למרות הקורונה, שבוע האוכל האיטלקי יתקיים ב-19-23.11.

4293 - למרות הקורונה, שבוע האוכל האיטלקי  יתקיים ב-19-23.11.

במסגרת שבוע האוכל האיטלקי שיתקיים בסוף החודש,  נציבות הסחר האיטלקית מחברת בין בית הספר המוביל בעולם ללימודי המטבח האיטלקי ALMA שבאיטליה לבין בית הספר הישראלי ללימוד הבישול והקונדיטוריה, "בישולים".

במסגרת שיתוף הפעולה, חיבר בית הספר עבור נציבות הסחר האיטלקית מספר מתכונים של מנות איטלקיות עם טוויסט מודרני ועם שימוש בחומרי גלם אותנטיים. מבין המנות: ריזוטו עם פרימג'יאנו ופטרוזיליה, רביולי במילוי קייל עם אנשובי ופקורינו, סלט כרובית עם ריקוטה וחומץ בלסמי, פנקוטה אגוזי לוז עם דומדמניות. לכל מתכון, תצורף המלצה של סומליה שתמליץ על סוגי יינות איטלקיים שמתאימים למנה. 

4280 - למרות הקורונה, שבוע האוכל האיטלקי  יתקיים ב-19-23.11.
שבוע האוכל האיטלקי לקידום הקולינריה האיטלקית יתקיים ב-19-23.11.

כמו כן, נציבות הסחר האיטלקית, אשר מטרתה לספק סיוע לחברות האיטלקיות העוסקות בסחר והשקעות בינלאומיות ולקדם שיתופי פעולה מסחריים בין איטליה וישראל, החליטה שהמתכונים ואופן הכנתם יעמדו לרשות הקהל באתר של בית הספר המתקדם ביותר בארץ ללימודי מקצועות הבישול והקונדיטוריה, בישולים וכך בעצם יצרה חיבור בין שני בתי הספר. את המתכונים שצולמו בוידיאו ניתן יהיה לראות בשבוע האחרון של נובמבר באתר וברשתות החברתיות של ביה"ס בישולים וגם בעמוד הפייסבוק של נציבות הסחר האיטלקית. בנוסף, לטובת שאלות שיתעוררו מצד הקהל לגבי אופן הכנת המתכון, תעמוד אחת משפיות של ALMA לענות על שאלות ב-ZOOM.

4281 1 - למרות הקורונה, שבוע האוכל האיטלקי  יתקיים ב-19-23.11.
שבוע האוכל האיטלקי לקידום הקולינריה האיטלקית יתקיים ב-19-23.11.

לדברי פבריציו קמסטרה,  ראש נציבות הסחר האיטלקית בישראל: "מטרת החיבור בין שני בתי הספר הוא לקדם בקרב דור העתיד של השפים המקומיים ובקרב אוהבי המטבח והתרבות האיטלקיים, את חשיבות השימוש במוצרים איטלקיים איכותיים ואותנטיים להצלחת המתכונים מהמטבח האיטלקי".

4294 - למרות הקורונה, שבוע האוכל האיטלקי  יתקיים ב-19-23.11.
שבוע האוכל האיטלקי לקידום הקולינריה האיטלקית יתקיים ב-19-23.11.

לרגל שבוע האוכל האיטלקי, נציבות הסחר האיטלקית אספה נתונים מהלשכה המרכזית לסטטיסטיקה שמהם עולה, שיבוא המזון מאיטליה בעליה מתמדת ולראיה, בחמש השנים האחרונות, יבוא המזון מאיטליה עלה ב 42% והגיע ב 2019 לערך של 190 מיליון דולר. גם שמסתכלים על נתוני היבוא של תשעת החודשים הראשונים של 2020, למרות המצב, יבוא המזון מאיטליה לא נפגע ואף עלה בכמעט 9% בהשוואה לאותה תקופה אשתקד. בין המוצרים שמיובאים בכמויות מרשימות מאיטליה ניתן למצוא, מוצרי מאפה ועוגיות, פסטה, קפה, מים מינרליים ושוקולד לצד גבינות, שימורי עגבניות ורטבים ויינות שגם אם מיובאים בכמות יותר קטנה עדיין שומרים על מקומם ואף רושמים עליה.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]