רמי יוקו, חלוץ החלקות השיער בארץ, מסביר על החלקה יפנית, אורגנית והחלקת קראטין.

עולם הטיפוח האסתטיקה, היופי ועיצוב השיער, במיוחד תחום החלקות השיער לא מפסיק להתפתח ולהתחדש אך לצערנו הרב בשל חוסר הידע והאינפורמציה השגויה והלא מעודכנת בתחום החלקות השיער בארץ, תחום החלקות השיער בארץ גם פרוץ וגורם למעצבי שיער תסכול וללקוחות רבים להיות ספקנים ומהוססים לגבי סוגי החלקות השיער הקיימים היום בעולם ואיזה סוג החלקה מתאימה להן.

כדי לעשות סדר בתחום החלקות השיער בארץ ולקבל מידע על החידושים בתחום, פנינו למעצב השיער ולחלוץ החלקות השיער בארץ, רמי יוקו, שאימץ את השם של מותג ההחלקה היפנית "יוקו" אשר הביא לעולם את בשורת החלקת השיער.

רמי יוקו מעצב השיער והמומחה להחלקות השיער בארץ.

רמי נחשף לעולם החלקות השיער בשנות ה-90 בניו יורק סיטי, שם חי ועבד כמעצב שיער בסלונים המובילים של מנהטן. כל הניסיון והמקצוענות הרבה אשר רכש במשך השנים, הפכו אותו  למומחה, למלווה, למדריך ומייעץ למעצבי שיער הרוצים ללמוד ולדעת על שיטות החלקות השיער כמו  של החלקת שיער יפנית, החלקת שיער אורגנית והחלקת שיער בקראטין.

 לפני החלקת השיער. 

 התוצאה לאחר תהליך החלקת השיער.

כמה סוגי החלקות קיימים היום בעולם?

קיימים היום 3 סוגי החלקות שיער היום בעולם: החלקה היפנית, החלקה אורגנית והחלקת קראטין. כשכל אחת מהן שונה בתכליתה ולכל אחת תשובה ופתרון לסוגי שיער שונים.

החלקה יפנית: מתאימה לכל סוגי השיער לשיער טיבעי, שיער צבוע, שיער באיכות פגומה שיער באיכותטובה יותר.  תמיסת ההחלקה פותחת את הקשרים בשיערה ובעזרת ישור במגהץ והחדרת חומרי ריכוך,  השיערה מתיישרת מחליקה משתקמת לצמיתות. יש לחזור לטיפול שורשים בהתאם לצמיחת השיער.

החלקה אורגנית: השם הזה ניתן לה מכיוון שזה מעורר בנו תחושה של טיבעיות ברוח הזמן של היום, אכן השיטה חדשה ומהפכנית אך לא טיבעית או אורגנית, השיטה עובדת על בסיס ״חומציות״ ומדד ה PH שלה. בעזרת ישור בגיהוץ חודרים למעטפת השיערה חומרי סילקון מיוחדים ומשקמים ומרככים את השיער לאורך זמן .

החלקה אורגנית מתאימה לכל סוגי השיער כמו גוונים בלונד צבע או טיבעי שיער מתולתל גלי וחלק. הטיפול לאורך זמן מוגבל בהתאם לסוג השיער ואיכותו .‏‎הטיפול מקנה מראה טיבעי מלא ברק שיקום וחיוניות לשיער. חשוב לדעת כל ההחלקות האורגניות בעלי אותם תכונות ואותם חומרים אך בשמות שונים.

החלקת קראטין: טיפול קראטין בעצם מכיל בתוכו תמיסת קראטין המשולבת עם פורמאלין במינון יחסית נמוך, משקמים את השיער מרככים ומבריאים אותו, הטיפול מתאים לכל סוגי השיער ובכלל לשיער שבור מאוד התהליך עובד בשיטת זקיק שיער פתוח ושבור כאשר בעזרת מריחת החומר וגיהוצו על השיער חומרי קראטין טיבעי חודרים לתוך זקיקי השיער שניזוקו מתהליכים כמו פן , צבע, החלקות גוונים וכו… ופורמלין שומר אותם לאורך זמן מוגבל בתוך השיערה .יש לחפוף בשמפו ומסיכה מיוחדים ללא חומצה ומליחות (sls) יש לחזור לעיתים קרובות על הטיפול על מנת לשמר את השיער בריא לאורך זמן .

ניתן להתרשם מהתוצאות הסופיות של עבודתו המקצועית של רמי יוקו, אנו ממליצים לעקוב אחרי חשבון האינסטגרם הפעיל של רמי, המברך על אפשרות החשיפה, הפרסום והשיווק ברשת, אך מוסיף שכם ברשת השיווק חייב להיות מבוסס על אמינות ושקיפות.

החלקות שיער רמי יוקו: רחוב דוב הוז 5, תל-אביב.

מספר טלפון: 0528080240

​חשבון האינסטגרם של רמי יוקו: https://www.instagram.com/

עולם הוידאו של רמי יוקו ביו טיוב: https://www.youtube.com/user/RAMIYUKO

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך