מי הגיע להשקת מותג האופנה הצרפתי SUNCOO- PARIS

רתם איזק, נופר מור, נועם פרוסט ולי לוי הגיעו להשקת מותג האופנה הצרפתי SUNCOO- PARIS שפתח השבוע סניף בתל אביב,  וסיפרו לנו מה הן חושבות על זה שיותר ויותר בתי אופנה בינלאומיים פותחים סניפים בישראל.

570ba5b541b15 - מי הגיע להשקת מותג האופנה הצרפתי SUNCOO- PARIS

נופר מור: "זה מבורך, אני עדיין בעד לקנות אופנה ישראלית, גם לאמנים ומעצבים ישראלים, אבל יש מקום לכולם. אנשים יותר מבינים באופנה, יש אינסטגרם, יש פייסבוק – הכל הרבה יותר נגיש. יש שינוי – כולם מרגישים את זה – בשנים האחרונות אני חושבת שאנחנו התקדמנו מבחינה אופנתית. יש הרבה נשים בארץ שחיות אופנה – אני לא חיה אופנה, אני אוהבת וזה כיף".

570ba5b5a40fc - מי הגיע להשקת מותג האופנה הצרפתי SUNCOO- PARIS

רתם איזק: "זה מדהים, נראה לי שזה משהו מתבקש, יש פה קהל צרכנים שכן רוצים לקנות את הדברים האלו פה, יש גם אנשים שלא מבינים את העניין הזה, יש אנשים שחושבים שלהשקיע כסף בבגדים זה בזבוז, יש את מה שקורה בתל אביב, ואת התפיסה של מה שקורה מחוץ לתל אביב מבחינת אופנה.

570ba5b62e35a - מי הגיע להשקת מותג האופנה הצרפתי SUNCOO- PARIS

האם את חושבת שאנחנו על המפה מבחינה אופנתית?

"אני לא חושבת שאנחנו על המפה. אני כן חושבת שיש קהל, וברגע שמותג מבין את זה, וברגע שיש יזם שמעוניין להעביר את זה לפה שיפתחו עוד סניף, אז זה קורה, אני לא חושבת שעכשיו חברת אופנה פתאום מאוד מתעניינת בקהל הישראלי – זו פשוט התפתחות כלכלית עבורה".

המותג הצרפתי SUNCOO- PARIS מלביש פאשניסטות מזה חמש שנים בעולם, עם חמש חנויות דגל ועשרות נקודות מכירה ברחבי אירופה. המותג עשה עלייה לישראל, עם חנות דגל ראשונה בדיזנגוף. SUNCOO נוסד בשנת 2007 על ידי סטלה ותומאס, זוג פריזאי עם חיבה לעיצובים נקיים, מינימליסטים ובעלי חספוס בוהמייני. אלה יצרו יחד פריטים פריזאיים שמתובלים בהדפסים שובבים, סריגים לוהטים, פריטים רקומים, משחקי שקיפויות ובדים, שמלות מוקפדות לצד שובבות יותר.

570ba5b6a8e9e - מי הגיע להשקת מותג האופנה הצרפתי SUNCOO- PARIS

 

מאחורי הבאתו של המותג לארץ עומדת חלי מרג'ן (44) אשת אופנה שהחלה את דרכה בעולם האופנה לפני 25 שנה בתחום האופנה והקניינות: "המותג הוא מותג צרפתי איכותי – שמאפיין רוחב עצום של קהל לקוחות שיכול להגיע לכל מעורה בחייה של אשה מגיל 16 עד גיל 60 –ומציע מוצרים באיכות מאוד גבוהה במחירים סבירים, כשאשה קונה ברשתות הגדולות היא בעצם כמו כולם והיא לא מיוחדת, פה אנחנו מוציאים את הייחוד של האשה – היא לא תגיד לאירוע ותראה עוד כמה נשים כמוה עם אותו תיק או אותה שמלה".

570ba5b726ced - מי הגיע להשקת מותג האופנה הצרפתי SUNCOO- PARIS

מרג'ן חברה לתאומות מאיה ורוני שמריך (22): "מגוון פריטים, גם קז'ואל וגם לערב, טווחי המחירים זה בין טי-שרט של 300 שקלים למעיל ב-2400 – שהוא יחיד, מחירים הם יחסית נוחים לעומת מותגי יוקרה שתמצא בכיכר המדינה".

570ba5b7a1ea1 - מי הגיע להשקת מותג האופנה הצרפתי SUNCOO- PARIS

לי לוי: "אני חושבת שזה רעיון מעולה, ועוד חנויות צריכות לפתוח כאן סניפים. ברצינות, בישראל אין סטייל, אנחנו צריכים להביא עוד סטייל אירופאי והחנות הזו נפלאה, אני שמחה".

נועם פרוסט: "אני חושבת שזה טוב, זה רק עוזר לנו למקם את עצנו בתור מקום שהוא, אופנתי, שמושפע ממה שקורה בעולם".

רתם איזק, מסכמת "זה נשמע אולי מתיימר ומתנשא להגיד את זה, אבל אני חושבת שפה בתל אביב, אנשים מבינים שאופנה, ולהוציא כסף על אופנה, זה חלק מצורת חיים שהם רוצים לעצמם והם מרשים לעצמם. כן זה צעד מתבקש שאנשים יוכלו לקנות פה אופנה".

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]