"להתעדכן עם משפחת קרדשיאן", סדרת הריאלטי המפורסמת והפופולארית ביותר בעולם יורדת מהאויר לאחר 14 שנים.

קריס ג'נר, קורטני קרדשיאן, קים קרדשיאן, קלואי קרדשיאן, רוב קרדשיאן, קנדל ג'נר, קיילי ג'נר וסקוט דיסיק חתמו ופרסמו אתמול ברשתות החברתיות האישיות שלהם את הידיעה שהוטלה כמו פצצה על מליוני צופיהם ברחבי העולם על הורדת וסיום תכנית תכנית הריאלטי הפופולרית ביותר בעולם "להתעדכן עם משפחת קרדשיאן".

לפני עליית העונה החדשה של "משפחת קרדשיאן" שתחל ב-17 לספטמבר, קריס ג'נר, קים קרדשיאן, קורטני קרדשיאן, קלואי קרדשיאן, רוב קרדשיאן, קנדל ג'נר, קיילי ג'נר וסקוט דיסיק, הטילו אתמול פצצה על מליוני צופיהם המכורים ברחבי העולם על הורדת תכנית הריאלטי הפופולרית ביותר בעולם "להתעדכן עם משפחת קרדשיאן", מהאויר העונה האחרונה של הסדרה תעלה בשנת 2021.

בידיעה שהועלתה לרשתות החברתיות: "למעריצים המדהימים שלנו בלב כבד קיבלנו את ההחלטה הקשה כמשפחה להיפרד אחרי14 שנים, 20 עונות, מאות פרקים ותוכניות חוזרות רבות, אנחנו אסירי תודה לצופינו היקרים שצפו בנו במשך כל השנים האלה דרך התקופות הטובות, התקופות הרעות, המאושרות, הדמעות, מערכות יחסים וילדים.

4194 - "להתעדכן עם משפחת קרדשיאן", סדרת הריאלטי המפורסמת והפופולארית ביותר בעולם יורדת מהאויר לאחר 14 שנים.
קורטני קרדשיאן, קים קרדשיאן, קלואי קרדשיאן.

נוקיר לנצח את הזיכרונות הנפלאים ואינספור האנשים שפגשנו בדרך, תודה לאלפי העסקים שהיו חלק מהחוויה הזו ובעיקר, תודה מיוחדת מאוד ל שותפנו לדרך ריאן סיקרסט, לערוץ E על האמונה בנו ולצוות ההפקה שלנו שבילינו אינספור שעות בתיעוד חיינו. העונה האחרונה שלנו תעלה בתחילת השנה הבאה בשנת 2021."

4196 - "להתעדכן עם משפחת קרדשיאן", סדרת הריאלטי המפורסמת והפופולארית ביותר בעולם יורדת מהאויר לאחר 14 שנים.
קריס ג'נר.

קים קרדשיאן הוסיפה: "ללא התכנית, לא הייתי במקום שאני נמצאת היום", אני כל כך אסירת תודה לכל מי שצפה ותמך בי ובמשפחתי ב -14 השנים האחרונות. התכנית הפכה אותנו למי שאנחנו ואני אהיה לנצח חייבת לכל מי שמילא תפקיד בעיצוב הקריירה שלנו ושינה חיינו לנצח."

4195 - "להתעדכן עם משפחת קרדשיאן", סדרת הריאלטי המפורסמת והפופולארית ביותר בעולם יורדת מהאויר לאחר 14 שנים.
קנדל ג'נר, קיילי ג'נר, קלואי קרדשיאן, קים קרדשיאן, קורטני קרדשיאן.

ערוץ E, ביתה של "KUWTK", פרסמה גם הצהרה בה היא מכירה בהחלטת המשפחה, היה הבית והמשפחה המורחבת של Kardashian-Jenners במשך 14 שנים, שמציג את חייה של המשפחה המעצימה הזו. יחד עם כולכם, נהנינו לעקוב אחר הרגעים האינטימיים שהמשפחה חלקה באומץ כל כך בכך שהכניסו אותנו לחיי היומיום שלהם. אמנם זו הייתה פריבילגיה מוחלטת ואנחנו נתגעגע אליהם מכל הלב, אך אנו מכבדים את החלטת המשפחה לחיות את חייה ללא המצלמות שלנו.

"זו לא הפרידה האחרונה שלנו עדיין, אנו שמחים לקבל את העונה החדשה של Keeping Up with the Kardashians שתושק ב -17 בספטמבר עם העונה האחרונה שתעלה בשנת 2021. אנו מודים לכל המשפחה המורחבת ולשותפי ההפקה שלנו, בונים מאריי וריאן שאחראים על התופעה העולמית של תכנית הריאלטי "להתעדכן עם משפחת קרדשיאן".

יופי באזז

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    [recaptcha]