תרומה אופנתית: חנות פופ-אפ יד שנייה של מותגים ומעצבים, לנערות בסיכון.

לאה שנירר לובה גייקובסון וליאת מולייב צילום אסף לב 1 - תרומה אופנתית: חנות פופ-אפ יד שנייה של מותגים ומעצבים, לנערות בסיכון.

מפורסמות, מובילות דעת קהל, סלבס ואושיות אופנה הגיעו אתמול, לאירוע פתיחת חנות פופ-אפ יד שנייה של מותגים ומעצבים, שכל רווחיה הם קודש תרומה לנערות בסיכון ‎בין תורמות הפריטים: אגם רודברג, מיכל אנסקי, לאה שנירר, סיגל שחמון, אורנה דץ, ירדן הראל, בר זומר, סנדי בר, טיטי איינהו, שר פיטנס, רוסלנה, אופירה אסייג, מאיה פישל, ג'ובאני רוסו, פולה בליק ועוד

ההשקה של חנות פופ אפ של פרטי מותגים יוקרתיים, תחת השם Fashion with Love , ביוזמתם וניצוחם של הנהלת קניון רמת אביב עופר ומשפיענית הרשת, מובילת דעת הקהל והפילנטרופית לובה ג׳ייקובסון שפתחה את האירוע ואמרה: "מדובר בפרוייקט למען הקהילה במסגרתו תפתח בקניון ״עופר רמת אביב״ חנות פופ-אפ לפרטי מותגים שנתרמו ישירות מארונותיהן של הסלבריטאיות והפאשניסטות המובילות בישראל כאשר כלל ההכנסות ממכירת הפריטים יועברו לתרומה למען נערות בסיכון. בין העמותות אליהן עוברות התרומות: "בית רות" בעפולה, "כפר זוהרות" במגדל העמק ועמותת "אותות". בזכות הפעילות הועברו לעמותות המוזכרות סכום של קרוב לחצי מיליון שקלים המאפשר לנערות לקבל הכשרה מקצועית ועוד מגוון תכניות".

אשורי צילום אסף לב  - תרומה אופנתית: חנות פופ-אפ יד שנייה של מותגים ומעצבים, לנערות בסיכון.
הסטייליסטית ליאת אשורי.

הארוע כלל מינגלינג אופנתי וחשיפת פריטים נבחרים שימכרו מהמלתחות של נשים מפורסמות, כמו: רוסלנה רודינה, שתרמה שרשרת פנינים, שר פיטנס, משקפיים של מוסקינו, אגם רודברג, שמלת ערב, ירדן הראל, תרמה ג'קט לימטד של אדידס אורגינל בהדפס יחודי של "ביבאס ובטאד", אורנה דץ, תרמה שמלת מקסי, טיטי איינאו, שמלת ערב, מיקי מוכתר, תרמה שמלת מידי, לאה שנירר, תרמה שמלה של דרור קונטנו, פולה בליק, תרמה שמלת ערב, עפרה רייף שמלצר, תרמה סנדלים של מותג העל שאנל, פישל וג'ובאני רוסו, תרמו חולצות של מכבי חיפה, ליאת אשורי, תרמה חולצה ונעלי אדידס, מיכל אנסקי, עגילי טיפני, אופירה אסייג, נעלים של איס סאן לורן, אירה דולפין, משקפי פרדה, ועוד.

דוד בן משה מנכל עופר רמת אביב חתם את האירוע ואמר: "פעילות התנדבותית חברתית היא אחת האג'נדות של הקניון. במסגרת הפעילות למען נערות בסיכון הקניון רותם את העובדים בשיתוף קהל המבקרים ויחד אנו משפיעים ומצליחים לעשות משהו טוב ולהחזיר לקהילה".

שירלי בוגנים ולובה גייקובסון צילום אסף לב  - תרומה אופנתית: חנות פופ-אפ יד שנייה של מותגים ומעצבים, לנערות בסיכון.
לובה ג׳ייקובסון ושירלי בוגנים.

טלי בר-אל מנהלת השיווק של קניון  עופר רמת רמת אביב מסרה: "כקניון מוביל במדינת ישראל,   אנו נדרשים  לפעול  גם למען החברה עם סינרגייה מלאה למותגים הפועלים בקניון. לדבריה: "אנו נמשיך לפעול ולערוך אירועים מיוחדים, יוצאי דופן ומלאי תוכן כתרומה לקהילה כחלק בלתי נפרד מהפעילות העסקית של הקניון".

חנות הפופ אפ והאירוע הופקו על ידי ליאת מוליוב.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]