מוצרי הקוסמטיקה המומלצים ביותר לטיפול באקנה.

NP Acmend Intense Comp 1 - מוצרי הקוסמטיקה המומלצים ביותר לטיפול באקנה.

המותג הישראלי הגלובלי NEOX Dermacare Dermacare, משיק את "אקמנד אינטנס", קרם מולטי אקטיבי לטיפול במגוון מצבי יתר השומניות, פצעונים, אדמומיות וגירויי עור, בנוסחה חדשנית מבוססת  PAD – הדור החדש של החומצה האזלאית.

ההבטחה: מולטי אקטיבי, קליל ונעים, המבצע פעולה יעילה וממוקדת למניעת חסימת נקבוביות, שומן עודף ופצעונים, מספק מענה רחב למצבי אקנה, סבוריאה ורוזיצאה האדמומיות כרונית בפנים ללא גרימת גירויים, יובש ואדמומיות. מתוך כך הוא מאפשר פעילות גם במצבי עור בעייתיים ורגישים יותר. השימוש במוצר מחייב שימוש בקרם הגנה במהלך שעות היום.

רכיבים: המוצר כולל הרכב פעיל של פוטסיום אזלואיל דיגליצינט –  PAD הדור החדש של החומצה האזלאית תרכובת נוגדת דלקת שהיא פעילה ודומיננטית המסייעת בשחרור נקבוביות חסומות ומונע התפתחות חיידקית, מניעת טפיל הגורם לאדמומיות/רוזציאה) שומר על המיקרוביוטה ותקינות המחסום העורי, שומר על מראה מאט צלול ומונע הברקה. ובנוסף מכיל תשלובות פעילות מהצומח.

מחיר:  218 ₪ לרכישה דרך אנשי מקצוע.

המרכז לטיפול באקנה בשיטת רבקה זיידה שמתמחה בטיפול באקנה ובפוסט אקנה בשיטה בלעדית מציג 2 תכשירים לטיפול וטיפוח העור עם תוצאות נראות לעין: HELP ME ג'ל ייחודי לטיפול נקודתי בפצעונים וקומודונים, ואת סבון פנים אקנה קלריפיינג – ניקוי ללא ייבוש העור –  Clarifying Cleanser.

סבון פנים אקנה קלריפיינג – ניקוי ללא ייבוש העור –
 Clarifying Cleanser:

ניקוי פנים רבקה זיידה צילום שיר אור מאושר - מוצרי הקוסמטיקה המומלצים ביותר לטיפול באקנה.

ההבטחה: סבון פנים אנטי בקטריאלי לעור בעייתי. הסבון מטהר את העור מבלי לייבש אותו. מכיל שילוב סינרגטי של תמציות בוטניות רבות עוצמה, בין היתר: הממליס, קמומיל, אלנטואין וגם את הרכיב הטבעי דבש שמסייע לשקם את העור האקנתי. לשימוש יום וערב- כמות קטנה (חצי לחיצה), על פנים רטובות לפני התחלת שגרת הטיפוח. לשטוף היטב.

רכיבים: רכיבים טבעיים ייחודיים מיפן, קנדה, צרפת וגרמניה שהוכחו כאפקטיביים לטיפול באקנה כמו ויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו, תמציות בוטניות, צמחי מרפא ופפטידים. מוצרי החברה אינם מכילים פרבנים, סיליקונים או מרכיבים איריטנטים. מחיר: 180 שקלים

HELP ME  – ג'ל ייחודי לטיפול נקודתי בפצעונים וקומודונים, מנטרל שומניות, משקם פצעים ומונע פוסט אקנה:
לטיפול נקודתי בפצעונים וקומודונים המיועד לטיפול נקודתי בפצעונים עם ראש ולמניעת הופעה של פצעונים חדשים. התכשיר מנטרל שומניות במהירות, מנקה את הנקבוביות משומן יתר, משקם פצעים ומונע פוסט אקנה. מיועד לריפוי מהיר של פצעים שכבר נמצאים בעור ולמניעה של פצעים ופצעונים חדשים באמצעות שימוש קבוע בתכשיר. אופן השימוש:  למניעת פצעונים- לפזר מספר טיפות בודדות על כל הפנים. לשימוש נקודתי בפצעונים עם ראש- מריחה נקודתית על אזור הפצעון. לשימוש לאחר שטיפת הפנים עם תרחיץ איכותי שמתאים לסוג העור, לפני הנחה של קרם לחות ומקדם הגנה.

HELP ME רבקה זיידה צילום שיר אור מאושר 6 - מוצרי הקוסמטיקה המומלצים ביותר לטיפול באקנה.


רכיבים: שילוב רכיבים עוצמתיים מהטבע כמו ויטמין E שמגן על העור ואחראי לחידושו, תמצית טבעית המופקת מרוזמרין- שהיא מקור טבעי ומוכח למניעת דלקות, צמצום אדמומיות ונפיחות וזאת בזכות נוגדי החמצון, חומצות השומן והחומרים האנטי-בקטריאליים שקיימים בו  כולל תמצית עוצמתית המופקת מפרחי הקמומיל, בעלת השפעה מרגיעה, אנטי דלקתית ומחטאת בפני עצמה. מחיר: 260 שקלים.יופי באזז

  השם שלך (חובה)

  האימייל שלך: (חובה)

  נושא

  ההודעה שלך

  [recaptcha]