מי מפחד להתנשק בוולנטייס דיי?

940 - מי מפחד להתנשק בוולנטייס דיי?

גם אנו הישראלים נערכים למפגני החיבה המסורתיים כלפי בני הזוג בוולנטיינס דיי, יום האהבה הבינלאומי, המקום במסעדה האהובה כבר שמור לכם, הפרחים הוזמנו והכל מתוכנן עד לפרט האחרון. הציפייה היא שבשיא הערב, מיד לאחר שכוסות השמפניה הצוננת ייפגשו, יגיע גם הזמן לנשיקה הסוערת, כשברקע, לא פחות, מתנגן שיר הנושא מ"אהבה בשחקים". כדי שבאמת הכל יתקתק כמו שצריך, כדאי להקדיש תשומת לב גם למצב הפה שלכם ולהיערך בהתאם, בעיקר אם אולי קיימת אצלכם בעיית ריח רע מהפה.

מי לא נתקל בתופעה הלא נעימה של ריח פה רע המנשב מפיו של מכר / חבר / קולגה? תופעה לא נעימה בלשון המעטה שרבים לא יודעים איך להתמודד איתה ונאלצים לסבול ולהתעלם. האם תעירו לאדם קרוב אליכם שיש לו ריח רע מהפה? איך תתמודדו? ומה אתם עושים על מנת שלכם לא יהיה הבל פה מרחיק אנשים? לפי סקר הנערך הקרב הישראלים נמצא ש50% מהישראלים יעדיפו להתרחק ממי שיש לו ריח רע מהפה ורק 8% יעירו בנימוס, 3 מתוך 10 ישראלים מדווחים כי פסלו דייט בגלל ריח רע מהפה.

939 - מי מפחד להתנשק בוולנטייס דיי?
כמצופה, לרובו המכריע של הציבור, 98%, חשוב לשמור על ריח פה נעים. אך כיצד מגיבים הישראלים כאשר נתקלים בסביבתם הקרובה באדם שיש לו ריח רע מהפה? 69% אחוז מדווחים שנתקלו לאחרונה בסביבתם הקרובה באדם שיש לו ריח רע מהפה. והתגובות נחלקות באופן הבא: 50% השיבו כי יעדיפו להתרחק ממנו, 33% לא יעשו כלום, 8% יעירו בנימוס ורק 2% יציעו לו מסטיק או סוכרייה להפגת הריח.
שלושה מכל עשרה ישראלים מדווחים שיצא להם לפסול מישהו/י לאחר דייט בגלל ריח רע מהפה. אם תהיתם אז נשים הן אלו שפסלו יותר דייטים בגלל ריח רע מהפה של הגבר שישב מולם בפגישה. הדרכים שבהן נוקטים כדי לשמור על  ריח נעים מהפה? הרוב המכריע כצפוי, 91%, מעידים כי צחצוח שיניים הינה האופציה הראשונה, 64% לועסים מסטיק, 42% משתמשים במי-פה ואילו 27% משתדלים לא לאכול שום/ בצל.  בשאלה זו הנשאלים בחרו יותר מתשובה אחת.

מרידול  משיקים: משחת שיניים ומי-פה לנשימה רעננה המגנה במשך 12 שעות מפני ריח פה.

856 - מי מפחד להתנשק בוולנטייס דיי?

ההבטחה: שתי תועלות במוצרי מרידול, גם למנוע ולטפל בבעיות חניכיים וגם לנטרל ריח רע מהפה. נלחמים ביעילות בחיידקים היוצרים ריח רע בכל חלל הפה וכתוצאה מכך מעכבים היווצרות ריח רע מן הפה לטווח ארוך (12 שעות). מתמחים במניעה ובטיפול בבעיות חניכיים ומבוססים על מחקר ופיתוח.
מרכיבים: אבץ שנלחמת בגורמים לריח רע באמצעות שלושה שלבים.

מחיר משחת שיניים: 17 -20 שקלים.  מחיר מי-פה:  28-33 שקלים

קולגייט משיקה את: TOTAL PRO BREATH HEALTH Colgate

857 - מי מפחד להתנשק בוולנטייס דיי?

ההבטחה: מסייעת בהגנה מפני ריח רע מהפה ומנטרלת אותו  למשך 12 שעות, אפילו אחרי אכילת בצל ושום.

מרכיבים: טכנולוגיית מתקדמת ויחודית של  ON 12 Complex, המסייעת להילחם טוב יותר בגורמים לריח רע מהפה ובעזרתה היא "לוכדת" תרכובות הגורמות לריח רע.

מחיר: 21 – 13.90 שקלים

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]