"ירושלים בעקבות האור"- חוזרים לבלות בירושלים.

4440 - "ירושלים בעקבות האור"- חוזרים לבלות בירושלים.

אחרי חודשים ארוכים על הספה בבית, זה הזמן להיכנס לרכב הפרטי עם הקפסולה המשפחתית, או עם חברים טובים, ולעלות לירושלים שחוזרת לשגרת הבילויים ומזמינה ליהנות ממסלול צבעוני ומרגש מלא שמחה ותקווה "ירושלים בעקבות האור" יוזמה של המשרד לירושלים ומורשת, עיריית ירושלים, הרשות לפיתוח ירושלים ומשרד התיירות.

ב-21 בפברואר יושק מסלול האור המיוחד שיעבור ברחבי העיר: גשר המיתרים, גשר בית המשפט העליון, הכנסת, מוזיאון ישראל, מגדל דוד, טיילת ארמון הנציב, ימק"א, המפלצת, תיאטרון החאן והתחנה הראשונה – כולם הופכים לתערוכת חוץ שמחבקת אתכם באור ואהבה.

22 מבנים ירושלמים אייקונים יוארו בתאורות עיצוביות ומיצגי וידאו, יהפכו אותם ליצירות אומנות מוארות ועוצרות נשימה בניצוחו של אומן התאורה גיל טייכמן ובניהולם האומנותי של מירב איתן וגסטון צהר. המבקרים יהינו מטיול לילי קסום ברחבי העיר, שם מחכות להם עבודות אור קסומות במקומות מרכזיים בעיר: הקרנות על מבנים, תאורה צבעונית עוצרת נשימה, מיצגי וידאו אינטראקטיביים, מופעי לייזר ומיצב אקטיבי מוסיקלי במתחם התחנה.

4441 - "ירושלים בעקבות האור"- חוזרים לבלות בירושלים.

את הנוסעים מלווה מדריך דיגיטלי, עם מוסיקה שמותאמת לכל יצירה, הסבר על המקומות שנבחרו ועל יצירות התאורה שמקשטות אותם, תוכלו לראות את המסלול המומלץ לנסיעה, או לבחור במסלול משלכם, כל  ההסברים באתר מוקלטים וניתן יהיה לשמוע אותם בלחיצת כפתור, האתר ינחה את המשתתפים כיצד להשתתף בפעילויות האינטראקטיביות וניתן יהיה להזמין בדרך ארוחה ממיטב המסעדות הירושלמיות האהובות בהן, קבוצת "מחניודה", "ג'קו סטריט", "MG Burger – אנג'ליקה", "פיצה פלורה", "מסעדת חצות", "נוקטורנו" ועוד שנערכו עם מארזים מיוחדים.

ההזדמנות לשלוח ברכה מירושלים למישהו שחשוב לכם מגשר המיתרים: גשר המיתרים הופך להיות כלי לשליחת ברכות מירושלים באהבה. כל אחד יכול לבחור את הוידאו המועדף עליו באתר ולהקדיש אותו למשפחה, או למישהו מיוחד שיקבל אליו לנייד עם הוידאו הנבחר על תמונת הגשר – מסך הלדים הגדול ביותר בבירה.

4438 - "ירושלים בעקבות האור"- חוזרים לבלות בירושלים.

מוזיאון ישראל: צמאים לאומנות בימי הסגר האינסופיים? אנחנו מביאים אליכם אומנות בתנועה במוזיאון ישראל. המוזיאון הגדול בישראל חושף את אוספיו ומוציא אותם ממעמקי הארכיבים ישר אליכם. רחבת הכניסה והחנייה של המוזיאון יהפכו למסלול אמנות, במסגרתו יוכלו המבקרים להתבונן דרך המכוניות במסכי ענק עליהם יוקרנו עבודות בהשראת פרטי אמנות וארכיאולוגיה מאוסף מוזיאון ישראל. העבודות יוקרנו גם על כיפת היכל הספר וביתן הכניסה של המוזיאון.  

טיילת ארמון הנציב: בתצפית הטיילת אפשר להנות ממופע החוצות הכי גדול בארץ, מופע לייזרים גדול ומרשים משישה מוקדים שונים ברחבי העיר המכוונים אל עבר הטיילת. חגיגה של צבעים ואורות בליווי פס קול עשיר אשר צובעת את העיר והשמים, במיוחד בשבילכם.

4439 - "ירושלים בעקבות האור"- חוזרים לבלות בירושלים.

חוגגים במכוניות בחניית מתחם התחנה: אחת הנקודות שאסור לפספס במסלול היא חניית מתחם התחנה, שם ניתן יהיה לבלות במיצב אקטיבי מוסיקלי ראשון מסוגו: מוסיקה מעולה והמבלים רוקדים בתוך המכוניות, משתוללים עם אורות הרכבים, חוגגים ביחד אך באופן הכי בטוח שיש.  

אייקונים ירושלמים: מקומות חשובים בירושלים כמו מגדל דוד, תיאטרון החאן, גשר בית המשפט העליון, התחנה הראשונה, ימק"א, המפלצת, נצבעים מחדש בצבע ואור, מספרים סיפור חדש על המקומות. רבים מהמקומות שנבחרו לאורך המסלול, מעולם לא הוארו בעבר והם מקבלים לראשונה זרקור צבעוני ומחכים לכם.

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "עיריית ירושלים עושה את המקסימום על מנת ליצור פעילויות מותאמות לתקופה לקראת חזרה לשגרה, תוך סיוע ועידוד תושבים להשתתף במבצע החיסון הלאומי, זאת לצד המשך קידום והשקעה במיזמים תיירותיים. כולי תקווה כי עם החזרה לשגרה, תהיה ירושלים החלוצה ותפתח את שעריה עבור תיירות הפנים והחוץ לטובת כלל בעלי העסקים הפועלים בה".

שר ירושלים ומורשת רפי פרץ: "עם ישראל היקר, בואו להנות בירושלים, שמח שהצלחנו להנגיש את יופיה של העיר המיוחדת הזו, בהתאם להנחיות ולרוח התקופה. מחכה לכם חוויה מדהימה, והזדמנות לעזור לעסקים שעברו טלטלה ומשבר גדול, להשתקם להתרומם ולהתחזק! יחד אנו מנצחים! מחכה ומצפה לכם".

לפרטים: www.itraveljerusalem.com | www.followthelights.org.ilיופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]