טיפים לכביסה ריחנית כל השנה…

 לקראת חגי תשרי אנו שמחים להגיש טיפים לשמירה על כביסה ריחנית באדיבות מותג הכביסה קולון


 

570b9856e1f4e - טיפים לכביסה ריחנית כל השנה...

 

אל תדחו כביסה של בגדים מיוזעים: החום והלחות עדיין איתנו, וגם הבגדים המיוזעים. מומלץ לא לזרוק את הבגדים לסל הכביסה ולשכוח מהם, אלא לטפל בהם מוקדם ככל האפשר. ראשית כדאי לטפל נקודתית בכתמי הזיעה, אחר כך להשרות את הבגד במים חמים עם קולון Professional ולבסוף לכבס במכונת הכביסה עם קולון 101 בניחוח פריחה רעננה.

שימרו על ניקיון המכונה: כדי לשמור על תקינות המכונה ולמנוע ריחות לא נעימים, מומלץ אחת לחודש להפעיל אותה ריקה מבגדים, עם אבקת כביסה, בחום של 60 מעלות.

זכרו לא להשאיר כביסה נקייה במכונה: לאחר שהמכונה סיימה לעבוד – רוקנו אותה. מכונת כביסה סגורה ומלאה בבגדים לחים מהווה מצע לחיידקים ולריחות.

שמרו על הריח הנעים אחרי שהבגדים כובסו: לאחר שכיבסתם את הבגדים בקולון 101, ייבשתם אותם וקיפלתם – שמרו אותם בארון עם שקיק קטן ובו מעט אבקת כביסה, שתפזר ריח נעים ותעזור לשמור על הבגדים שלכם ריחניים זמן רב.

אבקת כביסה קולון מנקה 101 כתמים, איתם אנו מתמודדים בשגרת היומיום וביניהם: כתמי מזון, שתייה, איפור, צבעי ילדים, בוץ ואחרים (עפ"י תוצאות בדיקות המעבדה לבדיקות טקסטיל של שנקר). קולון 101 כולל מגוון מוצרים ביניהם אבקת כביסה, ג'ל, אבקה וג'ל לכביסה צבעונית וקפסולות ג'ל סופר מרוכז.

מחיר מומלץ לצרכן:30-65 ₪.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]