"ליראק פריז", בחר באדל בספלוב להוביל את קמפיין הסילבסטר שלו.

פריז . דוגמנית אדל בספלוב צילום שי פרנקו 98 - "ליראק פריז", בחר באדל בספלוב להוביל את קמפיין הסילבסטר שלו.

לקראת הסילבסטר יעלה קמפיין ראשון בישראל של מותג טיפוח הפרימיום ליראק פריז בכיכובה של כוכבת הטלוויזיה ואשת העסקים, המשפיענית המובילה, אדל בספלוב זהו הקמפיין הראשון בישראל, הן של ליראק פריז והן של אדל בספלוב.

ברברה למפל, מנכ"לית וזכיינית בלעדית של המותג ליראק ישראל אמרה על שיתוף הפעולה: "מהרגע הראשון התחברתי לאישיות של אדל. מעבר ליופי הפנימי והחיצוני, הערכים שלה: אמינות, חריצות, אכפתיות ונועם עולים בקנה אחד עם ערכי המותג. זוהי אישה חזקה, נשית, מטופחת שהיא גם אמא ואשת משפחה וגם אשת עסקים." 

פריז . דוגמנית אדל בספלוב צילום שי פרנקו 100 - "ליראק פריז", בחר באדל בספלוב להוביל את קמפיין הסילבסטר שלו.
מותג טיפוח הפרימיום ליראק פריז בחר במשפיענית המובילה, אדל בספלוב לקמפיין הסילבסטר שלו.

הקמפיין יעלה השבוע, בהשקעה של 400 אלף ₪ ויחשוף מהדורה מוגבלת של מארז מיוחד לסילבסטר של ליראק פריז עם המוצרים האהובים ביותר על אדל הכולל: ערכה לטיפול בצלוליט, קרם חיטוב לגוף, תחליב לחות ומיצוק לגוף, סרום יום ולילה לטיפול בפיגמנטציה, באלם לחות לשפתיים לטשטוש חריצים, שפתון לחות ורוד.

חברת LIERAC PARIS נוסדה בשנת  1975 בצרפת, ע"י  הרוקח ורופא העור היהודי, ד"ר קאריל (שם החברה הוא למעשה שמו בהיפוך אותיות).  ב-45 השנים האחרונות מיצבה   LIERAC PARISאת מעמדה כחברת הדרמו-אסתטיקה והרפואה הגנרטיבית המובילה בעולם המשווקת ל 65 מדינות ברחבי העולם ומדורג במקום הראשון בעולם בתחום הדרמו-אסתטיקה ורפואה גנרטיבית. המוצרים , ללא יוצא מן הכלל, נוצרים על ידי רופאים מומחים ונבדקים קלינית במעבדות .

יופי באזז

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    [recaptcha]