"פרפקט 10" – שיתוף הפעולה בין סוכנות הדוגמניות "רוברטו" לבין סוכנות "עלית מודלס".

רוברטו בן שושן הבעלים של סוכנות רוברטו ושי אביטל הבעלים של סוכנות עלית מודלס  משתפים פעולה לראשונה בדוקו ריאליטי חדש "פרפקט 10", של הוט בידור ישראלי שבוחר את 10 הדוגמניות שיהפכו לדבר הבא בתעשיית הבידור והאופנה.

טל צוקר.

פרפקט 10- הדוקו-ריאליטי החדש של הוט בידור ישראלי בשיתוף פעולה יוצא דופן עם רוברטו בן שושן הבעלים של סוכנות רוברטו וסוכן הדוגמניות המיתולוגי שמייצג את נועה קירל,  סופיה מצ'טנר, דורית ריבליס ועוד  ושי אביטל הבעלים של סוכנות עלית מודלס שמייצגת את אסתי גינזבורג , נטע אלחמיסטר, קורל סימנוביץ' , בר זומר ועוד בשיתוף צלם האופנה הבינלאומי חי תלאביבר.

קרן נגוסה.

הסדרה תבחר מתוך מאות מתמודדות 10 בנות שיהפכו לדבר הבא בתעשיית הבידור, האופנה והלייף סטייל הבנות הנבחרות ילכו כל הדרך אל התהילה במהלך ״מחנה אימונים״ מקצועי שיעברו לאורך מספר שבועות והן תשתתפנה בקמפיינים גדולים ,ידגמנו , ירקדו, ישירו, ישחקו, יפגשו עם דמויות מפתח מובילות מהתחום.

גל גברעם.

עדן פלאט.

בסוף רק אחת תוכל לזכות בקמפיין בינלאומי. 10 המתמודדות : גל גברעם , דנה חיימוביץ' , טל מלכה , טל צוקר , לירז נומדר, מיכל שלפשטיין , מיקה יעקב, עדן פלאט, קרן נגוסה ושי שני .

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך