שייט תענוגות רומנטי בין הפיורדים הנורבגים.

1078 - שייט תענוגות רומנטי בין הפיורדים הנורבגים.

הפירודים הנורבגים מספקים תפאורה מושלמת לשייט תענוגות רומנטי. הצוקים המזדקרים אל על, לשונות של ים צלול ועמוק, קרחונים, שלל בעלי כנף ויצורים ימיים, שקיעות מרהיבות, זריחות מעוררות השראה (למשכימי קום) כל אלה הם המראות העוטפים את ברי המזל המצויים על סיפון אחת מספינות התענוגות של חברת רויאל קריבייאן. לרויאל קריביאן צי של ספינות הנחשבות לשם דבר ומציעות למשייטים בהן שלל אטרקציות, עליהן נרחיב בהמשך, כמו גם קולינריה משובחת, מופעים, חדרים מפנקים, טיפול ספא, בריכות שחיה, פאר ואווירה קסומה.

השייט בינות לפיורדים והשהייה על האוניה הם חוויה בפני עצמה, אך הם אחראים רק למחצית מן הנפלאות המצפות לזוגות הבוחרים לצאת לשייט רומנטי באחד המסלולים הכוללים מעבר בפיורדים המפורסמים הפרושים לאורך חופי נורבגיה. במהלך ההפלגה עוגנת הספינה במספר נמלים ביעדים אטרקטיביים במיוחד, טיולי יום ביעדים אלה משלימים את הפינוקים והאטרקציות שמספקת השהייה על סיפון האוניה והופכים את המסע כולו לחוויה בלתי נשכחת, שייט שהוא ללא ספק מן הטיולים הקסומים ועמוסי החוויות שניתן לדמיין.

המסלול והנמלים בהם נעגון
נופים מרהיבים הם מנת חלקם של מי שמטיילים על הסיפון או צופים מחלונות התא הפרטי, אחת המסעדות או ממקום אחר בספינה, על אלה מתווספות שלל אטרקציות ופעילויות המתקיימות על ספון האוניה וכך מובטח שפרקי הזמן בהם הספינה משייטת בים יהיו הזדמנות ליהנות משייט קסום ומפנק, רגוע או מלא פעילות, הכול לפי העדפותיכם האישיות.  אולם פרקי הזמן בים הם רק פן אחד של שייט תענוגות רומנטי בין הפיורדים הנורבגים, ביקור באתרים תיירותיים על היבשה הם הפן השני המשלים את המסע והופך אותו לחוויה שתיוותר חקוקה בזיכרונכם כאחד הטיולים המוצלחים ביותר אליהם יצאתם בימי חייכם.
אל האוניה Serenade Of the Seas נעלה לאחר שנטוס מת"א לקופנהגן, ונבלה יום בסיור בעיר מסקרנת זו וביקור באתרים מרכזיים בה.
את היום השלישי של המסע נבלה בים ונהנה מן האטרקציות, הפעילויות ופינוקים שהם מנת חלקם של מי שמשייטים על גבי ספינה השייכת לצי של חברת הספנות המובילה בעולם בתחום שייט תענוגות (Cruise).

 

1079 - שייט תענוגות רומנטי בין הפיורדים הנורבגים.

בבוקר היום הרביעי נעגון בעיר בסטאוונגר, עיר נמל יפהפייה בחוף דרום-מערב המדינה, הרביעית בגודל האוכלוסייה שבה בנורבגיה. בעיר, נערוך סיור ונתרשם מנוף הפיורדים והאגמים על קו החוף.

ביום החמישי, נבקר בעיר ברגן אשר יש אומרים שהיא היפה ביותר במדינה. נבקר בעיר בשוק הפרחים הייחודי, ובשוק הדגים המציע שלל דגים צפוניים ייחודיים. עוד, נבקר בנמל הציורי וברובע ההאנזיאתי ובו מתחם של בתי עץ עתיקים. לאחר שנעזוב את ברגן נשוב אל הספינה ונצא אל העיר אלסונד.

ביום השישי נעגון בעיר אלסונד, המציעה נוף צפון אירופאי שאין שני לו. העי הייחודית מורכבת מלושה איים קטנים וביניהם מערך של גשרים ומנהרות מעבר. בעיר, נטייל בינות לבתים, כלי השיט הקטנים והעסקים המקומיים, נתרשם מן היופי שברחובות משובצי בתים שכמעט נוגעים במים, ונעפיל אל תצפית ייחודית מפסגת הר אלסקה.

בבוקר היום השביעי, אנחנו מתוכננים לחוות חוויה מיוחדת, עם הגיענו לאזור גריינגר, בו נעגון בים ובאמצעות סירות קטנות נגיע אל החוף, לסיור ותצפית על הגריינגר, שיש אומרים שהוא הפיורד היפה בעולם.

בבוקר היום התשיעי, לאחר יום של פינוקים על סיפון האונייה, נחזור לקופנהאגן ונערוך עוד סיור אחרון בעיירה הסמוכה לעיר, עיירת הנמל הלסינור. בשעות אחר-הצהריים נשים פעמינו לשדה התעופה ונעלה על הטיסה חזרה ארצה.

שלל אטרקציות על סיפון האוניה
חברת רויאל קריביאיין נחשבת לחברת הספנות המובילה בעולם בתחום שייט התענוגות. החברה מפעילה צי של כ – 25 ספינות, כשעל כל אחת מהן שלל אטרקציות העולות על כל דמיון. באולמות מפוארים מוצגים מחזות בסגנון ברודווי, מגוון מסעדות יוקרה מציעות חוויות קולינריות מגוונות, בריכות שחייה (פתוחות ומקורות), טיפולי ספא מפנקים, חדר כושר משוכלל, קזינו, ברים ובתי קפה, צוות מסור, תאים מרווחים, אווירת יוקרה ועוד.

כדאי לדעת
בעת הזמנת השייט שלכם תבחרו סוג תא (בין כמה רמות יוקרה אפשריות), ייתכן ותקבלו תא מפואר יותר אולם בכל מקרה לא פחות מזה שבחרתם.
אין הגבלה על כמות המטען שאתם רשאים להביא עימכם לאונייה, אולם מכיוון שמגיעים בטיסה ועוזבים בטיסה יש לקחת בחשבון מגבלות מטען של חברות התעופה עימן טסים.
באוניה שקעי חשמל של 110V כמו גם של 220V (כמו בארץ). עישון מותר רק במקומות המיועדים לכך (אסור בחדרים, גם אם יש בהם מרפסת). בחדרים יש כספת, מיני בר, טלוויזיה אינטראקטיבית וטלפון (מומלץ להשתמש רק להתקשר לשירותים בספינה היות ושיחות אל מחוץ לספינה עולות כ9$ לדקה).

שייט תענוגות רומנטי הוא חוויה קסומה במהלכה בני זוג פנויים לבלות זה עם זו, ליהנות מהפינוקים שעל גבי הספינה ומביקור באתרים תיירותיים בחוף. כשמדובר בשייט במסלול העובר בפירודים של נורבגיה מצטרפים אל כל אלה נופים מדהימים, ויעדים שיש להם הרבה מה להציע.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]