חברת היבוא והשיווק למוצרי החשמל OIG, ממשיכה לכבוש ולקבע את מעמדה בשוק הישראלי והעולמי.

עופר גבאי ואיציק גבאי קרדיט צילום גוני מוש - חברת היבוא והשיווק למוצרי החשמל OIG, ממשיכה לכבוש ולקבע את מעמדה בשוק הישראלי והעולמי.

בארוע מושקע שקיימה חברת היבוא והשיווק של מוצרי החשמל הביתיים OIG, בבעלות האחים איציק ועופר גבאי, שמטרתו היתה לסמן יעדים לשנת 2023 שכלל יציאה לשוק הבינלאומי וכניסה לסגמנטים חדשים עם המותג המצליח DAVO, שבמהלך 2023-2024 מוצרי המותג DAVO, ייחלו להימכר במספר נקודות מכירה בערים מרכזיות ברחבי העולם, בין היתר בצרפת, אנגליה, גרמניה וארה"ב.

חברת OIG הינה חברה משפחתית העוסקת בתחום הייצור, אשר שמים את הלקוח וחווית השירות בראש סדר העדיפויות. OIG שואפת להוביל ולהיות חוד החנית ביצירת מוצרי חשמל ביתיים המותאמים לצורכי הקהל הישראלי, תוך מתן דגש על חדשנות טכנולוגית, עיצוב עילי וחווית לקוח.

החברה הקימה את מותגי הפרימיום DAVO ו-DAVO PRO ואת המותג NOVO OIG, הנציגה הבלעדית בישראל של מותגי היוקרה HUROM הקוריאני, POLTI האיטלקי, Blendtec ו  NUTRI BULLET  האמריקאים, RITTER הגרמני ומותגים נוספים. מבין מוצרי החברה ניתן למצוא שואבי אבק, בלנדרים, מיקסרים, מסחטות ועוד.

מנכ"ל החברה ומבעליה, עופר גבאי מנכל החברה ובעלייה, אמר בארוע: "OIG שואפת להגיע למחזור מכירות של כ-100 מיליון ₪  בתוך 3 שנים, להכפיל את נתח השוק בסגמנט מוצרי החשמל למטבח ולהפוך למובילת שוק בתחום הקטן למטבח ולבית עם נתח של 10%".

BOXXXX - חברת היבוא והשיווק למוצרי החשמל OIG, ממשיכה לכבוש ולקבע את מעמדה בשוק הישראלי והעולמי.

עוד הצהיר שבמהלך 2023-2024 מוצרי המותג  DAVO ייחלו להימכר במספר נקודות מכירה בערים מרכזיות ברחבי העולם, בין היתר בצרפת, אנגליה, גרמניה וארה"ב ובמהלך השנה אנחנו צפויים להיכנס לסגמנטים נוספים תחת המותג  DAVO כמו: מכונות קפה, צידניות, כלי בית, אבזור למיקסרים, ליין אביזרים משלימים לעולם האפיה ונמשיך לפעול לביסוס המובילות של DAVO, המציג היום את סט המכשירים המתקדם והמקצועי ביותר הן מבחינת מיקסרים מקצועיים והן מבחינת בלנדרים, מסחטות ומכשירי גלידה ביתיים."

בנוסף ציין עופר גבאי: "שתקופת הקורונה העניקה לכולנו זמן רב בבית, מה שהוביל אותנו לחפש אחר תחביבים חדשים כמו בישול ואפיה ביתיים ולכן הביקוש למוצרי חשמל למטבח מעולם לא היה גבוה כל כך. אני יכול להצביע על גידול בנתח השוק מ-  2%  ל- 30% למותג DAVO +DAVO PRO בתחום המיקסרים ובגידול של 50% בתחום מכשירי הגלידות הביתיות.

פרטים מסקרנים על המיקסר DAVO PRO 5760: 

DAVO PRO 5760 מבית יבואנית OIG מחיר 3890 קרדיט ארקדי רסקין 1 - חברת היבוא והשיווק למוצרי החשמל OIG, ממשיכה לכבוש ולקבע את מעמדה בשוק הישראלי והעולמי.
מיקסר DAVO PRO 5760.

המיקסר שעושה לכל שף חובב ומקצועי את החיים לפשוטים יותר

מיקסר חזק ומקצועי המגיע בגרסה בלעדית עם תצוגת LED דיגיטלית ובעיצוב דקורטיבי לכל מטבח.

דגם ה-5760 מגיע עם שני סוגי קערות בנפח 7 ו-8 ליטר, מטחנת בשר נלווית ואביזר להכנת נקניקים. המיקסר מציע בנוסף 11 סוגי מהירויות ייעודיות עבור 4 תוכניות (בחישה, בצק, קרם והקצפה) בהספק של W1,800.

המיקסר מציע רמת רעש נמוכה במיוחד – 69 דציבלים בלבד במהירות המקסימלית וכך הופך את העבודה במטבח לשקטה ונעימה יותר.

ניתן להשיג באתר הרשמי של החברה ובמעלה מ- 250 נקודות מכירה ארציות, ביניהן: : א.ל.מ, טרקלין חשמל, שקם אלקטריק, חשמל נטו, חנויות פרטיות ואתרי סחר.

יופי באזז

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    [recaptcha]