מועדון "פתאל וחברים" חוגג 10 שנים להיווסדו.

מועדון החברים החברים של פתאל חוגג 10 שנים להיווסדו.

מועדון החברים היוקרתי של רשת מלונות פתאל המונה למעלה ממאה אלף חברים פעילים המתארחים באופן קבוע במלונות הרשת בארץ ובעולם, חוגג 10 שנים להיווסדו, בתאריך ה 10.5, עם חגיגה אמיתית של הטבות לחברים קיימים ולמצטרפים חדשים.

ההטבות שיזכו לקבל חברי מועדון 'פתאל וחברים' ומצטרפים חדשים לכבוד היומולדת: בחופשת הקיץ (יולי/אוגוסט), 50% הנחה על הלילה השני ובנוסף גם 25% על הלילה השלישי והרביעי. (בתאריכים ומלונות נבחרים) מבצע הצטרפות ייחודי למועדון ב 150 ₪ בלבד למשך שנתיים (במקום 250 ₪), כולל את כל הטבות המועדון והטבות יום ההולדת. מבצע חידוש חברות מועדון לשנתיים, 99 ₪ (במקום 150 ₪, למחדשים לפני שפג התוקף).

מאיה אשכנזי מנהלת מועדון 'פתאל וחברים': "אנו נרגשים לחגוג 10 שנים למועדון המצליח שלנו, 'פתאל וחברים', זוהי הזדמנות נהדרת עבורנו לומר תודה לעשרות אלפי החברים שלנו על הבעת האמון בנו. כחלק מטיפוח נאמנות חברי המועדון, חרטנו על דגלנו לתת ערך מוסף לחברים ולדאוג לחוויית האירוח הטובה ביותר עבורם, תוך יצירת חוויות וזיכרונות בלתי נשכחים. נמשיך לעשות זאת באהבה גדולה גם בעשר שנים הבאות".

44157 - מועדון "פתאל וחברים" חוגג 10 שנים להיווסדו.
מועדון "פתאל וחברים" חוגג 10 שנים להיווסדו.

כמו כן, לכבוד יום ההולדת, מועדון "פתאל וחברים", ייצא עם פעילות מהנה בדיגיטל, עם פרס מפנק של יום כיף לעשרה חברים, באחד ממלונות הרשת. בנוסף כוס יין הבית / כוס בירה תעלה 10 ₪ בלבד בכל מלונות הרשת, אז לא תבואו להרים לחיים?

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]