ומי הגיעו לארוע השקת ה-SMARTAPE תוספת השיער עם המדבקה הקטנה והדקה בעולם?

3135 - ומי הגיעו לארוע השקת ה-SMARTAPE תוספת השיער עם המדבקה הקטנה והדקה בעולם?

עומר בלחסן הבעלים של המותגSMARTAPE (סמארטייפ), תוספת שיער במדבקה הקטנה והדקה בעולם ופטנט רשום כחול לבן , השיק בארוע עטור סלבראטיות בהאוס מתחם חדש ברמה"ש שנועד לקדם נשים בעסקים, את קולקציית הגוונים לקיץ 2019 ואת תוספת שיער גלי טבעי המושקת לראשונה בישראל.

3136 - ומי הגיעו לארוע השקת ה-SMARTAPE תוספת השיער עם המדבקה הקטנה והדקה בעולם?

ג'ני צ'רוואני, אירה דולפין ופאולינה אלברשטיין.

לארוע הגיע אירה דולפין בעלת רשת מכוני הכושר פינק רום ונעמה קסרי ואירה דולפין בעלת רשת מכוני הכושר פינק רום שנפגשו לראשונה מאז עזבו את האי בהשרדות, בתחילה היה מתח רב בין השתיים שעמדו רחוק זו מזו אבל מאוחר יותר הן התחבקו והחליפו חוויות תוך שהן צופות בקטעים מהפרק הבא. עוד השתתפו, ג'ני צרוואני אשתו של שחלקה גם היא עם השתיים חוויות מהישרדות בה השתתפה,  מגישת הטלוויזיה והרדיו סיוון קליין, אבישג נגר בלוגרית האופנה שתככב בקרוב בפרסומת של מותג ההלבשה התחתונה קלווין קליין, הדוגמנית פאולינה אלברשטיין ,עוד יעל ברנר- פרנקל יזמית האוס – מתחם לנשים ברמה"ש, ירון משיח מנכ"ל ובעלים אופטימל ביטוח, ומעצבי השיער המורשים של סמארטייפ שהיו אחראים על ההדגמה החיה במקום: יוני רחימי מרמת השרון, גליה איטח מרמת גן עמי פחימה מנתניה, אבי אברהם מחולון שני אשכנזי מאשדוד.

3138 - ומי הגיעו לארוע השקת ה-SMARTAPE תוספת השיער עם המדבקה הקטנה והדקה בעולם?

נעמה קסרי וסיון קליין.

בלחסן סיפר כי שוק תוספות השיער בארץ מגלגל 120 מיליון ₪ בשנה ושעד לפני מספר שנים נשים היו מתביישות בכך שיש להם תוספות שיער, נשים כמו ליידי גאגא, קים וקלואי קרדשיאן , ביונסה, ג'ניפר לופז, ריאנה ןטיילור סוויפט סימנו את השינוי והן מתגאות  בתוספות השיער שלהן. SMARTAPE, אחראית בין היתר לתוספות של נטע ברזילי בקליפ טוי, שירן סנדר, אשלי וקסמן , נסרין קדרי ועוד.

צילום: אור גפן

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]