ריזורט, מבית פתאל בשת"פ עם חברת בינייני העיר הלבנה, יפתח במדבר יהודה.

21 copy - ריזורט, מבית פתאל בשת"פ עם חברת בינייני העיר הלבנה, יפתח במדבר יהודה.

חברת 7MINDS מבית פתאל וחברת הנדל"ן התל אביבית בנייני העיר הלבנה, רכשו במשותף מגרש בשטח של כ- 20 דונם במדבר יהודה ממזרח לעיר ערד, הצופה לנוף מדברי ולים המלח שעליו יוקם ריזורט יוקרתי ברמת 5 כוכבים דלקס.

הריזורט יכלול 110 סוויטות גדולות ורחבות, עם מרפסות ובריכות פרטיות, 3 בריכות משותפות, ספא עשיר, חלל לאירועים ושימושים נוספים, מתחם בילוי לשעות הפנאי, חדר כושר, שטחים ציבורים פתוחים וסגורים ושתי מסעדות שף יתוכנן ע"י משרד בר אוריין אדריכלים יתכנן את הריזורט ועל עיצוב הפנים תופקד חברת העיצוב הברלינאית Lambs & Lions שברזומה שלה ריזורטים נחשבים ומוצלחים בעולם, בין היתר במיקונוס, איביזה, רודוס, קוס ועוד על תחום הקולינריה יהיה אמון השף רן שמואלי, מקבוצת קלארו, אשר יבנה תפריט בעל קונספט מדברי ייחודי לריזורט.

ראש עיריית ערד, עו"ד ניסן בן חמו, בירך על הפרויקט והסביר כי מדובר בערך חשוב ומרכזי לקידום העיר ערד בכלל ותחום התיירות בפרט: "ההחלטה להקים מלון חדש ויוקרתי בסמוך לערד נותנת את החותמת הרשמית לנסיקה המדהימה שעשתה ערד בתחום התיירות בשנים האחרונות. אני גאה בבחירה של היזמים ומשוכנע שתהיה זו הצלחה משותפת מאחר ולערד פוטנציאל תיירותי עצום".

render 1 copy - ריזורט, מבית פתאל בשת"פ עם חברת בינייני העיר הלבנה, יפתח במדבר יהודה.

איציק בן שוהם בעלי חברת העיר הלבנה: "זהו לנו שיתוף פעולה שני עם חברת 7MINDS, איתה הקמנו את מלון נורדוי המצליח בתל אביב לפני מספר שנים. אנחנו מעורבים בשנים האחרונות בהקמת 14 מלונות בתל אביב ועם הפריחה בשנים האחרונות של ריזורטים מדבריים, החלטנו למקד פעילות גם בתחום זה כחלק מאסטרטגיית הצמיחה שלנו".

אורן פסקל, מבעלי חברת 7MINDS מסר: "אנו שמחים לבשר על הרחבת פעילותינו בארץ בתחום אתרי הנופש היוקרתיים, עם הפרויקט הייחודי במדבר יהודה, שיציע לאורחים נופש באחד המקומות היפים בארץ עם רמת השירות הגבוהה ביותר".

33 copy 2 - ריזורט, מבית פתאל בשת"פ עם חברת בינייני העיר הלבנה, יפתח במדבר יהודה.

הריזורט ינוהל על ידי 7MINDS והוא צפוי להיפתח בעוד כ-3 שנים ולמעשה, יהווה את  הסנונית הראשונה בתחום הריזורטים המדבריים היוקרתיים של החברה.

חברת בנייני העיר הלבנה החלה כיזמית בתחום המבנים לשימור בתל אביב ומאז התרחבה לתחומי התחדשות עירונית, פרויקטים גדולים של עירוב שימושים וכן מלונאות, כשהיא פועלת בתל אביב באופן מובהק, תוך התמחות במגמות הפיתוח של העיר. בתחום המלונאות, מעורבת בנייני העיר הלבנה בשנים האחרונות בהסבת מבנים והקמת 14 בתי מלון ברחבי תל אביב, עם למעלה מ- 1,400 חדרים סך הכל. 5 מהמלונות, בהיקף של כ- 600 חדרים, מוקמים בשותפות עם חברת ישרוטל, ויהיו המלונות הגדולים ביותר במרכז העיר. את מלון נורדוי בתל אביב הקימה החברה בשותפות עם חברת 7minds לפני מספר שנים והוא נחשב לאחד ממלונות הבוטיק הטובים בעיר.

רשת מלונות הבוטיק "7MINDS" , בבעלות חברת פתאל, המונה כיום 220 מלונות בארץ ובעולם, והשותפים אורן פסקל ובן ברוורמן, המנהלים אותה בפועל, מונה כיום ארבעה מלונות בוטיק בתל אביב: "מלון נורדוי", "מלון Sam&blondi", "CUCU" ומלון "BACHAR HOUSE" והחל משנת 2022 ואילך יצטרפו אליה שישה מלונות נוספים שנמצאים בימים אלו בשלבי פיתוח.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]