות אסתטיקה. בסקר נמצא שמאז שנת 2000, מספר ההליכים הקוסמטיים הפולשניים המינימאליים גדל כמעט ב- 200% ולא רק שאינו מראה שום סימן להאטה אלא מראה עלייה מתמדת. לקראת שנת 2020 שבפתח, פנינו לד"ר אירנה סנדלר, בעלת שתי מרפאות אסתטיקה מהמובילות בארץ. ד"ר סנדלר היא המומחית והאמנית בתחום הרפואה האסתטית והיא כאן כדי לעדכן אותנו בחידושים ובטרנדים האחרונים בתחום.

אז מי היא ד"ר אירנה סנדלר?

ד"ר סנדלר https://drirenasendler.co.il/ בעלת 2 מרפאות מובילות לטיפולים אסתטיים. המרפאה הראשונה בראשון לציון, אותה היא מנהלת כבר שנים רבות והשנייה ברחוב הארבעה בתל-אביב, שהושקה בשנה האחרונה.

3708 - רוצים לדעת על הטרנדים שיובילו את שנת 2020 במרפאות אסתטיקה? פנינו בשבילכם, לד"ר אירנה סנדלר, האמנית בתחום.
ד"ר אירנה סנדלר.

ד"ר אירנה סנדלר נחשבת לאחת מהרופאות המובילות והמומחיות בתחום הרפואה האסתטית בארץ, אשר מעבר לעבודתה היום יומית במרפאות אסתטיקה שברשותה, היא עוסקת גם במחקר ופיתוח תחום האנטי אייג'ינג.

ד"ר אירנה סנדלר פיתחה את "שיטת הקונספט" שיטה המבוססת על מיומנות, מינון וסוג החומרים המוזרקים, ובנוסף מתאימה עצמה לצרכי הלקוחה כמו גיל, מרקם עור הפנים, מבנה והסימטריה של הפנים. כל הנתונים האלה מהווים פקטור משמעותי בתוצאה הסופית של קבלת מראה משודרג, צעיר, רענן טבעי, המתמזג בהרמוניה ובפרופורציה עם מבנה הפנים.

בשל עבודתה האישית, המאוד מיוחדת ויוצאת הדופן, מעידים רבים מלקוחותיה של ד"ר סנדלר, כי כאשר הם מגיעים לפגישת טיפול באחת מהמרפאות שלה, הם חווים חוויה מיוחדת ושונה, כל תשומת ליבה של ד"ר סנדלר נמצאת איתם לאורך כל הפגישה ללא כל הפרעות רקע עד לסופה. טיפול זה, ללא הפרעות, מסייע מאוד לרצף הטיפול ונותן ללקוחות ההרגשה מופלאה, יוצאת דופן, וזאת להבדיל ממרפאות אסתטיקה אחרות, בהם הרופאים מטפלים במספר לקוחות במקביל, בשיטת הסרט הנע. 

3712 - רוצים לדעת על הטרנדים שיובילו את שנת 2020 במרפאות אסתטיקה? פנינו בשבילכם, לד"ר אירנה סנדלר, האמנית בתחום.
טיפול סנטר לפני ואחרי.

המשכנו ושאלנו: מאיזה גיל מומלץ להתחיל את הטיפולים האסתטיים?

מומלץ להתחיל את הטיפולים בגיל צעיר. הסיבה לכך פשוטה, תודות למודעות הרבה של איכות חיינו, המשלבת אורח חיים בריא, המשדרג את תחזוק הנפש והגוף ותוחלת חיינו שהתארכה, חשוב להתייחס ולא להזניח את המראה החיצוני, שהינו כרטיס הביקור לחיינו המקצועיים והחברתיים והשינויים ההורמונליים המתחילים החל מגיל 40, וגורמים לעור לאבד את המיצוק, את הנפח, את הגוון והסימנים הראשונים של הפיגמנטציה מתחילים.

