דימיטריס באסיס ענק המוזיקה היונית יארח את מירי מסיקה במופע "אתונה- ירושלים".

2918 - דימיטריס באסיס ענק המוזיקה היונית יארח את מירי מסיקה במופע "אתונה- ירושלים".

מירי מסיקה תתארח במופע של כוכב הענק מיוון דימיטריס באסיס, אשר יתארח על במת בית האופרה במופע "אתונה- ירושלים" שיתקיים במסגרת סדרת "מזרח מערב", הסדרה המשותפת של האופרה הישראלית ותזמורת ירושלים מזרח מערב בניהולו המוסיקלי של תום כהן.

דימיטריס באסיס ענק המוזיקה היונית יארח את מירי מסיקה במופע "אתונה- ירושלים".

דימיטריס באסיס מלך סגנון ה״לאייקה״ היווני, נמצא בשיא הקריירה בת 20 השנים שלו וממלא אולמות בכל רחבי יוון וזוכה לפופולריות גם עצומה בארץ. הוא נולד בשטוטגרט שבגרמניה וליוון הגיע כשהיה בגיל 8 והתגורר בכפר ליד העיר קילקיס. בגיל 9 התחיל לזמר תפילות בכנסייה מקומית ושלוש שנים לאחר מכן הוא החל ללמוד מוזיקה ביזנטית. בגיל 20  התגלה דימיטריס באסיס ע"י סטאמאטיס קראונאקיס ובגיל 23 החל לשתף פעולה עם חריסטוס ניקולופולוס האגדי. בסוף שנות ה-90 הוא ביצע את השיר "לחישות הלב " בלחן של כריסטוס ניקולופולוס. השיר היה הפסקול של סדרת טלוויזיה פופולרית. במהלך הקריירה שלו הוא הופיע לצד גדולי זמרי יוון ודי להזכיר שמות כמו חאריס אלקסיו, פסחאליס, טרזיס, ת'מיס אדמנדידיס, דימיטרה גאלאני ויורגוס דלאראס.

דימיטריס באסיס ענק המוזיקה היונית יארח את מירי מסיקה במופע "אתונה- ירושלים".

 

מירי מסיקה תתארח במופע ותבצע יחד עם דימיטריס מספר שירים וביניהם "ברכת המלך" שיושר ביוונית ובעברית, ו"אלינור " של זוהר ארגוב, שיר שמקורו ביוונית. בנוסף לרפרטואר שלו יבצע דימיטריס כמה שירים אהובים על הקהל הישראלי, כמו "עינייך החומות" והפתעות נוספות.

במופע יבצע דימיטריס את מיטב הלהיטים העממיים המסורתיים שבהם הוא מתמחה, בעיבודים מיוחדים ״בשפת תזמורת ירושלים מזרח מערב״ המסמלת, גשר בין המזרח למערב.

ההצגות מתקיימות בבית האופרה ע"ש שלמה להט (צ'יץ') רביעי 13/02/2019 בשעה 20:00.

מחירי כרטיסים: 120 עד 160 ש"ח.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]