בקייץ הזה הסטורי שלכם הולך להיות מגניב, בעזרת מוזיאון האינסטגרם, Candy Hotel.

הוטל מתחם אקספו קרדיט צילום הדרן יזמות והפקות 3 2 - בקייץ הזה הסטורי שלכם הולך להיות מגניב, בעזרת מוזיאון האינסטגרם, Candy Hotel.

מוזיאוני האינסטגרם Candy Hotel, המציע חוויה רב חושית של חדרים, תפאורות, עמדות אינסטגרם, צילום, גיימינג וטיקטוק, ומסמן את עצמו כמוזיאון הפוטוגני ביותר לקיץ הקרוב עבור ילדים, נוער ומבוגרים, מדובר בפרויקט מהגדולים בעולם והראשון בישראל אשר מוקם בהשקעה של כ-6 מיליון שקלים, בשיתוף פעולה עם מועדון אשמורת מבית הסתדרות המורים שמביא לכם את החוויות הכי מתוקות.

Candy Hotel הוא לא באמת מלון שתוכלו לישון בו אך הוא בהחלט המלון הכי מעוצב ומתוק שאי פעם תבקרו בו. כל פרט בחדרי המלון עוצב ברוח הרעיון כך שבכל אחד מהם תוכלו למצוא טוויסט מעניין וממותק ומשלב חוויות אינטראקטיביות בתוך חללים המעוצבים בקפידה וסיטואציות מפתיעות לסטורי, לרילס, או לתמונה צבעונית שכיף לשלוח כמו טיפוס על קיר שכולו שוקולד, לקפוץ ולגעת בענני צמר גפן מתוק, להסתובב בקרוסלת החלומות וליהנות מעוד הרבה הפתעות.

הוטל מתחם אקספו קרדיט צילום הדרן יזמות והפקות 4 - בקייץ הזה הסטורי שלכם הולך להיות מגניב, בעזרת מוזיאון האינסטגרם, Candy Hotel.

בשלוש השנים האחרונות התפתח ענף חדש הנקרא מוזיאוני אינסטגרם. מדובר בחללים מעוצבים המטופלים בתפאורות שונות ומגוון רחב של אטרקציות. כל חלל בתוך המתחמים הללו מאפשר לקהל המבלים ליצור אין סוף תמונות וסרטונים אשר ניתן להעלות לרשתות החברתיות (אינסטגרם, טיקטוק פייסבוק ועוד.

PHOTO 2022 07 20 13 20 06 - בקייץ הזה הסטורי שלכם הולך להיות מגניב, בעזרת מוזיאון האינסטגרם, Candy Hotel.

הקנדי הוטל הוא יוזמה של חברת "כפיים" יחד עם חברת "TO MIX" ובשיתוף פעולה מרכזי עם מועדון אשמורת. במסגרת שיתוף הפעולה עם אשמורת, מועדון ההטבות והאשראי של הסתדרות המורים, השבועיים הראשונים של התערוכה יהיו פתוחים רק לאנשי החינוך וההוראה של הסתדרות המורים. במסגרת שיתוף הפעולה, חברי הסתדרות המורים יהיה זכאים לרכוש כרטיסים במחירים מסובסדים ומוזלים בכפוף לתנאים.

הוטל מתחם אקספו קרדיט צילום הדרן יזמות והפקות 2 2 - בקייץ הזה הסטורי שלכם הולך להיות מגניב, בעזרת מוזיאון האינסטגרם, Candy Hotel.

קנדי הוטל יציע למבקרים כ-12  חללים מעוצבים, אינטרקאטיבייים ושונים, שכולם יעבירו חוויה של מלון ממתקים ראשון מסוגו. לא נגלה לכם הכל מראש, אבל מבטיחים לכם שבבריכת המלון הזה תרצו להצטלם.

איפה: ביתן 2 EXPO תל אביב, פרטים נוספים:
https://www.candyhotel.co.il/

יופי באזז

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    [recaptcha]