ביקשנו מד"ר אירנה סנדלר להיכנס יותר לפרטים ושאלנו: מה הקשר בין הצורך בכישרון אומנתי לבין הידע בהזרקות בסוגי ובכמות החומר?

מיומנות ההזרקה, אינה ערובה להצלחת הטיפול. כדי שהתוצאה הסופית שתתקבל ותשתלב הרמונית במבנה הפנים, מאד חשוב שלרופא/ה המטפל/ת במרפאות אסתטיקה, יהיה גם את הערך המוסף של עין טובה ורגישה היכולה לנתח את מבנה הפנים, לדייק באזור ההזרקה ובכמות החומר במטרה שישתלבו הרמונית עם מבנה הפנים. כל זאת בכדי שהתוצאה הסופית תהייה מאוזנת ולא תיצור אסימטריה בחלקי הפנים, או מראה מפוצלח ולא טבעי אשר אנו נתקלים בו לצערנו לא פעם אצל נשים שעברו טיפולים אסתטיים במרפאות אסתטיקה שונות. ttps://yofi.co.il/cosmetics/item/11833-hyaluronic-acid-in-men-aesthetic-treatments.html.

h

שאלנו את ד"ר אירנה סנדלר כיצד ניתן להגיע למראה המשודרג בשיטת הקונספט?

נתחיל מזה, שהטיפולים צריכים להיות בשיתוף פעולה מלא בין המטפל למטופל, היות שאין קסמים בטיפולים אסתטיים, אין להתפתות להבטחות הגדולות ולמבצעים המפתים, שאנו לא פעם מקבלים לניידים.

טיפול בשיטת הקונספט נעשה בהדרגה ובמינונים קטנים המצריכים מעקב של מספר פגישות, עד אשר מתקבלים התוצאה הראויה והמראה המשודרג.

3710 - רוצים לדעת על הטרנדים שיובילו את שנת 2020 במרפאות אסתטיקה? פנינו בשבילכם, לד"ר אירנה סנדלר, האמנית בתחום.
טיפולי בוטוקס ופיסול פנים לפני ואחרי.

באזורים מסוימים מומלץ להתחיל את הטיפולים בגיל צעיר יותר, כי אז הסיכוי לשימור ותחזוק המראה הרענן והצעיר גבוה יותר, ובהמשך אינו מצריך טיפולים מסיביים במיוחד. https://yofi.co.il/cosmetics/item/11833-hyaluronic-acid-in-men-aesthetic-treatments.html

ד"ר סנדלר מיפתה לנו את 7 טרנדים מובילים, בהם מתמקדות מרפאות אסתטיקה:

1. שפתיים:

שדרוג מראה השפתיים הינו הליך שמטרתו לקבל שפתיים מלאות יותר, בשפתיים שאיבדו נפח וגוון, עיצוב והגדלת שפתיים נעשה בעזרת חומצה היאלורונית המותאמת במיוחד לשפתיים.

3702 - רוצים לדעת על הטרנדים שיובילו את שנת 2020 במרפאות אסתטיקה? פנינו בשבילכם, לד"ר אירנה סנדלר, האמנית בתחום.
טיפול שפתיים לפני ואחרי.

עיבוי נפח השפתיים: אחד מהטיפולים המבוקשים באזור השפתיים הוא עיבוי השפתיים כאשר המטרה הסופית היא לשוות ולקבל מראה סקסי יותר. לצערנו, לא פעם בגלל תאונות עבודה, אנו מבחינים בנשים עם שפתיים במראה "ברווז", הנגרמות בשל חוסר מיומנות, או הזרקת החומר בכמות לא פרופורציונלית. גם כאן כמובן, דרושה עין טובה ורגישה הצורכת הבנה בהרמוניית מבנה הפנים. אם לצורך העניין מגיעה לקוחה עם שיניים בולטות, אין להתעלם מהנתון הזה וכמות החומצה שתוזרק לשפה העליונה תהייה שונה מכמות החומר שיוזרק לשפה התחתונה. הליך הטיפול נמשך כחמש עשרה עד 30 דקות.

