מדינה בלחץ!

44162 - מדינה בלחץ!

ימים לא פשוטים עוברים על תושבי המדינה, עבור חלק מהאוכלוסייה מדובר בשגרה שאיתה הם מתמודדים כבר שנים רבות ולאור זאת נאלצים להתמודד גם עם תופעות הלוואי שלה. מדובר בחרדות שאיתן רבים נאלצים להתמודד באופן יום יומי.

בתקופה קשה ומאתגרת  רבים מאזרחי ישראל מתמודדים עם מצב רוח הפכפך, נדודי שינה, מתח נפשי , בדידות וריבוי דאגות. הלחץ והחרדה יכולים להיות מתורגמים הן אצל מבוגרים והן אצלם ילדים גם לכאבי בטן. ישנם מספר מוצרים טבעיים אשר מסייעים בהתמודדות ויעזרו לעבור את התקופה בצורה קלה יותר.

סרוטונין הינו מוליך עצבי האחראי לוויסות מצב הרוח, במחקרים רבים נמצא כי רמות תקינות של סרוטונין, הידוע גם בכינוי "הורמון השמחה", משפיעות באופן נרחב על איכות החיים. כפועל יוצא, להגדלת ייצור הסרוטונין בגוף עשויים להיות יתרונות רבים. הסרוטונין מיוצר מפעילות של מספר רכיבים, ובעיקר מחומצת האמינו החיונית טריפטופן. חומצה זו, אינה מיוצרת באופן טבעי על ידי הגוף, לכן חשוב לכלול אותה בתזונה באמצעות סוגי מזון או תוספי תזונה ייעודיים.

44163 - מדינה בלחץ!

חברת תוספי הבריאות SOLGAR, המומחית העולמית בייצור ושיווק תוספי תזונה וויטמינים, מציגה את ה-5HTP (5 הידרוקסי טריפטופן), שהיא נגזרת פעילה של החומצה האמינית טריפטופן המעלה את רמת הסרוטונין ותורמת לאיכות השינה.

44164 - מדינה בלחץ!

חברת חיסונית מציגה את תכשיר הגרפווטר קידס, להקלה ניכרת ומהירה, בכאבי בטן אצל ילדים מגיל שלוש ומעלה. התכשיר בטעם פירות מתקתק (אך ללא תוספת סוכר) מבוסס על טיפות של שמנים טבעיים: שומר, אניס מנטה וליקוריץ, הידועים כמשפיעים ויעילים בבעיות של מערכת העיכול. הגרפווטר אינו מכיל גלוטן וסוכר וללא אלכוהול. מדובר על מוצר שהינו על בסיס טבעי מהווה פתרון טעים ומהיר לכאבי הבטן הטורדניים במיוחד בקרב ילדים. 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]