ילדים בקסטרו בסתיו חורף 2014-2015…

ממש כמו הילדים קולקציית קסטרו החדשה של קסטרו לילדים מתפתחת כשכולם ההשראות של קולקציות הילדים מתכתב עם קו הגדולים…


 קולקציית הילדים של קסטרו כובשת את סתיו חורף 2014-15, וממש כמו ילד, גם הקולקציה החדשה גדלה, מתפתחת והופכת מגובשת וכובשת לב מתמיד.  עולם ההשראות של קולקציית הילדים מתכתב עם קו הגדולים של בית האופנה, ואליו מצטרפים קסם, דמיון, הומור ופנטזיה שכולם מוקדשים אל עולם הילדים. את הקולקציה עוטף עושר חורפי של צבעוניות, טקסטורות, והדפסים.

 

570b98521aba2 - ילדים בקסטרו בסתיו חורף 2014-2015...

 

מתוך השאיפה ליצור מענה כולל אופנתי ושלם להתלבשות הילדים, כל קבוצה בקולקציה מלווה באביזרים משלימים המתאימים לה: מצעיפים ארוגים וסרוגים דרך כובעים וגרביים, ועד נעליים במגוון חומרים כגון ג׳ינס ומראה עור, וגזרות כגון סניקרס, מגפיים, נעלי בובה ועוד.

 

570b98526ebbf - ילדים בקסטרו בסתיו חורף 2014-2015...

 

 

Rock שילוב מדויק בין קוליות, סטייל, ונוחות. כמו פריטים אולטרה רוקנרוליים כגון קפוצ׳ון פוטר עם ראש מפלצת…

COOL קולקציה עם מגע וינטג׳י נוסטלגי, והעונה מגיעה ההשראה ממלאכת הקווילט ומראה האמריקנה הרטרואי האהוב.

Princess & Princeבהשראת מסיבת תה חלומית בגווני ורודים בהירים, ירקרק-פיסטוק פסטלי, לבן ושמנת.

נסיכים: עולם האגדות הפנטסטי מקבל העונה טוויסט מעניין מתוך השראת עולם הצי הבריטי המלכותי, עם שלל הדפסי עוגנים ומראה הרויאלטי היוקרתי.

Color קבוצה צבעונית ואהובה במיוחד בקולקציה, ששואבת את השראתה מעולמות מלאכת היד והפולקלור, כגון סריגה, רקמה, טלאים, וחיבורי חומרים ייחודיים המופיעים בפריטי הקבוצה.

 

 

570b9852d0eb8 - ילדים בקסטרו בסתיו חורף 2014-2015...

 

 

בקולקציית הבנות מובילה צבעוניות רכה וחמה של ורוד פוקסיה עם כחול צי, שמנת, ונגיעות ירוק, חרדל, ומנטה. בקולקציה נוכחות חשובה לטכניקת סריגת הז׳קארד, המאפשרת שילובי צבעים ססגוניים וסריגת טקסטורות מיוחדות בשילוב אלמנטים כגון פרחים וציפורים, ואלה מככבים בשמלות, סריגים, קרדיגנים, ואקססוריז כגון צעיפים וכובעים.

 

 

570b98534ef90 - ילדים בקסטרו בסתיו חורף 2014-2015...

 

 

 

בקולקציית הבנים הצבעוניות רוויה וחזקה יותר, עם גוונים כגון כחול פטרול, ירוק, ואדום שרוף. בקולקציה מגיעה ההשראה מעולמות אתניים ושבטיים, עם פריטים צבעוניים כגון טי שירטים בהדפסי ז׳קארד והדפסים מעולם הטבע וחיות היער כגון איילים ודובים, לצד הדפס הקמופלאז׳ האהוב וטקסטורות פסים במשחקים צבעוניים הממשיכים את הקו מלא החיים של הקבוצה.

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]