3705 - רוצים לדעת על הטרנדים שיובילו את שנת 2020 במרפאות אסתטיקה? פנינו בשבילכם, לד"ר אירנה סנדלר, האמנית בתחום.

המראה הטבעי: ככל שהשנים עוברות הרגרסיה והשינויים במראה השפתיים וסביב הפה משמעותי יותר , כבר בגיל 40 השפתיים מתחילות לאבד את הנפח ואת הגוון מעל השפה והקמטוטים מעל השפה עליונה מתחילים להראות, בגילאי 50 השפתיים ממשיכות לאבד את הנפח, הגוון ממשיך לדהות ומתחילים להיווצר קמטוטים מסביב לפה. סביב גילאי 60 השפתיים מתחילות להיות צרות ודקות יותר, ולאחר גילאי 60, כל התהליכים האלה ממשיכים ביתר שאת, עד שהשפתיים בעצם "נמחקות ונעלמות" מפנינו. כדי למנוע את התהליכים האלה, מומלץ להתחיל את תחזוקת אזור השפתיים והפה בגיל צעיר, באחת ממרפאות אסתטיקה.

3706 - רוצים לדעת על הטרנדים שיובילו את שנת 2020 במרפאות אסתטיקה? פנינו בשבילכם, לד"ר אירנה סנדלר, האמנית בתחום.
תוצאות טיפול של ד"ר אירנה סנדלר לפני ואחרי.

2. פיסול פנים:

החומר המוזרק היא חומצה הילוראנית המגרה את הייצור הטבעי של הקולגן בגוף לאורך זמן.

טיפול פיסול הפנים מתמקד בהרמת עצמות הלחיים, שקעים ונפיחויות מתחת לעיניים, טיפולים בקמטי הפנים קלים עד חמורים, כמו קמטי הבעה בצידי הפה (מניפות), סנטר קטן, קו הלסת, פינת הלסת, עצמות לחיים. https://yofi.co.il/cosmetics/item/12531-juvederm-volux-aesthetic-treatment-for-the-jaw-line-and-chin.html

3699 - רוצים לדעת על הטרנדים שיובילו את שנת 2020 במרפאות אסתטיקה? פנינו בשבילכם, לד"ר אירנה סנדלר, האמנית בתחום.
טיפול קו הלסת לפני ואחרי.

ככול שמתחילים את הטיפולים בגיל צעיר יותר, כך קל יותר יהיה לשמר את המראה הצעיר והרענן. משפחת קרדשיאן היא דוגמא מצוינת לטיפולים מהסוג הזה, במיוחד, קיילי ג'נר שמראה פנייה שודרג והשתנה לאין ערוך בעקבות טיפולי פיסול הפנים.

כמה מזרקים נחוצים לטיפול ואיזה חומרים מוזרקים?

הטיפול מצריך עד 4 מפגשים: במפגש הראשון הטיפול מסיבי יותר של עד 3 מזרקים , כדי למנוע הצטברות של חומר היכול לגרום לגושים ובצקתיות, ההזרקה נעשית בשיטת ה"טיפות" כדי לתחזק ולשמר את הטיפול. בנוסף, גם  כדי למנוע הוצאה כספית גדולה, הלקוחה מגיעה אל אחת ממרפאות אסתטיקה של ד"ר סנדלר לעוד כ- 3 מפגשים, הנערכים אחת לכל 4 חודשים, בהם נעשים הזרקות במינונים קטנים. שיטה זו הוכיחה את עצמה בתחזוק המראה המשודרג לאורך זמן. https://yofi.co.il/cosmetics/item/12583-sela-medical-represents-saypha-hyaluronic-acid.html

