נא להכיר את הדוגמנית החדשה אלין גולן, הבת של…

3795 - נא להכיר את הדוגמנית החדשה אלין גולן, הבת של...

האימרה בתפוח לא נופל רחוק מהעץ מתלבש היטב במקרה של אליו גולן הבת של אייל גולן ואילנית לוי המצטלמת לקמפיין ראשון,  עם אמה הפרזנטורית של בית האופנה GOLBARY וממשיכה את הטרנד ההולך וגובר של שילוב הדור הצעיר במשפחה בתעשיית הבידור.

3799 - נא להכיר את הדוגמנית החדשה אלין גולן, הבת של...
דויד גולברי אילנת לוי ורוני פורטיס.

מגישת הטלוויזיה והדוגמנית אילנית לוי אשר החליטה שהתנאים הבשילו ושזה הזמן המתאים לסלול לביתה אלין בת ה 14, את הדרך לעולם הזוהר והאופנה בשעות הבוקר הגיעה אילנית לוי, הפרזנטורית החדשה של בית האופנה GOLBARY, יחד עם  ביתה אלין גולן לסוויטה הלבנה במלון הילטון בתל-אביב, שם חיכו להן  צוות הפקה של 100 אנשים לצילומי קמפיין אביב -קיץ 2020 המשותף, שיעלה בטלוויזיה, שלטי חוצות ואתרי אינטרנט.  

3797 - נא להכיר את הדוגמנית החדשה אלין גולן, הבת של...
אילנית לוי וביתה אלין גולן

עבור אלין גולן מדובר בקמפיין אופנה ראשון ובצעדים הראשונים בעולם הזוהר.  אלין  סיפרה שירשה את הכישורים מהוריה וכבר עושה את צעדיה הראשונים בתעשייה ומנהלת פרופיל פופולארי ברשת החברתית טיק טוק.

3798 - נא להכיר את הדוגמנית החדשה אלין גולן, הבת של...
יעקב גולברי ואילנית לוי.

בסט הצילומים אמרה אילנית לוי: " אחרי אין סוף מחשבות, הבנתי ש"טבילת האש" הנכונה לאלין להיכנס לעולם האופנה יהיה בקמפיין משותף איתי ועם חברה מדהימה כמו גולברי שמשדרת אופנה ומשפחתיות. אני בטוחה שאלה רק צעדיה הראשונים של אלין בתעשיית הבידור. "אין כיף יותר מללכת ליום צילום יחד עם הבת שלך". 

3796 - נא להכיר את הדוגמנית החדשה אלין גולן, הבת של...
אילנית לוי וביתה ואלין גולן.

ההפתעה: לרגל יום האישה הבינלאומי תערוך חברת האופנה GOLBARY ב 8 למרץ תצוגת אופנה בגני התערוכה בתל-אביב ומי שתנחה את הערב האופנתי זו אילנית לוי. יש למה לחכות.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]