שירות חדש, התקן למניעת הריון (IUD) תחת טישטוש.

1982 - שירות חדש, התקן למניעת הריון (IUD) תחת טישטוש.

התקן תוך רחמי מסתמן מזה זמן ניכר כאמצעי המניעה היעיל והבטוח ביותר, כולל גם לצעירות בגיל העשרה וזאת ע"פ ההנחיות של האיגוד האמריקאי ACOG ולאחרונה של האיגוד הישראלי למיילדות וגינקולוגיה.

למי מתאים התקן תוך רחמי (IUD) ?

לכל אישה בכל גיל בתקופת הפריון שמקיימת יחסי מין ואינה מעוניינת להרות לפחות במהלך השנה הקרובה, כולל נשים שעדיין לא ילדו.

למי לא מתאים התקן תוך רחמי (IUD) ?

לנשים שיש להן מיומות (שרירנים) בכפוף לגודלן ובמיקומן ברחם וכן לנשים הסובלות מדמם מהנרתיק מסיבה לא ידועה ובטרם בצעו בירור מתאים.

שירות חדש למניעת הריון לנשים, מוצע ע"י דר' דוד וינטרוב במרכז רפואי רמת אביב, עם דגש על בנות נוער ומתבגרות  התקנת התקן תוך רחמי (IUD) תחת טשטוש, למניעת תחושת אי נעימות וכאב במהלך ההתקנה.

דר' דוד וינטרוב, מומחה במיילדות וגינקולוגיה ומנהל רפואי של מרכז רפואי רמת-אביב: "התקן תוך רחמי (IUD) הינו הפתרון היעיל והבריא ביותר למניעת הריון לנשים בגיל הפריון, כולל לנערות ונשים צעירות שעדיין לא ילדו. השירות החדש, של התקנת התקן תוך רחמי תחת טשטוש, נותן מענה לחשש ולפחד מאי הנוחות שבהתקנה”.

יתרונות ההתקן התוך רחמי, בעיקר לצעירות הוא בכך, שההתקן חוסך את תופעות הלוואי הרבות של הגלולות ואת הצורך לזכור לקחת גלולה מידי יום. יעילות ההתקן במניעת הריון לא רצוי עומדת על פחות מהריון אחד לכל 100 נשים המשתמשות בהתקן, בעוד יעילות הגלולות עומדת על 6-12 הריונות לכל 100 נשים שנוטלות גלולות. ההתקן עונה להגדרה של Plug & Play.

מיד לאחר ההתקנה מבוצעת בדיקת אולטרסאונד לוידוא מיקומו התקין של ההתקן ברחם. קיימים שני סוגי התקנים ; התקן נחושת והתקן הורמונלי. טרם התקנת ההתקן, יתקיים הסבר ודיון על מנת להקל על ההחלטה באיזה סוג התקן לבחור.

פגישת יעוץ לקבלת הסבר, בחירת ההתקן המתאים וקבלת מרשם לרכישת ההתקן בעלות של – 250 ש"ח.

פרטים נוספים בטלפון: 0523359943 .

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]