3. הבוטוקס המפורסם:

מאז ומתמיד בוטוקס הוא מלך הטיפולים האסתטיים במרפאות אסתטיקה והיה הראשון שנצרב בתודעה לניתוחים הפלסטיים הפולשניים. בוטוקס הינו חלבון הכי מפתיע בעולם עם תכונות רבות היודע להרפות את השריר במקום שבו הוא מוזרק לכן הטיפול בו מושלם עבור כל אותם מקומות שבהם פעולת השרירים גורמת לקמטים: בין הגבות, בצדי העיניים או במצח. אפשר להיעזר בו גם במקומות אחרים בהם פעולת השרירים גורמת לחוסר סימטריה כמו בגבות, או בכל אזור הפגוע בהרמוניה של הפנים.

3698 - רוצים לדעת על הטרנדים שיובילו את שנת 2020 במרפאות אסתטיקה? פנינו בשבילכם, לד"ר אירנה סנדלר, האמנית בתחום.
תוצאות הטיפול של ד"ר אירנה סנדלר.

בשונה מטיפול בקמטים באמצעות הזרקת חומרי מילוי המחזירים נפח לפנים, או בטיפול במכשירים מתקדמים המטפלים במרקם ובהידוק של העור, השפעתו של הבוטוקס היא על השריר בלבד ולא קיים בו מרכיב של מתן נפח. תוך 24-72 שעות ניתן להבחין בשינוי המראה לאחר. ולאחר כשבועיים תראה ההשפעה המלאה על המראה. הבוטוקס מתאים מאד למצח גבוה, למצח נמוך מומלץ להזריק במימון קטן יותר. גם כאן נכנסת לתמונה המיומנות והערך המוסף האמנותי של הרופא המטפל במרפאות אסתטיקה וזאת כדי להבטיח תוצאה טבעית ומוצלחת המשתלבת הרמונית עם מבנה הפנים ואשר אינה משאירה מראה "קפוא או מופתע".

האם ניתן להזריק בוטוקס במקומות אחרים מלבד המצח?

ניתן להזריק בוטוקס גם לקו הלסת צוואר, להצרת נחיריים, הרמת קצה האף, ועם תמהיל שונה של חומר המוזרק בין המצח לבין הגבות נוצרת תוצאה מאד יפה.

4. עיצוב האף בשיטה של הזרקה היאלורונית ובוטוקס:

מטרת הטיפול היא להעניק למטופל/ת מראה טבעי לאף שיתאזן בהרמוניה עם מבנה הפנים לכן יש צורך להתייחס כמובן לתווי הפנים. תוצאת הטיפול בחומצה הילוראנית באף מדויקת יותר מניתוח .עם זאת, לא כל סוגי האף מתאימים לטיפול של הזרקות. אפים גדולים מדי דורשים טיפולים כירורגים. בהשוואה לניתוח זמן ההחלמה קצר יותר.

5. טיפול בבוסטר:

טיפול בסקין בוסטר משפר מאד את איכות העור ומעניק לו זוהר וחיוניות. הטיפול מתאים לכל גווני וסוגי העור, לגברים ולנשים, לעור צעיר ולעור מבוגר, ולכל מי שמעוניין לשפר את מראה העור באמצעות טיפול. הטיפול בבוסטר במרפאות אסתטיקה אינו דורש היערכות מורכבת. סקין בוסטר מבוצע לרוב באזור הפנים והצוואר אך גם מתאים ויעיל בטיפול באזורים אחרים כמו, אזור המחשוף (דקולטה) וגב כפות הידיים.

הטיפול מתאים במיוחד לאנשים בעלי עור יבש, דהוי וחסר ברק כתוצאה מנזקי עישון, שמש, מזגנים, וגם לאנשים הסובלים מקמטוטים עדינים רבים, טיפולי סקין בוסטר יעילים במיוחד בטשטוש צלקות אקנה והענקת מראה אחיד, בריא וזוהר למקום המטופל. שימוש נוסף הינו כשבוע עד 10 ימים לפני אירוע חגיגי לכל אישה שמעוניינת להראות במיטבה.

