איך להישאר רעננה בטיסה?

1656 - איך להישאר רעננה בטיסה?

מכירים את האנשים האלו שיורדים מטיסה ונראים מיליון דולר? גם אתם יכולים להיראות ככה. הנה כל מה שצריך לדעת על שתיית מים, חפיפה, איפור, קרם לחות וכמובן בושם ודאודורנט.

טיסה ארוכה מציבה אתגר גדול בפני גברים ונשים שרוצים לשמור על שגרת טיפוח נכונה ומראה זוהר. כולם יודעים שאחת ההשלכות של טיול לפיליפינים או לארצות הברית למשל היא טיסה של כמה שעות לפחות, לכן הרגשה רעננה מיד עם הנחיתה היא לא דבר של מה בכך.

 

1659 - איך להישאר רעננה בטיסה?

 

אז איך יש בכל זאת אנשים שיורדים מטיסה ונראים כמו מיליון דולר? הנה 5 טיפים חשובים שמתאימים לכולם:

1.  שתו הרבה מים.

ברוב שדות התעופה בעולם כבר לא ירשו לכם לעלות עם מים לטיסה, אבל אף אחד לא אמור לסרב לכך שתגיעו עם בקבוק ריק בתיק. זכרו שהמטרה היא לשתות הרבה מים על מנת להזין את עור הפנים בלחות וכדי למנוע התייבשות. טיסה תמיד מייבשת את הגוף ובשעות הלילה היא עלולה לגרום לכם להתעורר צמאים מתמיד. בקשו מצוות הדיילים למלא עבורכם את הבקבוק ותרגישו רעננים וחיוניים.

2.  חפיפה עם קונדישינרץ

הדברים הקטנים יכולים לעשות הבדל גדול בכל הנוגע לתחושה ולמראה אחרי טיסה ארוכה או קצרה. אם תקפידו לחפוף את הראש ולהשתמש בקונדישינר שנשאר עליו לאורך זמן, תרוויחו שיער חלק ונקי. את החפיפה כדאי לבצע לפחות שעה לפני שיוצאים לשדה התעופה ואז גם לקבל שקט לימים הקרובים.

3.  ותרו על איפור כבד.

בשביל להישאר רעננה בטיסה את לא צריכה איפור. המראה הטבעי יעזור לעור הפנים שלך לספוג את החומרים החיוניים, להתאוורר ולהישאר נקי. איפור כבד גם בכל מקרה לא יחזיק מעמד בטיסות ארוכות ואין סיבה לבזבז עליו זמן. אם בכל זאת רוצים להתאפר קצת לפני שנוחתים, אפשר להשתמש מעט במסקרה, לפזר סומק עדיין בלחיים ולמרוח מעט גלוס.

4.  לא לשכוח קרם לחות.

זוכרים את האוויר הדחוס מהסעיף הראשון שיגרום לכם ככל הנראה להרגיש מיובשים? השלכה לא פחות חמורה שלו על המראה החיצוני עלולה להיות יובש בשפתיים ובעור. הפתרון כאן הוא להשתמש בווזלין או בקרם לחות ייעודי. יש כיום מגוון רחב של מוצרי טיפוח וקוסמטיקה לנסיעות ואפשר להכניס אותם לתיק הצד. מוצרי הטיפוח וקרם הלחות ישמרו על עור הפנים וימנעו נזקים.

5.  בושם ודאודורנט.

התחושה שלך אחרי הטיסה חשובה לא פחות מהמראה. בשביל להרגיש טוב גם אחרי טיסה ארוכה צריך לדאוג להתרענן עוד כאשר נמצאים על המטוס, כמו למשל באמצעות שימוש בבושם ודאודורנט. אפשר להגיע עם תכשירי הטיפוח מהבית וגם אותם לשים בתוך תיק צד. חשוב לדאוג שלכל אחד מבני המשפחה יהיו את מוצרי הטיפוח שלו וכך להתחיל את הטיול או החופשה ברגל ימין.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]