עדי אשכנזי – הפרזנטורית החדשה, של קניוני עופר.

אשכנזי לקניוני עופר צילום יניב אדרי.1 Custom Custom - עדי אשכנזי - הפרזנטורית החדשה, של קניוני עופר.

קניוני עופר המחדשים את האסטרטגיה השיווקית שלהם בחרו בסטנדאפיסטית והשחקנית עדי אשכנזי מהמובילות בתחום הסטנדאפ בישראל ואהובה על הקהל הישראלי, לשמש כפרזנטורית של רשת הקניונים עופר בבעלות מליסרון, עדי תחליף את השחקנית יובל שרף, ששימשה כפרזנטורית של קניוני עופר ב – 8 השנים האחרונות.  

לדברי גיא אבן סמנכ"ל שיווק דיגיטל וחדשנות של מליסרון קניוני עופר: "קניוני עופר מתחדשים היום בפרזנטורית חדשה המסמלת את ערכי המותג של קניוני עופר, תרבות ישראלית, חוויה, סגנון אישי וסטייל איכותי. אנו מודים ליובל שרף שהייתה חלק בלתי נפרד מהמותג שלנו ומהפנים של קניוני עופר בשנים האחרונות ותמיד תישאר חלק מהמשפחה".

אשכנזי לקניוני עופר צילום נטשה זריקר Custom 1 - עדי אשכנזי - הפרזנטורית החדשה, של קניוני עופר.

עדי אשכנזי, שחקנית, סטנדאפיסטית, יוצרת ומפיקה. הגישה את תוכניותיה ״מה זה השטויות האלה?!״ במשך חמש עונות ו- "שיטת אשכנזי" במשך שתי עונות, בקשת 12. בתקופה האחרונה השתתפה בעונה השמינית של "רוקדים עם כוכבים" שזכתה להצלחה רבה, עם הרקדן חיים פרשטיין וסיימה במקום השני.

רשת קניוני עופר מונה 17 קניונים בפריסה גיאוגרפית רחבה מצפון ועד דרום וביניהם עופר רמת אביב, עופר הקריון, עופר גרנד קניון באר-שבע, עופר גרנד קניון חיפה, עופר רחובות, עופר הקניון הגדול פתח-תקוה, עופר בילו סנטר ועוד.

יופי באזז

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    [recaptcha]