6. פילינג:

הפילינג הוא אחת הדרכים הנפוצות המשמשות אותנו עבור הצערת עור פנים. הפילינג מתבצע באמצעות כוויה מבוקרת שמטרתה חידוש העור, ועל הדרך הלקוחה מקבלת את הבונוס של טיפול בפיגמנטציה. יחד עם זאת, לא נכון להציע את הפילינג כטיפול בפיגמנטציה. את טיפולי הפילינג מומלץ לבצע בעונת החורף.

3697 - רוצים לדעת על הטרנדים שיובילו את שנת 2020 במרפאות אסתטיקה? פנינו בשבילכם, לד"ר אירנה סנדלר, האמנית בתחום.
טיפולי פילינג לפני ואחרי.

קיימים 3 סוגי פילינג:

המכנה המשותף לכל שיטות הפילינג הוא קילוף שכבות עור חיצוניות והסרת שכבות עור עייפות ופגומות. הסרתן גורמת להתחדשות העור, למיצוק הפנים ולמראה חיוני וקורן יותר. בכל שיטת פילינג קיימים יתרונות וחסרונות, לכן מומלץ להכיר את כל האפשרויות ולבחור מומחים מנוסים בתחום.

פילינג קל ושטחי:

מיועד להחלקת קמטוטים, העלמת כתמים קטנים ובהירים יחסית, הופך את עור הפנים לחלק יותר ומשפר את חילוף החומרים באזור ואת זרימת הדם והגעת החמצן אל המצח, הלחיים, הסנטר, הלסת ועוד. הטיפול מורכב מתמיסות כימיות פשוטות העובדות על האפידרמיס, יוצרות כוויה קלה ולאחר יומיים מתחיל תהליך קילוף קל הגורם לחידוש העור. כדי להבטיח הצערת עור פנים משמעותי, מומלץ לבצע טיפול שכזה מספר פעמים. מתאים לבעלי עור בגוון בינוני עד כהה.

פילינג בינוני:

עובד על השכבה העליונה של הדרמה, גורם למיצוק עור רפוי במידה משמעותית יותר ובנוסף מטפל באפקטיביות גם בצלקות כולל צלקות אקנה, נגעי עור וקמטים בולטים יחסית. מתאים לבעלות עור בהיר.

פילינג עמוק לפנים: טיפול מורכב יותר שבהתאם מומלץ במקרים שבהם נדרשת הסרת צלקת עמוקות, העלמת נגעי עור בולטים, החלקת קמטים עמוקים וטשטוש כתמי פיגמנטציה כהים. הטיפול הזה נעשה אך ורק בבתי חולים ולא במרפאות אסתטיקה.

7. טיפול בגלי רדיו

הטיפול הזה משתלב עם טיפולי ההזרקות, ומעודד את העור ליצירה מחדש של קולגן ואלסטין, ממצק את אזור הפנים ומשפר את מרקם העור. הוא אינו דורש הכנה מראש ולאחריו ניתן לחזור מידית לשגרה. הטיפול מאד פופולארי בקרב סלבריטאים רבים בהוליווד. תוצאות טובות מצריכות מינימום 4 טיפולים.

לסיכום, שאלנו את ד"ר סנדלר, איך ניתן לתמוך בשגרת היום יום בטיפולים שמתקיימות במרפאות האסתטיקה שלה? והיא סיפרה לנו שבנוסף לכל מעלותיה, היא גם מפתחת את סדרת מוצרי הטיפוח והקוסמטיקה "גלמור"- "GLAMOUR" http://bit.ly/2RTr8U4 מדובר במוצרי טיפוח ייחודיים שעובדים ופועלים בסינכרוניזציה עם הטיפולים האסתטיים.

