השף טום אביב נבחר לככב בקמפיין של שעוני"אומגה".

4334 - השף טום אביב נבחר לככב בקמפיין של שעוני"אומגה".

לראשונה מצטרף לנבחרת השגרירים של מותג שעוני היוקרה "אומגה", כוכב ישראלי בשם השף טום אביב, שמצטרף לרשימה של שגרירים בולטים של המותג ברחבי העולם, בניהם: השחקנים ג'ורג' קלוני, ניקול קידמן, דניאל קרייג, אדי ריידמן ודוגמנית העל קאיה גרבר, ביתה של סינדי קרופורד.

שף מסעדן טום אביב ידוע כחובב שעוני יוקרה ומחזיק במספר שעוני אספנות של המותג אומגה. אביב החל את דרכו כמתמודד בתוכנית הריאליטי "מאסטר שף", בהמשך כיכב בתוכניות טלוויזיה שונות, בעיקר בתוכניות בישול. בתחום העסקי, אביב מיצב את עצמו כיזם בתחום הקולינרי כשפתח יחד עם השותף את המסעדות המצליחות "קוקו במבינו" ו"פאט קאו", בעיר תל אביב , קצביה  – בשרונה ומסעדת ג'אנגו בראשון לציון.

4335 - השף טום אביב נבחר לככב בקמפיין של שעוני"אומגה".
השף טום אביב נבחר לככב בקמפיין של שעוני"אומגה".

הקמפיין בכיכובו של טום אביב, יעלה קמפיין דיגיטלי בינלאומי, בהשקעה של כ 1 מיליון שח, יצטלם במדבר יהודה בישראל, עבור סדרת שעוני ספיד מאסטר, תוך התמקדות בשעון האייקוני של אומגה לאסטרונאוטים ואנשי החלל. הקמפיין  "ירח במדבר" יעלה לאוויר במהלך חודש ינואר 2021  ויכלול פרסום בנקודות המכירה  ופעילות רחבה ברשתות החברתיות.   

4336 - השף טום אביב נבחר לככב בקמפיין של שעוני"אומגה".
השף טום אביב נבחר לככב בקמפיין של שעוני"אומגה".

קרין קיש, מנהלת תחום מותגי היוקרה בקבוצת רולטיים מסרה: "אנו מתרגשים שהשף טום אביב  נבחר כשגריר "אומגה", אביב  מתאים לערכי המותג החל מסגנון הלבוש שלו,  דרך התחכום והמצוינות הבלתי מתפשרת שלו ועד ליצירתיות שבו". 

יופי באזז

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    [recaptcha]