שלום חנוך יפתח את פסטיבל ישראל 2015.

שלום חנוך שיצא לאחרונה עם האלבום החדש שלו "המקרה והטעות" ישיק את מופע ההופעות הראשון שלו במופע הפתיחה של פסטיבל ישראל, שייערך בבריכת הסולטן ויארח את יהודה פוליקר, דני סנדרסון וברי סחרוף וישתף פעולה איתם ועם הקלסיקות שלהם, לא יכולים לחכות לחויה החד פעמית הזו.

דמיינו לכם מזג אויר של תחילת הקיץ, האורות של ירושלים מנצנצים מסביב לבריכת הסולטן, מולכם במת ענק ואז מתחיל הצליל הראשון ואתו יעלה שלום חנוך עם הרכב חלומי שיכלול את שותפו הוותיק משה לוי, רוני פיטרסון, זיו הרפז, אשר פדי, טל אבירם ואליהם יצטרף המוסיקאי המוערך, יוסי פיין. שיר אחרי שיר ממחכים למשיח, הדרכים הידועות, קח לך אישה,  ככה וככה, נגד הרוח, אהבת נעוריי, סוף עונת התפוזים, מאיה וכו'  ושירים מתוך האלבום החדש 'המקרה והטעות' בניהם 'תמיד זה עכשיו', 'אנשים' ועוד.

הופעותיו של חנוך הפכו לקאלט ממכר, מ'קונצרט רוק' המצוין שהינו מופע להקה, 'יציאה' האינטימי עם משה לוי ו'חיות לילה' המתקיים בשעת לילה מאוחרת בבארבי, אותם הקהל פוקד באופן קבוע לאורך השנים. המופע החדש צפוי להמשיך את הנוסחה הממכרת, עם עיבודים חדשים לשירים הקלאסיים בתוספת ווליום חדשני מבית היוצר של שלום חנוך.

התוכנית האמנותית המלאה של פסטיבל ישראל 2015 תיחשף בסוף חודש אפריל.

לרכישת כרטיסים : בימות: www.bimot.co.il    *6226

מחיר כרטיס:  159 ₪ –  289 ₪

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]