בחרנו להציג בפניכם 12 מהמוצרים המובילים של "גלאמור – GLAMOUR".

3275 - רוצים לדעת על הטרנדים שיובילו את שנת 2020 במרפאות אסתטיקה? פנינו בשבילכם, לד"ר אירנה סנדלר, האמנית בתחום.
מוצרי גלאמור- GLAMOUR.

1.סבון מקציף: לניקוי יומיומי, מתמוסס ביסודיות ומסיר תאים מתים מעור הפנים ומחליק קמטים.

2. סרום שיקום מטריקס: סרום ייחודי על בסיס ויטמין C ותרכיז אובליפיחה, סרום ריפוי משקם בעדינות, מזין ומחליק את עור הפנים מונע היווצרות קמטים.

3. אקטיב מי פילינג: נוזל ייחודי להבהרת והסרת תאי העור המתים משטח העור ומכין את העור. לפני השימוש בקרם הבהרה וסרום.

3707 - רוצים לדעת על הטרנדים שיובילו את שנת 2020 במרפאות אסתטיקה? פנינו בשבילכם, לד"ר אירנה סנדלר, האמנית בתחום.

4. קרם לחות: קרם לחות על בסיס חומצה היאלרונית המזין באופן פעיל את עור הפנים.

5. סרום הבהרה: סרום ייחודי המבודד על שילובי (המשפט לא מובן אולי יש פה טעות כתיב?) חומצת בתא ומקנה לעור צבע מט אחיד, מהדק את הנקבוביות של עור הפנים במהירות ומסיר תאי עור מתים. "הורס" את הפיגמנטציה באזורי השימוש.

6. סרום אולטימייט: סרום ייחודי על בסיס חומצה גליקולית המסייעת, לתוצאות הבהרת העור בצורה הכי בולטת מכל סדרת חומצות האלפא.

7. קרם הבהרה: המרקם העדין של הקרם, מכיל חומצות של קבוצות אלפא ובתא ומסייע בהבהרת עור הפנים במהירות וביעילות.

8. מסיכות מגוונות לניקוי פנים/מחשוף/אף/ידיים: מסיכות פורצלן המנקות בעדינות את העור ומקלות על חסימתן של בלוטות המלח.

9. קרם הזנה: מורכב משמנים (שיאה, אבוקדו, זרעי פשתן) המספקים אפקט מובהק של הזנה לעור.

10. קרם הגנה: משלב בתוכו את החומר "אלנטואין" שמאפשר סגירה של הנקבוביות "הפתוחות" של עור הפנים. 

11. שמפו משקם מאפשר שיקום, הזנה, לחות לשיער. מעניק ציפוי קרטין ומגן על השיער מפני ההשפעות של קרני אולטרה סגול. בנוסף, השמפו מאיץ את זרימת הדם בקרקפת, המובילה לצמיחה מהירה יותר של השיער.  

12. מסיכה משקמת לשיער: שיקום, הזנה, לחות והגנה המשלבת טיפוח רפואי וקוסמטי המטפלת במקצועיות בכל סוגי השיער.

את המוצרים הנהדרים הללו ניתן לרכוש באתר הבית של ד"ר סנדלר:

כל זה, עושה חשק להתחדש, נכון? אני לא יודעת מה אתכן, אבל אני כבר רצה למרפאות אסתטיקה של ד"ר סנדלר, ובשביל להקל עליהם את התהליך, להלן הפרטים המלאים של מרפאות אסתטיקה של ד"ר אירנה סנדלר:  https://drirenasendler.co.il/

ראשון לציון: רחוב רוטשילד 35, טל: 03-9562832

תל אביב: רחוב הארבעה 19, מגדלי התיכון קומה 3 במשרדי "הפנתרה" טל: 052-3991001

שתהיה שנה ועשור של התחדשות במרפאות אסתטיקה.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]