חברת חמת משיקה את TWIST – קונספט ייחודי וחדשני לעיצוב ברזים.

3754 - חברת חמת משיקה את TWIST - קונספט ייחודי וחדשני לעיצוב ברזים.

חברת חמת משיקה את המותג TWIST שתציע לראשונה אתר מכירתי חדש שיעניק לצרכן חווית קנייה וירטואלית בו יוכל לעצב ברז על פי טעמו האישי מתוך מעל ל- 50  אלף אופציות עיצוב שונות ובכך מעניקה לו את היכולת להפוך את חדר האמבטיה והמטבח למקום מלא בסטייל עם חותמו האישי.

TWIST הינו קוסנפט חדשני ומהפכני בעולם העיצוב לבית המעניקה את האפשרות לצרכן לעצב דרך אתר ייעודי ברז בהתאם לטעמו האישי וחיבור לעיצוב הכולל של חדר האמבטיה או המטבח לבחירה מתוך למעלה מ- 50 אלף אפשרויות עיצוב שונות. לראשונה בישראל TWIST  תשדרג כל מטבח ואמבטיה ממוצר בסיסי למוצר עיצובי , איכותי ויוקרתי בדרך חדשנית ומהפכנית בעולם העיצוב.

לרגל השקת TWIST החברה משיקה חנות POP UP  בדן דיזיין סנטר בבני ברק שתהיה פתוחה לאורך כל חודש ינואר בין השעות 10.00-21.00.ובימי ו' מהשעה 9.30-14.00 בחנות יוכלו המבקרים  להנות מחוויה וירטואלית יוצאת דופן בו ישתמשו במסכי ענק בכדי לחוות את עיצוב הברז לבד. בחנות יהיו אנשי מקצוע ומעצבים מטעם חברת חמת  שיעזרו לכל לקוח לחוות את החוויה במלואה עד יצירת ברז פרסונלי עם חותם אישי.

3753 - חברת חמת משיקה את TWIST - קונספט ייחודי וחדשני לעיצוב ברזים.

האתר מעניק לראשונה לצרכן חווית קנייה שלמה מתחילתה – החל משלב בחירת דגם הברז, דרך בחירת הצבעים ועד לסופה – קבלת המוצר והרכבתו בבית הלקוח. את העיצוב של הברז הלקוח יוכל לעצב ולראות דרך תמונת הדמיה איכותית של המוצר לאורך כל הדרך וכן לקבל השראות מעיצובים ייחודיים של מעצבים שיוצגו באתר.

3756 - חברת חמת משיקה את TWIST - קונספט ייחודי וחדשני לעיצוב ברזים.

רועי רגרמן מנכ"ל קבוצת חמת: "אנו כחברה מובילה בתחום הברזים גאים ונרגשים להשיק את המותג החדש TWIST שעומד לחולל מהפכה בתחום עיצוב הברזים בישראל. בשנים האחרונות זיהינו את המגמה הגוברת אליה הולך שוק המכירות בישראל, במסגרתה הדיגיטל הופך אט אט לזירת המכירות המרכזית לצד הרצון לייצר עיצוב עם חותם אישי והבנו כי אנו חייבים להיות הראשונים ולהוביל את המהפכה הזו בתחום הברזים בישראל. קיימנו מספר לא מבוטל של קבוצות מיקוד וסקרי צרכנים אשר המסקנה שעלתה מכל אחד מהם היא שהיום אין אף פלטפורמת מכירה המאפשרת להוסיף למוצר את החותם האישי. עצם היותנו חברה יצרנית ניתנת לנו האופציה להפיכת החזון למציאות בהשראת "חופש הבחירה" וכך בעצם נולדה סדרת הברזים TWIST.

3755 - חברת חמת משיקה את TWIST - קונספט ייחודי וחדשני לעיצוב ברזים.

גלי אורון בן חיים סמנכ"ל השיווק והמכירות של חברת חמת: "בשנים האחרונות עולם הברזים למטבח ולחדרי האמבט הפך לעולם של אופנה , סטייל , חדשנות ולא עוד מוצר גמר בניה.  אלו הביאו אותנו ליצור את TWIST, הקונפסט הראשון בעולם שמאפשר לבונים, למשפצים, לבעלי המקצוע וגם אלו שפתאום בא להם להחליף ברז, לשבת בבית, בחלל העיצובי, ובאמצעות ממשק אינטרנטי ייחודי ליצור ולהתאים לעצמם את הברז האידיאלי עבורם, ברז שמתאים לחלל האישי שלהם ושלא תמצאו אצל השכן, לבצע רכישה ולקבל אותו עד הבית. אנו משוכנעים ש- TWIST מביא איתו חוויה צרכנית מדהימה וחדשה בתחום עיצוב הבית באמצעות מסחר האון ליין שכבר מזמן הפך למעין קניון גלובלי ענק שצומח בצורה מטאורית."

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]